کیت ضبط صوت تلفن (خودکار)

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0065

محصول جدید

12 عدد موجود در انبار

33,000تـومان

کیت ضبط صوت تلفن (خودکار)

با اتصال کیت ضبط مکالمات تلفن به گجت های ضبط کننده صدا، می توانید صدای مکالمات تلفنی را به صورت خودکار ضبط کنید. با برداشتن گوشی عملیات ضبط شروع می شود.با این گجت شما می‎توانید کلیه مکالمات تلفن ‎تان را به طور خودکار روی نوار ضبط کنید یعنی به مجرد برداشتن گوشی، کیت، ضبط صوت را براه می‎اندازد و همه صحبتهای دو طرف ضبط می‎شود. برای استفاده از گجت نیاز به یک دستگاه ضبط صوت دستی کوچکMP3player های قابل ضبط کردن و چیزهای شبیه به آن دارید.

محتویات بسته کیت ضبط صوت تلفن (خودکار)

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول کیت ضبط صوت تلفن (خودکار)

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 


شرح تخصصی عملکرد مدار کیت ضبط صوت تلفن (خودکار)

ولتاژ حالت وصل خط تلفن پس از عبور از خازن Cl توسط دیودهای D2 تا D5 یکسو شده و به بیس Q2 تزریق می‎شود تا پس از تقویت بصورت ولتاژ خروجی روی کلکتور آن ظاهر گردد. این ولتاژ ، ترانزیستور Q1 را که در مسیر کلکتور آن سیم پیچ رله واقع شده است را به حالت هدایت در می آورد و در نتیجه هسته آهنی رله خاصیت آهنربایی پیدا کرده و صفحه رله را به خود جذب می کند. با این عمل کنتاکت های آزاد رله به یکدیگر می چسبند و باعث انتقال ولتاژ 9 ولت به فیش REM ضبط می گردد.
 
 همزمان با این عمل ولتاژ خط تلفن پس از عبور از فیلتر RC (C2 , R5)  به فیش MIC وارد می شود تا صدای مکالمات بطور مطلوب به ضبط صوت یا هر دستگاه ضبط صدا منتقل گردد. هنگامی که ولتاژ خط به حالت عادی بر می گردد (با گذاشتن گوشی) همان مراحل فوق در مدار ترانزیستور Q2 تکرار می شود با این تفاوت که Q1 از حالت هدایت خارج شده ، رله نیز به حالت عادی بر می گردد و ولتاژ ارسالی به REM نیز قطع شده ، باعث خاموش شدن ضبط صوت می شود.


 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 3.7 * 2.6 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 6 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2