کیت دینگ دانگ

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0075

محصول جدید

نوای دینگ دانگ را می توان یکی از آشناترین و شاید خاطره انگیزترین آلارم ها دانست. این کیت با اختلاف زمانی 2 ثانیه نوای دینگ و سپس دانگ را تولید می کند.کیت دینگ دانگ را می‌توان به عنوان زنگ درب، آلارم ورود، زنگ خبر و موارد بسیار دیگر با توجه به ذوق و سلیقه شما به کار برد. کوچکی مدار و کارایی بالا از ویژگی‌های این کیت است. بهترین ولتاژ برای کیت 6 ولت DC می‌باشد.


  

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

 

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 


 شرح تخصصی عملکرد مدار :


قرار دادن مدارات وسیع الکترونیکی در یک محفظه کوچک از پیشرفت‌های مهم در زمینه الکترونیک طی چند دهه اخیر می‌باشد. این قطعات که به مدارات Integrated Cirecuits یا اختصاراً IC معروفند، به سرعت جای خود را در کلیه بخش‌های الکترونیک باز نمودند.

 کاربرد این قطعات ضمن اینکه باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود، ساخت دستگاه‌های الکترونیکی با کارآیی زیاد در حجم بسیار کوچک را ممکن می‌سازد. عنصر اصلی این کیت نیز یک عدد آی سی سه پایه با شماره UM8021 می‌باشد که توسط کارخانه سازنده سلول‌های حافظه‌ای درون مدارات آن منظور گردیده تا هنگام شارژ شدن خازن C در خروجی این آی سی یک نت زیبا نواخته شود.
 
پایه شماره 3 آی سی، زمین یا شاسی و پایه 1 خروجی آن می‌باشد. پایه شماره 3 مستقمیاً به شاسی مدار اتصال یافته و پایه 1 توسط R2 سیگنال‌های صوتی را به بیس T اعمال می‌نماید و این ترانزیستور از یک مرحله تقویت آن را از طریق بلندگو که بر روی کلکتور آن قرار دارد پخش می‌کند.

هنگام شارژ خازن C از مسیر R1 باعث راه اندازی مدار نوسان ساز داخلی آی سی می‌شود. پس از اتمام نت و یا در هر زمان دیگری که بخواهیم نت مجدداً تکرار شود لازم است خازن C تخلیه شود. این عمل توسط کلید فشاریSW که با خازن به صورت موازی اتصال یافته انجام می‌شود.
 


 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 2.2 * 3.2 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 3 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2