کیت آداپتور یکسو کننده جریان

DKP - 0048

محصول جدید

15 عدد موجود در انبار

38,000تـومان

کیت آداپتور یکسو کننده جریان

 اين گجت ساده در بسياری موارد مورد نياز بوده. داشتن يك ولتاژ كاملا صاف و DC جهت راه اندازی مدارهای مختلف برای هر كس يك ضرورت می باشد. اين مدار يكسو كننده تمام موج AC به DC می باشد كه قابل اتصال به انواع ترانس های كاهنده از 3 تا 24 ولت خواهد بود. با اتصال سيم های ثانويه يك ترانس 300 ميلی آمپر يا 500 ميلی آمپر به ورودی گجت و با اتصال ورودی ترانس به برق 220 ولت در قسمت خروجی مدار شما يک ولتاژ DC و ثابت برای استفاده های مختلف در اختيار داريد.

 

محتویات بسته کیت آداپتور یکسو کننده جریان

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول کیت آداپتور یکسو کننده جریان

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموختشرح تخصصی عملکرد مدار آداپتور یکسو کننده جریان


تقريباً در تمامی دستگاههای الكترونيك كه با برق شهر كار می كنند بخشی به نام منبع تغذيه وجود دارد كه در آن ابتدا توسط يك ترانس كاهنده ، ولتاژ 220 ولت متناوب را به ولتاژ DC مورد نياز تبديل و پس از يكسو نمودن ، از صافی (Filter) عبور داده به قسمت تنظيم كننده ولتاژ (Regulator) می دهند.
 
خروجی تنظيم كننده نيز يك ولتاژ DC با حداقل ريپل (Ripple) می باشد. در اين مدار ديودهای d1 تا d4 يكسو كننده تمام موج ها (دوبل) ، C1 اولين فيلتر خازنی و R و C2 دومين فيلتر را تشكيل می دهند كه عمل رگولاسيون (تنظيم ولتاژ) نيز توسط اين قسمت انجام می شود. اين منبع تغذيه با ترانسهای 6،9،12 بخوبی كار می كند.
 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 3.5 * 2.6 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ذخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 12 ولت AC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
اقلام همراه محصول : 2 رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2