آژیر دیجیتال

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 1,000تـومان

DKP - 0085

محصول جدید

آژیر یا همان صدای هشدار بخش مهمی از یک سیستم امنیتی به شمار می رود. با این کیت جالب شما می توانید چند صدای آژیر متفاوت و جذاب تولید کنید. آژیرها بسته به نوع کاربرد صداهای متفاوتی دارند. در این گجت چند صدای آژیر مختلف تنها در یک کیت گنجانده شده و به خاطر وجود آی سی «3561» کارایی بسیار خوبی دارد. با جابه جا کردن سیمهای چهارگانه، 4 نوع صدای مختلف تولید می‎شود.

 

محتویات بسته:

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

  1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

  1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

  1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
  2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
  3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت

 


شرح تخصصی عملکرد مدار :


  تجمع مدارهای پیچیده در یک تراشه بسیار کوچک به نام  IC، هنر الکترونیک است. مداری که مونتاژ نموده‎اید شما را با مقدمات این هنر آشنا کرده ، دریچه‎ای به سوی دنیا اعجاب انگیز الکترونیک می‎گشاید.
UM3561A از سری umxx و مخصوص مدارهای موزیکال می‎باشد. مقاومت 220K ، بایاس خارجی IC را تشکیل می‎دهد و E در حقیقت clock pulse یا تحریک است که فرمان تعویض نوع ملودی را بر عهده دارد. از آنجائی که جریان خروجی IC بسیار ناچیز است (حدود چند میکروآمپر) از ترانزیستور منفی BC337 جهت تقویت جریان و ارسال به بلندگو استفاده شده است.
 

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 5
ابعاد فیبر : 2.9 * 2.5 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس :

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 6 ولت DC
توان : دارای 4 آژیر مختلف

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : مبتدی
آموزش : دارای دفترچه آموزش

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2