زنگ الکترونیک تلفن

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0076

محصول جدید

17,000تـومان

این محصول در انبار موجود نیست

همان گونه که از نام آن پیداست می توانید صدای زنگ تلفن خود را تغییر دهید. صدایی بسیار دلنشین دارد که قابل تغییر نیز می باشد. اگر می‎خواهید صدای زنگ تلفن‎تان تغییر کند و به صورت کامپیوتری در آید این کیت مناسب است. صدایی بسیار دلنشین دارد که قابل تغییر می‎باشد. مدار زنگ دوم تلفن احتیاج به ولتاژ ندارد و از خط تلفن تغذیه می‎شود.

 
 

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 

 
 شرح تخصصی عملکرد مدار :


 این مدار بصورت موازی با خط تلفن بسته می‎شود و نیازی به منبع تغذیه ندارد. آی سی بکار رفته در این مدار 2411 یا مشابه آن 8204 می‎باشد که یک آی سی تولید کننده تن زنگ است. ولتاژ خط تلفن هنگام زنگ زدن تقریباً 75V AC است که این ولتاژ از خازن D4 و مقاومت R4 عبور کرده و به سمت دیود پل می‎رود.

(D5-D3-D2-D1). خروجی DC دیود پل توسط خازن C2 فیلتر می‎شود و به پایه ورودی آی سی می‎رود سپس سیگنال زنگ از طریق پایه 8 آی سی خارج شده و توسط پتانسیومتر PT تنظیم می‎شود و بیزر را به صدا در می‎آورد.
 
مقاومت R1 و خازن C1 فرکانس زنگ را کنترل می‎کنند. همچنین مقاومت R3 و خازن C3 فرکانس تکرار را کنترل می‎کنند. مقاومت R5 و دیود D4 باعث روشن و خاموش شدن LED هنگام زنگ زدن تلفن می‎شود.
 

 

  

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 19
ابعاد فیبر : 6.4 * 2.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : بدون نیاز به برق و باتری

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2