مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

قوانین پشتیبانی - ارسال تیکت Ticket

پشتیبانی یا Support چیست؟

به هر فرآیندی که در آن نسبت به رفع مشکل یک کاربر اقدام شود، پشتیبانی گفته می‌شود. شامل سوالات قبل از خرید، سوالات به هنگام خرید، مشکل در راه اندازی یک کالا و یا عدم دریافت کالا در زمان مقرر و... همگی در دسته خدمات پشتیبانی قرار می‌گیرند. در دانشجو کیت Daneshjookit روش رسیدن به پاسخ نهایی فقط و فقط به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. پیرو پیشنهادات کاربران وفادار و در راستای حمایت از حقوق کاربران، اقدام به توسعه سرویس ارسال تیکت از طریق سایت کردیم. در این روش کافیست کاربر به قسمت حساب کاربری در دانشجو کیت مراجعه کرده و از قسمت پشتیبانی جهت ارسال تیکت Ticket استفاده کند.

 

روش مدرن پشتیبانی، ارسال تیکت Ticket

با گسترش روز افزون تکنولوژی و روش‌های برقراری ارتباطی، زیر ساخت اینترنتی هم در مرحله فراگیر قرار گرفته است. از اینرو در دانشجو کیت تصمیم بر آن شده است، با توجه به اعمال هزینه‌های گزاف اقدام به اجرا سرویس تیکتینگ کنیم. در این سرویس کاربر با مراجعه به حساب کاربری می‌تواند در جهت رفع مشکلات و سوالات، تیکت را به واحد مربوطه ارسال کند. لازم به ذکر است تیکت‌هایی که در مورد مشکلات کد نویسی و راه اندازی انواع ماژول‌ها و بردهای امبدد از جمله آردوینو Arduino و یا رزبری پای Raspberry Pi می‌باشند، به صلاحدید کارشناس فنی، شامل هزینه خواهند بود. که در صورت پرداخت توسط کاربر، کارشناس مربوطه نسبت به رفع مشکلات اقدام خواهد کرد. 

 

قوانین پشتیبانی با ارسال تیکت Ticket

  • حتما تیکت به دپارتمان مربوطه باید ارسال شود. از ارسال تیکت به واحدهای نامرتبط خودداری کنید.
  • ترجیها سوالات در خصوص کالا، به صورت تیکت ارسال نشوند و سعی کنید از طریق قسمت نظرات در همان صفحه کالا مطرح بفرمایید.
  • سوالات پیش از خرید مانند، مدت زمان ارسال و... در قسمت سوالات متداول پاسخ داده شده‌اند. از اینرو اگر همچنان سوالی داشتید به صورت تیکت ارسال کنید.
  • کلیه مراحل رفع عیب فقط و فقط از طریق ارسال تیکت انجام می‌گیرند. به هیچ وجه به صورت تلفنی صورت نمی‌پذیرد.
  • داشتن حساب کاربری در دانشجو کیت، الزامی است. اگر به صورت مهمان خرید کرده‌اید، منتظر تایید ایمیلتان از طرف مدیریت باشید.
  • در خصوص کالاهایی که دارای آموزش راه‌اندازی هستند، چنانچه کاربری نتواند با استفاده از آموزش موارد را راه اندازی کند. برای دریافت پشتیبانی شامل هزینه خواهد شد.
  • تیکت‌ها بر اساس زمان ارسال پردازش می‌شوند، پاسخ مجدد به تیکت باعث میشود که در تاریخ و ساعت آن جابجایی صورت بگیرد. از اینرو روند پاسخ به آن با تاخیر روبرو خواهد شد. 
  • قبل از ارسال تیکت مطمئن باشید که دپارتمان و موضوع تیکت را درست انتخاب کرده‌اید. اگر تیکت شما مربوط به کالایی خاص می‌باشد، حتما آن کالا را از داخل لیست درست انتخاب کنید.

 

  

شیوه ارسال تیکت Ticket

   

مرحله اول ارسال تیکت پشتیبانی

در حساب کاربری دانشجو کیت روی گزینه پشتیبانی کلیک کنید. به تصویر زیر دقت کنید در دو بخش از صفحه گزینه پشتیبانی وجود دارد.

راهنمای ارسال تیکت Ticket در سرویس تیکتینگ رفع عیب آنلاین دانشجو کیت Daneshjookit Ticket

 

مرحله دوم ارسال تیکت پشتیبانی 

بر روی گزینه ثبت تیکت جدید کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

ارسال تیکت پشتیبانی دانشجو کیت -daneshjookit support

  

مرحله سوم ارسال تیکت پشتیبانی

سپس با صفحه‌ای مانند تصویر زیر مواجه می‌شوید. به ترتیب بخش مربوط به تیکت را انتخاب کنید. سپس موضوع تیکت و پس از آن اگر لازم بود کالای مورد نظرتان را از بین کالاهای سایت انتخاب بفرمایید. سپس متن تیکت را جهت دریافت مشاوره یا پشتیبانی وارد کنید. در صورت نیاز از طریق بخش فایل پیوست، تصویر و یا فایل مربوطه را ضمیمه تیکت کنید. پس از ارسال پاسخ توسط همکاران در دپارتمان مربوطه، از طریق ایمیل برای شما نوتیفیکیشن ارسال خواهد شد.

ارسال تیکت Ticket جهت دریافت پشتیبانی در دانشجو کیت - daneshjookit support ticket

  

پس از ثبت تیکت Ticket منتظر ارسال پاسخ از طرف تیم مدیریت باشید.

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 8 صبح تا 10 شب (بجز روزهای تعطیل)

021-88857245

021-88856524

031-32243207

031-32211313

 

شماره واتس اپ، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع به تهران و تمامی شهرهای ایران

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم