دریافت کد رهگیری سفارشات دانشجو کیت (غیر از تهران)

  

کلیه سفارشات ارسالی مخصوص تهران در دانشجو کیت توسط پیک موتوری ارسال می‌شوند. ارسال برای شهرهای دیگر توسط شرکت‌های حمل و نقل از جمله شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، یا شرکت تیپاکس و انواع باربری‌ها انجام می‌پذیرد. از این‌رو پس از ارسال مرسوله، توسط این شرکای تجاری دانشجو کیت، کد رهگیری تحویل می‌شوند. با مطالعه این صفحه، شما کاربر گرامی شیوه دریافت کد رهگیری را از پنل کاربری دانشجو کیت خواهید آموخت. 

پنل کاربری پیشرفته دانشجو کیت در تمامی مراحل از طریق ارسال ایمیل به کاربران اطلاع رسانی می‌کند. از ثبت تا پردازش سفارش و ارسال، همگی از طریق ایمیل به کاربران اطلاع رسانی می‌شوند. همچنین با مراجعه به حساب کاربری دانشجو کیت طی سه مرحله کلیک موس که در زیر به صورت تصویری نمایش داده ‌شده‌است. می‌توانید کد رهگیری را دریافت کنید.

  

مرحله اول،در حساب کاربری دانشجو کیت وارد گزینه تاریخچه و جزئیات سفارش شوید.

دریافت کد رهگیری سفارشات ارسالی توسط دانشجو کیت 

  

مرحله دو، سفارش مورد نظرتان را از بین لیست سفارشاتتان انتخاب کنید و روی گزینه جزئیات کلیک کنید. سپس به انتهای صفحه بروید.

راهنمای دریافت کد رهگیری کاربران دانشجو کیت daneshjookit

 

مرحله سه، در این قسمت علاوه بر نمایش کلیه کالاها و جزئیات سفارش، در قسمت شماره پیگیری، میتوانید کد مربوطه را جهت پیگیری مرسوله داشته باشید.

دریافت کد رهگیری مرسولات ارسالی در دانشجو کیت توسط شبکه پست

 

برای رهگیری مرسولات پستی باید به سایت پست جمهوری اسلامی به نشانی post.ir مراجعه کنید. جهت سهولت بر لینک رهگیری مرسولات پستی کلیک کنید.