گوش الکترونیک

DKP - 0091

محصول جدید

کیت گوش الکترونیک یا استراق سمع یا سمعک صداها ی فاصله دور در محیط اطراف شمارا توسط میکروفن حساس جذب می کند و بوسیله هدفون قابل شنوایی می سازد.این مدار طوری طراحی شده است که صداها را از فاصله حداقل دومتری دریافت کند...آیا دوست دارید بدانید افرادی که با فاصله با شما در حال صحبت هستند، چه می گویند؟ آیا می خواهید براحتی در مکانهای عمومی صدای افرادی که در فاصله ای دورتری از شما هستند را بشنوید؟در جواب به این موضوع گجت های جاسوسی بوجود آمدند و مداوم به روز رسانی شدند. امروزه رقابت در بروز رسانی و نوآوری در این گجت ها زیاد است. گوش الکترونیک  مصرف آموزشی داردطراحی این مدار ساده و کاربر پسند می باشد که باعث می شود به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید.به وسیله این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد جاسوسی و آمپلی فایر را ساخته اید.

کیت گوش الکترونیک مداری جهت شنیدن صداهای دور و غیر قابل شنیدن می باشد . صدا را از راه دور دریافت و تقویت می کند که توسط گوشی یا هدفون، گفت و گوی دو نفر در فاصله ای دورتر را می شنوید. تغذیه مدار ۳ ولت مستقیم می باشد. صدا را از راه دور دریافت و تقویت می کند، با یک گوشی یا هدفون می توانید صدای دو نفر را از ۵۰ متری بشنوید (مثلاّ این طرف خیابان تا آن طرف خیابان).

 استراق سمع یا سمعک یا گوش الکترونیک یک آمپلی فایر حساس با امپدانس بالا است که صداهای موجود در محیط اطراف را توسط میکروفن حساس جذب کرده و پس از چند مرحله تقویت بوسیله یک هدفون یا گوشی قابل شنوایی می سازد.


کیت گوش الکترونیک با کیت استراق سمع چه تفاوتی دارد؟
هر دو این کیت ها عملکردشان یکی است ، فقط در کیت گوش الکترونیک هدفون جهت شنیدن صدا موجود است.

  
 شرح تخصصی عملکرد مدار گوش الکترونیک :  
 استراق سمع در واقع یک تقویت کننده بسیار حساس می باشد. امواج صوتی ضعیف در فضای اطراف ما توسط میکروفن به جریان الکتریکی تبدیل شده و طی پنج مرحله تقویت می شوند بطوری که توسط گوشی قابل شنیدن باشند. نقاط G F A به میکروفن سه سیم اتصال می یابند.

نقاط G و A تغذیه میکروفن را تامین می کنند و جریانهای صوتی از طریق نقطه F و خازن C2 به بیس T1 اعمال می گردد که طی سه طبقه تقویت شده و در کلکتور T4 ظاهر می شوند. مقاومتهای R6 ولتاژ کلکتور R9 , R5 , T4 تغذیه T3 و R8 تغذیه T1 را تامین می کنند. خازن C1 امواج مزاحم و پارازیت را دفع می نماید
برای داشتن بقیه توضیحات تخصصی کافیست از ما خرید کنید

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

بسته بندی های دانشجو کیت طوری طراحی شده اند که به محصول آسیب نرسد. از این رو دانشجو کیت به شما اطمینان می دهد که کیت ارسال شده کاملا سالم به دست شما خواهد رسید.

 

 

   

  

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 24
ابعاد فیبر : 6.2 * 3.8 سانتی متر
نوع فیبر : فایبرگلاس تک رو با ضخامت 1.5 میلی متر
چاپ مس : دارای چاپ سبز

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : 3 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : نیمه حرفه ای
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2