کیت ردیاب بی سیم

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0062

محصول جدید

کیت ردیاب بی سیم

کیت ردیابی بی‎سیم یک گجت فوق العاده جذاب است که توسط آن صدای آژیر روی موج اف ام رادیو ارسال می شود.اگر این مدار را داخل کیف یک نفر بگذارید، می توانید با یک رادیو اف ام کوچک آن شخص را ردیابی کنید. صدای آلارم کیت هرچه قوی تر شود؛ علامت اینست که شما به او نزدیک می شوید.

کافی است به جای سه ولت جهت تغذیه مدار از نه ولت DC استفاده کنید. توجه داشته باشید که حتما از باتری استفاده کنید چون آداپتور کیفیت کار ارسال امواج را بشدت کاهش می دهد.

 
 

محتویات بسته کیت ردیاب بی سیم

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول کیت ردیاب بی سیم

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

  شرح تخصصی عملکرد مدار کیت ردیاب بی سیم

از آی سی تایمر 555 به عنوان یک مولتی ویبراتور ناپایدار استفاده شده است و خروجی این آی سی مدار نوسان ساز صوتی را تغذیه می‎کند. مدار نوسان ساز صوتی شامل دو ترانزیستور می‎باشد که هر دو یک مدار تقویت کننده را تشکیل می‎دهند.

این دو مدار از دو ترانزیستور PVP (مثبت) و NPN (منفی) تشکیل شده که در بایاسینگ مستقیم قرار گرفته‎اند و هر دو بصورت امیتر مشترک بایاس شده‎اند. خازن C3 مقداری از انرژی یک موج به خصوص را که دارای فرکانس و دامنه مشخص است را از خروجی به بیس T1 که ورودی تقویت کننده است فیدبک می‎کند و باعث بقای نوسان می‎شود.

  خازن C2 فرکانسهای مزاحم را حذف می‎نماید. مدار اسیلاتور نیز از یک نوسان کننده و یک میکسر تشکیل شده که T3 در این قسمت عمل مخلوط کردن (میکس کردن) را انجام می‎دهد. فرکانسی که توسط مدار نوسان ساز تولید می‎شود.

از طریق C6 به امیتر و سیگنالهای صوتی توسط خازن C4 و مقاومت R6 بیس ترانزیستور تزریق شده و در کلکتور موج مدوله شده ظاهر می‎شود تا در اثر نوسانات در مدار تانک (LC) به امواج الکترومغناطیسی در فضا تبدیل شود.
 

 

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 20
ابعاد فیبر : 3.5 * 8.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 3 ولت DC
توان : ارسال امواج حداکثر تا 50 متر مربع در فضای باز

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2