کیت زنگ اخبار خبر کننده

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0089

محصول جدید

36 عدد موجود در انبار

30,000تـومان

کیت خبر کننده صوتی یک مدار کارآمد و بسیار پر طرفدار است که آن را می توان به عنوان زنگ اخبار دوچرخه و موتور سیکلت به کار برد. این گجت ویژه دانش آموزانی است که علاقه به پیشرفت و بیشتر دانستن دارند.مدار زنگ اخبار یا همان خبرکننده صوتی از گجت‌های مقدماتی الکترونیک می‌باشد که علاوه بر جنبه آموزشی و علمی از آن به عنوان زنگ اخبار برای دوچرخه می توان استفاده کرد.از آنجا که طراحی مدار الکترونیک روی فیبر مسی مراحلی دارد که ممکن است برای دانش آموز خطرناک باشد، از جمله کار با اسید مدار چاپی، دریل کاری و... الکترونیک دانشجو طراحی این کیت را بر اساس معیار های مورد هدف کتاب حرفه و فن انجام داده است.  

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

   


 شرح تخصصی عملکرد مدار :


   اساس کار این مدار یک نوسان ساز صوتی متشکل از یک ترانزیستور مثبت و یک ترانزیستور منفی می‌باشد. دو ترانزیستور T1 و T2 به شکلی بایاس شده‌اند که نوسانات ضعیف اعمال شده بیه بیس T1 طی دو مرحله به شدت تقویت شده و قادر به راه اندازی بلندگو می‌باشند.
 
اگر نقاط S بسته باشند و نقاط AB باز باشند مقاومت  R3 به مدار وصل می‌شود، در این حالت فرکانس‌های القا شده در مدار از طریق R3 به بیس T2 تزریق شده و پس از یک مرحله تقویت جهت تقویت نهایی از مسیر کلکتور T? به بیس T1 اعمال می‌شوند و نهایتا بر روی کلکتور T1 ظاهر می‌شوند‌.
 
در این زمان کلیه فرکانس‌های تقویت شده از طریق SP برگشت داده شده و از بین می‌روند و فقط فرکانسی که مسیر R3 به T2 فیدبک (برگشت) می‌شود پایدار می‌ماند و باعث نوسان مدار و در نتیجه ایجاد.......
 
اگر دو نقطه B و A را به وسیله تکه سیمی به هم وصل نمایم R3 از مدر خارج می‌شود و باعث عبور جریان از طریق R2 و R1 شده در نتیجه ترانزیستور T2 از نقطه کار خود خارج شده و.........
 
 بنابراین به وسیله این گجت ساده علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد تولید کننده صدا را ساخته اید.

 

 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 3.5 * 2.5
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 6 ولت DC

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2