تلفن بی سیم

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول به میزان امتیازی که دارید

DKP - 0032

محصول جدید

در گجت تلفن بی سیم با استفاده از امواج رادیویی اف ام صدای مکالمات تلفن را استراق می کنیدبه وسیله این گجت علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک، یک نمونه ساده از مدار های جاسوسی را ساخته اید


 ابعاد کیت تلفن بیسیم طوری طراحی شده است که در فضای پشت پریز تلفن مخفی شود و شما بدون اینکه کسی متوجه شود مکالمات خط تلفن مورد نظر را استراق می کنید. وهمچنین به منبع تغذیه احتیاج ندارد، شما بدون نیاز به باتری از این گجت استفاده می کنید.


 این ابزارطی چند مرحله تقویت صدا را بر روی موج اف ام انتشار می دهد، بنابراین بدون نیاز به وسیله ای خاص تنها بوسیله ی رادیو موج را ردیابی می کنید.کافی است رادیوی تلفن همراه خود را روشن کنید تا صدای استراق شده را بشنوید.
   
برد دستگاه در محدوده خانه و به شعاع تقریبی 50 متر است.  

محتویات بسته:

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

 

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 

 
 شرح تخصصی عملکرد مدار:


  سيگنالهاي صوتي قبل از برداشتن گوشي تلفن وارد مدار مي شوند از طريق R1وc1 به بيس ترانزيستور تزريق شده و سپس در داخل ترانزيستور تقويت مي شوند (پس از برداشتن گوشي c2 سيگنالهاي صوتي به بيس اعمال مي شوند)سيم پيچ l1 همراه با خازن C3 يك مدار رزنانس تشكيل مي دهند.
 
C4 مقداري از امواج توليد شده توسط مدار مذكور را به اميترترانزيستور انتقال مي دهد،كه پس از تقويت دوباره به مدار رزنانس بر مي گردد و باعث بقاي نوسان مي شود. مقاومت R2 مدار را در حالت بيس مشترک و R3 در حالت اميتر مشترک با باتري تغذيه مي نمايد.
 
امواج صوتي اعمال شده به بيس و امواج اعمال شده با اميتر توسط ترانزيستور مدوله(مخلوط) و در كلكتوريک موج مدوله شده ظاهر مي شود كه توسط آنتن در فضا منتشر خواهد شد. با توجه به مطالب فوق ترانزيستور T در اين مدار سه عمل تقويت، نوسان سازی و مخلوط كنندگی را انجام مي دهد.

 
قابل توجه اين كه مدولاسيون اين سيگنال ژنراتور به مدولاسيون AM شبيه است و علت اينكه اين امواج توسط گيرنده FM .....

 

 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 3.3 * 5.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : بدون نیاز به برق و باتری
توان : ارسال امواج تا شعاع 40 متری در فضای باز

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
اقلام همراه محصول : 4 رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2