کیت استراق سمع تلفن

DKP - 0064

محصول جدید

 فقط با اتصال کیت استراق سمع تلفن به خط تلفن در هر جای خانه می توانید صدای مکالمه تلفنی را بدون اینکه دو  طرف صحبت بفهمند استراق سمع کنید.استراق سمع تلفن با نام تجاری گوشی مخفی تلفن ارایه می شود.استراق سمع تلفن شما را به راحتی قادر می سازد که خط تلفن خودتان را کنترل کنید.ولتاژ کار مدار 3 ولت DC است. با این مزیت با هزینه ای بسیار ناچیز منبع تغذیه مدار را تامین می کنید. با دو عدد باتری قلمی مدار را راه اندازی می کنید. به لطف طراحی مجدد این محصول مصرف برق بسیاری پایینی دارد بنابراین هزینه نگهداری آن ناچیز است. ابعاد در طراحی این کیت بسیار مد نظر طراح بوده است. یعنی می توان آنرا در مکانی ثابت و دور از دید افراد مخفی کرد و فقط گوشی آنرا در محل قرار دهید. هنگام استراق کردن مکالمه تلفن بدون اینکه کسی متوجه شود و یا نویز روی خط تلفن بیافتد به مکالمات گوش می دهید.

 

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت


  
 شرح تخصصی عملکرد مدار:
  بایاس ترانزیستور در حالت امیتر مشترک بهره ولتاژ بسیار بالایی تولید می کند بنابراین در تقویت کننده های صوتی کاربرد بالایی دارد. بایاس کردن ترانزیستور در حالت کلکتور مشترک (Emitter Follower) نیز بهره ولتاژی تقریبا برابر 1 دارد و عمل تقویت را انجام نمی دهد ولی به عنوان یک باوفر (Buffer) خوب ، حداکثر توان را از ورودی به خروجی انتقال می دهد.

 در این مدار T1  در حالت امیتر مشترک بایاس شده  و دامنه ولتاژ را افزایش می دهد. و T2 به صورت کلکتور مشترک قرار دارد و طبقه اول را به خروجی (گوشی) مرتبط می کند. ورودی مدار یک فیلتر RC وجود دارد (R3C11) که سیگنال خط را صاف می کند و به بیس T1 انتقال می دهد.
 
خازن C1 از Loading شبکه تلفن جلوگیری می کند. مقاومت R2 ، بیس T1 را بایاس می کند. مقاومت R1 علاوه بر اینکه بایاسینگ بیس T2 را بر عهده دارد خروجی T1 را به بیس آن فیدبک می کند.

 
به وسیله این گجت علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک، یک نمونه ساده از مدار های جاسوسی را ساخته اید.

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 7 عدد
ابعاد فیبر : 2 * 3.5 سانتیمتر
تعداد فیبر : 1 عدد
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 3 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
اقلام همراه محصول : جاباتری 2 تایی ، 2 رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده شخصی

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2