کیت نویسنده زورو

DKP - 0058

محصول جدید

کیت نویسنده زورو با 16 ال ای دی، علامت زورو را می نویسد. از جمله مدارهای شمارنده فلیپ فلاپ می باشد؛ که از 3 آی سی بهره می برد.نویسنده های ال ای دی بسیار گسترده و جذاب هستند و امروزه کاربرد بسیار فراوانی پیدا کرده اند. اکثر افراد و شرکت ها در رقابت تنگاتنگی نسبت به ارایه نویسنده ای با برنامه جدید هستند.این گجت نویسنده حاصل یک خلاقیت ذهنی است که علامت معروف و به یاد ماندنی زورو قهرمان شمشیر زن داستان مک کالی را به نمایش در می آورد.زورو قهرمان همیشه پیروز داستان و مورد علاقه خیلی ها است. زورو (Zorro) شخصیتی داستانی است که جانستون مک کالی در سال ۱۹۱۹ خلق کرد. زورو  در زبان اسپانیایی به معنای روباه است.داستان دوندیه گو دلاوگا – اشراف زاده‌ای که دلش با فقرا بود- اولین بار در سال ۱۹۱۹ توسط جانستون مک کولی (کمیک نویس آمریکایی) تعریف شد. در ۲۸ نوامبر ۱۹۲۰ توسط داگلاس فربنکس (ستارهٔ سینمای صامت) روی پرده جان گرفت و از آن سال تا به حال زورو اسطوره مانده‌ است.


 شما نیز با تکمیل گجت زورو توسط خودتان علامت قهرمان اسطوره ای زورو را زنده نگه دارید.کیت زورو با دو عدد آی سی Cmos که با ولتاژ 6 تا 12 ولت DC بسیار دیدنی و زیبا حرف Z یا همان علامت اختصاری زورو را روشن وبعد خاموش می کند.


محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 45
ابعاد فیبر : 8.5 * 9 سانتیمتر
جنس مواد اولیه : فیبر با روکش مشکی رنگ
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 9 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2