نشان دهنده اشغال تلفن

DKP - 0021

محصول جدید

کیت نشان دهنده اشغال تلفن جهت تلفن های مشترکی که برای مثال در دو طبقه یک ساختمان، اتاق های مجاور، در اداره و... وجود دارد مناسب است .با این گجت(ابزارک)، هرگاه از خط تلفن در اتاقی دیگر و یا طبقه ای دیگر استفاده شود، شما مطلع می شوید.

این گجت بدون نیاز به منبع تغذیه بسیاری از مشکلات شما را حل خواهد کرد. همین باعث می شود هزینه نگهداری آن به هیچ برسد. علاوه بر این برد مدار بسیار کوچک می باشد و می توان پشت پریز تلفن آن را قرار داد و ال ای دی نشان دهنده ی اشغال خط تلفن را از آن در معرض دید قرار داد.

 

نکته قابل ذکر این است که با پیشرفت تلفن ها این قطعه به صورت قسمتی از تلفن ثابت شد، اما لذت استفاده از این گجت ، علاوه بر اینکه دیگر بطور تصادفی مزاحم مکالمه کسی نحواهید شد. اینست که خودتان این قطعه را ساخته اید و بسیار از استفاده از آن لذت می برید.


 

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

  

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 2 * 2.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : بدون نیاز به برق و باتری

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
اقلام همراه محصول : دو رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2