کیت ضبط مکالمات تلفن

DKP - 0054

محصول جدید

10 عدد موجود در انبار

29,000تـومان

کیت ضبط مکالمات تلفن 

گجت ضبط مکالمات تلفن را از یک طرف به خط تلفن و از طرف دیگر به  ورودی ضبط صوت وصل می کنیم. صدای مکالمه به راحتی روی نوار ضبط می شود بدون نیاز به برق و باتری. به زبان ساده تر به عنوان  یک واسطه و مبدل سیگنال تلفن عمل می کند و سیگنال دریافتی از خط تلفن را به دستگاه متصل شده به آن انتقال میدهد.به نظر میاد علاوه بر جنبه آموزشی، خیلی هم جذاب باشه. ضبط مکالمات تلفن برای خیلی‌ها امری ضروری است که با در دست داشتن این کیت به سادگی این امر صورت می‌پذیرد. با اتصال این کیت به تلفن و یک ضبط صوت کوچک بدون افت صدا قادر خواهید بود مکالمه‌های خودتان را به راحتی روی نوار ضبط کنید. این کیت بدون احتیاج به برق و باتری کار می‌کند.

 
 راه اندازی کیت ضبط مکالمات تلفن

دو سیم متصل به TEL را به پریز تلفن وصل کنید و دو سیم IN را توسط یک عدد فیش گوشی به مادگی ورودی صوتی یک دستگاه ضبط صوت که با علامت MIC یا IN نشان داده شده است وصل کنید حال اگر در حال مکالمه تلفن باشید و دکمه REC ضبط صوت را فشار دهید صدای صحبت تلفنی شما با شخص دیگر به راحتی روی نوار ضبط می‌شود.
 
 

محتویات بسته کیت ضبط مکالمات تلفن

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول کیت ضبط مکالمات تلفن

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموختشرح تخصصی عملکرد مدار کیت ضبط مکالمات تلفن

ورودی TEL به پریز تلفن و خروجی مدار (IN) به میکروفن (MIC) ضبط وصل می‌شود. سیگنال خط تلفن بعد از عبور از فیلتر RC، دو سر مقاومت R2 قرار می‌گیرد. R2 به صورت Load در مدار عمل کرده و از ضعیف شدن خط تلفن جلوگیری می‌کند، در نتیجه صدا در گوشی تلفن افت نمی‌کند.

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 2.2 * 2.7 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ذخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : بدون نیاز به برق و باتری

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2