آژیر و بلندگوی پلیس

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000تـومان

DKP - 0067

محصول جدید

 آژیر و بلندگوی پلیس یک گجت سرگرم کننده و جذاب است. مدار آژیر گجت سه صدای مختلف دارد. قسمت بلندگوی گجت هم دارای توان خروجی مناسبی است بطوریکه براحتی می‎توانید آنرا روی ماشین یا موتور نصب کنید.هم صدای آژیر را می توانید پخش کنید و هم با تغییر یک کلید صدای خود را پخش نمائید ،  کاملا مشابه دستگاه ماشین های پلیس است.


 

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت


 شرح تخصصی عملکرد مدار :
 این مدار شامل سه قسمت ، نوسان ساز صوتی، نوسان ساز مقطعی و تقویت کننده صوتی می‎باشد. ترانزیستورهای T5 و T6 و مقاومتهای R10 و R7 و R6 و R4 نوسان ساز صوتی را تشکیل می‎دهند که R7 ولتاژ کلکتور T6 و R8 ولتاژ بیس آنرا تأمین می‎کند و همچنین R4 ولتاژ 1میتر T5 را مشخص می‎کند.
 
 فرکانس صوتی توسط خازن C5 تعیین می‎شود و C4 عمل فیدبک (Feed back) بین خروجی T6 و ورودی T5 را انجام می‎دهد تا نوسان مدار ثابت باقی بماند. نوسانات صوتی تولید شده، از طریق امیتر T6 به نوسان ساز مقطعی (مولتی ویبراتور استابل) هدایت می شود. T3 و T4 ترانزیستورهای این نوسان ساز می‎باشند که فرکانس کار آنها توسط C2 و C3 و R4 و R3 مشخص می‎شود.
 
 آخرین مرحله نیز یک تقویت کننده صوتی است که سیگنال های ورودی به آنرا با حداقل نویز تقویت کرده و از طریق کلکتور به بلندگو انتقال می‎دهد. با تغییر دادن کلید در هر حالت، خازنهای C6 و C7 و C8 وارد مدار شده و فرکانس خروجی را تغییر داده تا صدای آژیرهای مختلفی از طریق بلندگو شنیده شود.
 

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 24
ابعاد فیبر : 5 * 4.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 9 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2