کیت آژیر پلیس

DKP - 006

محصول جدید

60 عدد موجود در انبار

32,200تـومان

35,000تـومان

-8%

توجه: این کالا بدون بلندگو ارایه میشود.

کیت آژیر پلیس

صدای آژیر پلیس همیشه برای بچه ها جذاب بوده است.وقتی هم در فروشگاه اسباب بازی فروشی میروند مخصوصا اگر پسر باشند  اولین وسیله ای که دوست دارند داشته باشند یک ماشین پلیس است .ولی این ماشین بازی برای آنها باز هم جذاب نیست!چرا؟چون صدایی از خود تولید نمیکند!ما  در اینجا به شما آموزش میدهیم که چطور صدای آژیر به اسباب بازی فرزندتان اضافه کنید!

کیت آژیر پلیس یک گجت ساده کوچک و آموزشی برای مبتديان است . خيلی راحت می توانيد آن را به عنوان زنگ اخبار روی دوچرخه ، موتور ، اتومبیل ، بوق دنده عقب و... نصب کنيد. 

کیت آژیر پلیس علاوه بر ساده و ارزان بودن مداری کارآمد و بسیار پرطرفدار می باشد. صدای آژیر پلیس با فشار میکروسوئیچ(میکروسوییچ گونه‌ای از کلید است که با فشار فیزیکی بسیار کوچکی تحریک می‌شود) اوج گرفته و با رها کردن آن کم می گردد و هنگامی که دو نقطه S از هم جدا باشند ، مدار هیچ جریانی مصرف نمی کند هرچند منبع تغذیه شما به مدار وصل باشد.

محتویات کیت آژیر پلیس

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای کیت آژیر پلیس

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

 

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد.
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده 

 

 

شرح تخصصی عملکرد مدار آژیر پلیس

با فشار شستی S ، خازن C3 توسط مقاومت R1 شروع به شارژ شدن کرده و از طریق مقاومت R2 باعث تحریک ترانزیستور T2 می شود. چون کلکتور T2 به بیس T1 متصل است T1 نیز تحریک شده  و جریان از بلندگو عبور کرده و باعث ایجاد امواج صوتی می گردد( پایه های ترانزیستور را امیتر (Emitter) ، بیس (Base) و کلکتور (Collector) می نامند که امیتر را با حرف E ، بیس را با حرف B و کلکتور را با حرف C نمایش می دهند).
در این صورت با شارژ تدریجی خازن C3 از حالت بم شروع و اوج می گیرد. رها شدن S باعث دشارژ (تخلیهC3)از مسیر R3 و بیس امیتر T2 می شود که صدای تولید شده در بلندگو از حالت زیر به حالت بم ختم می شود. همچنین C1 - C2 - T2 نوسان سازی مدار را انجام می دهند.

   

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 3.7*2.4
نوع فیبر : استخوانی تک رو 1.8
چاپ مس :

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
اقلام همراه محصول : بدون بلندگو
آموزش : دارای دفترچه آموزش
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده شخصی

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2