بلیط شرکت در رویداد استارتاپ ویکند تهران شمال startup weekend

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 10  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  10,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 10 امتیاز که برابر است با 10,000تـومان

DKP - 41040

محصول جدید

استارتاپ ویکند تهران در دانشگاه آزاد تهران شمال به مدت 3 روز برگزار میشود. کلیه کاربران دانشجو کیت می‌توانند با تخفیف ویژه اسپانسری دانشجو کیت در این دوره شرکت کنند. از این رو کلیه شرکت کنندگانی که از طریق دانشجوکیت در استارتاپ ویکند تهران Startup weekend دانشگاه آزاد شرکت کنند، در زمینه IOT اینترنت اشیاء از خدمات و حمایت دانشجو کیت بهره خواهند برد.

 

رویداد استارتاپ ویکند در 3 روز متوالی به صورت هکاتون برگزار می‌شود. در تاریخ 18،19 و 20 اسفند 1395 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، این رویداد برگزار می‌شود. فعالان حوزه مرتبط در این دوره به عنوان اسپانسر حضور دارند. که دانشجو کیت به عنوان فعال در حوزه اینترنت اشیاء IOT در این دوره حضور خواهد داشت.

کلیه کاربران دانشجو کیت که علاقه به شرکت در این دوره را دارند، با رویکرد اینترنت اشیاء IOT می‌توانند با تخفیف ویژه دانشجو کیت در این دوره شرکت کنند. دقت داشته باشید که دانشجو کیت در این دوره فقط و فقط 15 نفر را پذیرا میشود. این افراد بایستی در زمینه اینترنت اشیاء IOT یا دارای ایده باشند یا تمایل به همکاری در انجام ایده‌ها داشته باشند. 

 

استارتاپ ویکند برای چه کسانی مناسب است؟

 • افراد دارای ایده
 • افراد چالش طلب
 • افراد سخت کوش
 • افراد علاقمند به کار تیمی

 

استارتاپ ویکند برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افراد تنبل
 • افراد غرغرو
 • افراد زیر کار در رو
 • افراد علاقمند به تکروی

  

چرا در رویداد استارتاپ ویکند تهران دانشگاه تهران شمال شرکت کنم؟

 • چون دانشجو کیت حمایت میکند
 • چون کار تیمی و چالشی را می‌آموزید
 • چون با افراد خلاق و کارآفرین آشنا میشوید
 • چون تجربه عملی کردن ایده‌هایتان را می‌آموزید

   

استارتاپ ویکند دانشگاه آزاد تهران شمال - دانشجوکیت

 

در رویدادهای استارتاپ ویکند اتفاقات و تجربیات بسیاری بوجود می‌آید. از همه مهمتر آشنایی با فعالان حوزه‌های کاری مرتبط، همچنین شکست و پیروزی در چالش‌ها و ... را می‌توان بیان کرد. اما در این دوره که برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی با حمایت واحد تهران شمال برگزار میشود. موسسه دانشجو کیت به عنوان پیشکسوت بیش از 35 سال حضور در عرصه نوآوری الکترونیک و رباتیک، به صورت اسپانسر و هم برگزار کننده حضور خواهد داشت. از این رو کاربران دانشجو کیت طبق روال گذشته از حمایت دانشجوکیت بهره میبرند. این حمایت در درجه اول با تخفیف ویژه برای حضور در رویداد صورت می‌گیرد. 

 

در درجه بعدی افراد حاضر در این رویداد زیر سایه حمایت دانشجوکیت قرار گرفته و علاوه بر اینکه از حمایت دانش و اطلاعات فنی کلیه افراد تیم دانشجو کیت بهره میبرند، در کلیه کارگاه‌ها و برای خرید کالاهای مختلف میتوانند از تخفیف ویژه کاربران دانشجوکیت استفاده کنند.

 

 

حضور دانشجوکیت در استارتاپ ویکند دانشگاه آزاد تهران شمال پر رنگ‌تر از همیشه

کلیه حضار در این رویداد می‌توانند در کارگاه تخصصی اینترنت اشیاء IOT که توسط دانشجو کیت برگزار می‌شود؛ شرکت کنند. 

کلیه حضار در این رویداد می‌توانند از مشاوره تخصصی با کارشناسان دانشجوکیت استفاده کنند.

کلیه حضار در این رویداد می‌توانند در صورت تایید با تیم دانشجوکیت در ارتباط باشند.

کلیه حضار در این رویداد می‌توانند از بن خرید ویژه به مدت 60 روز استفاده کنند.

نظر خود را بنویسید
*
*
5
دیدگاه کاربران
 • 1395-12-08

  با سلام
  شرکت در استارتاپ ویکند برای عموم آزاده؟ یعنی لازمه که قبلا با مباحث آشنا باشیم؟

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  کاربر گرامی، برای شرکت در این رویداد باید بلیط تهیه کنید. که دانشجو کیت به عنوان یکی از اسپانسرها برای کاربرانی که از طریق دانشجو کیت ثبت نام کنند تخفیف ویژه میدهد. همچنین برای رویدادهای استارتاپ همانطور که در بالا توضیح داده شده است، باید یکی از خصوصیات را در خودتان داشته باشید. تا بتوانید عملکرد مناسبی در رویداد داشته باشید.


  شاد و پیروز باشید.

 • 1395-12-08

  یعنی اگر ما دارای ایده باشیم در زمینه اینترنت اشیا ازمون حمایت میشه؟ نکنه یه وقت ایده امونو بدزدن اونجا؟

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  در درجه اول بستگی به میزان همکاری تیمی شما دارد. اینکه با همکاری افراد تیم خودتان در این 3 روز بهترین MVP را به نمایش بگذارید. در پایان رویداد از شتاب دهنده‌ها و موسسه‌های سرمایه گذاری حضور خواهند داشت. علاوه بر این‌ها کاربرانی که از طریق دانشجو کیت حضور پیدا کنند و در زمینه اینترنت اشیاء IOT ایده عملی داشته باشند، زیر سایه حمایت دانشجو کیت قرار خواهند گرفت. در مورد ایده هم، هیچ ایده‌ی عملی نشده‌ای کارایی ندارد. از این رو بهترین فرصت برای عملی کردن ایده‌تان میباشد.


  شاد و پیروز باشید.

 • 1395-12-08

  سلام، آیا برای شرکت در این استارتاپ فقط از همین طریق میتوانیم ثبت نام کنیم؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی همانظور که در توضیحات هم ذکر شده است، دانشجو کیت به عنوان یکی از اسپانسرهای این رویداد تعداد محدودی از کاربران را ثبت نام می‌کند، در نظر داشته باشید که کلیه ثبت نام ها به حساب دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال واریز میشود. ولی دانشجوکیت به عنوان حمایت از کاربرانش این مبلغ را با تعرفه کمتر دریافت میکند و همچنین از این روش کاربران زیر نظر حمایت دانشجوکیت قرار خواهند گرفت.

 • 1395-12-09

  ببخشید در استارتاپ ویکند چه افرادی میتونن شرکت کنند؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی استارتاپ ویکند برای افراد با ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شده است رویداد مناسبی است. از طراح گرافیک گرفته تا برنامه نویس و متخصص سخت افزار و اتصالات فیزیکی و ... همگی امکان شرکت در این رویداد را دارند. نکته مهم تر این است که افراد در قالب تیم‌های مختلف همکاری به صورت کار گروهی باید همکاری کنند و در 54 ساعت به حداقل محصول نهایی برسند.

 • 1395-12-10

  اوووووه سه روز؟ خسته میشیم که، چیکار کنیم اگر وسطش حوصله امون سر رفت؟

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  کاربر گرامی احتمالا تجربه حضور در رویدادهای استارتاپ ویکند را ندارید، رویداد به قدری جذاب و چالش برانگیز است که متوجه گذشت زمان نمیشوید. در ضمن در این سه روز هر زمانی که کاربران بخواهند میتوانند محل را ترک کنند ولی از آنجایی که در اختتامیه باید رای به بهتری گروه داده شود، تیم ها تمامی تلاششان را خواهند کرد.

نکته‌های مهم راه اندازی برد رزبری پای 3 B+ از زبان لیدی پای LadyPi