جشنواره خلاقیت در نوروز 1397

دانشجو کیت از سال 1360 با هدف ارتقاء خلاقیت و دانش نوجوانان و جوانان شروع به کار کرد. امروز بیش از صدها هزار نفر با کیت‌های دانشجو کیت خاطره دارند، که علاوه بر استفاده مفید از زمان، خلاقیت ذهنی‌شان را پروش داده‌اند. پیرو این مهم تصمیم به برگزاری جشنواره خلاقیت نوروزی گرفتیم. بستر آموزش‌های رایگان دانشجو کیت بر وب سایت دیجی اسپارک قرار دارد. همانطور که میدانید کلیه آموزش‌ها در این سایت به صورت رایگان ارایه می‌شوند. همچنین کاربران هم به صورت رایگان میتوانند از خدمات و پشتیبانی نویسندگان استفاده کنند. 

   

شروع جشنواره خلاقیت نوروزی

از آخرین هفته اسفند 96 شروع میشود. کافیست کاربران با کالاهایی که از دانشجو کیت خریداری کرده‌اند، یک عکس بگیرند و در شبکه اجتماعی instagram با هشتگ #daneshjookit و #دانشجوکیت اشتراک گذاری کنند. همچنین امکان تگ کردن در عکس هم وجود دارد. کلیه کاربرانی که این کار را انجام دهند، پس از بررسی حساب کاربری‌شان در دانشجو کیت از بن تخفیف 10000 تومانی بهرمند خواهند شد. کاربران دقت داشته باشند که سوالات در خصوص این طرح فقط از طریق فرم ارتباط با ما در انتهای همین صفحه پاسخ داده خواهند شد.

جشنواره خلاقیت در نوروز 97 - دانشجو کیت تا 50 درصد تخفیف

اجرا پروژه‌

در جشنواره خلاقیت نوروزی، چند پروژه مختلف تعریف می‌شوند. کاربران محترم پس از مطالعه پروژه مربوطه، اقدام به اجرا و کدنویسی در خصوص آن می‌کنند. سپس از فرآیند طراحی پروژه فیلم برداری و مجددا در شبکه اجتماعی  instagram با هشتگ #daneshjookit و #دانشجوکیت اشتراک گذاری می‌کنند. در پایان این پروژه، کل موارد در یک فایل زیپ برای دانشجو کیت ارسال می‌شود. ارسال فایل زیپ هم از طریق فرم ارتباط با ما در سایت امکان پذیر است. به تمامی کاربرانی که اقدام به طراحی کرده باشند، حتی  اگر پروژه مشکل داشته باشد، حداقل بن خرید 20000 تومانی تعلق می‌گیرد. سپس کلیه کاربرانی که پروژه‌ها را به درستی و کامل اجرا کرده‌اند، برای شرکت در مرحله رقابت دعوت می‌شود. در پایان به کاربرانی که هر 5 پروژه را به درستی و کامل اجرا کرده باشند، برد رزبری پای Raspberry pi هدیه داده می‌شود. 

    

دیجی اسپارک به عنوان مرجع معتبر مورد تایید موسسات علمی دانشگاه‌ها و استادان برجسته است. در هر ماه بیش از 60 هزار کاربر از خدمات این سایت استفاده می‌کنند. کاربرانی که با اجرای این پروژه‌ها استعدادشان را نشان می‌دهند، پس از پایان جشنواره می‌توانند در این بستر معتبر (سایت دیجی اسپارک) شروع به فعالیت کنند و گامی بسیار بزرگ در رشد دانش بومی کشور بردارند. ایجاد ارزش افزوده فکری و معنوی در متن آموزش‌های دیجی اسپارک نهفته است. کافیست نوجوانان و جوانان را بجای فعالیت‌های هجو به فعالیت هدفمند فکری مانند ساخت وسایل DIY الکترونیک و رباتیک ترغیب و تشویق کنیم. 

   

  

 لیست کالاهای جشنواره نوروزی دانشجو کیت