لابیرنت ( Labyrinth )

DKP - 80175

محصول جدید

23,000تـومان

این محصول در انبار موجود نیست

لابیرنت(Labyrinth) یک بازی بسیارجذاب میباشد که تمرکز حواس و تعادل شما را به چالش می کشد.شما باید یک گوی فلزی را از موانع متعدد عبور دهید و به خط پایان برسانید.موانعی که سر راه شما هستند عبارتند از دیوارها و حفره هایی که با کوچکترین خطا،شما را مجبور میکنند بازی را از ابتدا شروع کنید.شاید برایتان جالب باشد که بدانید،برای این بازی رکورد جهانی ثبت شده است.

لابیرنت ( Labyrinth یا ماز چوبی ) یک بازی مبتنی بر تمرکز حواس است که در آن میبایست یک گوی فلزی را از نقطه شروع به نقطه پایان برسانید.وجود حفره های متعدد در مسیر گوی،باعث می شود که با کوچکترین خطایی،شما بازنده بازی باشید. لذا برای پیروز شدن در این بازی،نیاز به هماهنگی کامل چشم و دست دارید.همین الان بازی های ویدئویی را کنار بگدارید و تمرکز حواس خود را به چالش بکشید. شما میتوانید در جمع دوستان و آشنایان، بازی لابیرنت را به یک رقابت داغ تبدیل کنید.جالب است بدانید که برای این بازی رکوردهای جهانی با زمان های خیلی کم،ثبت شده است و برخی افراد حرفه ای،این بازی را با دوگوی همزمان انجام می‌دهند.

شاخص ارزش بازی لابیرنت در سایت های خارجی، 8.4 از 10 و شاخص آی کیوی آن 161 از 200 میباشد.

لازم به ذکر است که با استفاده از مینی کامپیوتر " آردوینو " میتوان این بازی را بوسیله یک دسته کنترل و یا حتی گوشی تلفن همراه، انجام داد.پیشنهاد می‌کنیم ویدئو های مرتبط با این بازی جذاب را حتما نگاه کنید.  با تشکر از حسن انتخاب شما.

نظر خود را بنویسید
*
*
1
دیدگاه کاربران
 • 1395-06-30

  موجودش کنین لازم دارم
  باتشکر

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در دست اقدام است و به زودى موجود خواهد شد.

آموزش راه اندازی با آردوینو

کنترل لابیرنت با سنسور MPU6050 و برد Arduino آردوینو - دانشجوکیت

کنترل لابیرنت با سنسور MPU6050 و برد Arduino آردوینو

در این پست قصد دارم آموزش کنترل لابیرنت Labyrinth که یک بازی حساس و تمرکز حواس میباشد؛ با ژیروسکوپ MPU6050 رو براتون بزارم. این بازی بسیار مهیج هست مخصوصا زمانی که با سنسور ژیروسکوپ ترکیب میشه… لذت بخش ترین قسمتش همین جاست که شما میتونید ژیروسکوپ MPU6050 رو به یک دستکش متصل کنید و بعد دستکش رو دستتون کنید. با کج کردن دستتون در دو محور X و Y لابیرنت هم مطابق با دست شما کج میشه… لابیرنت(Labyrinth) یک بازی بسیارجذاب میباشد که تمرکز حواس و تعادل شما را به چالش می کشد. شما باید یک گوی فلزی را از موانع متعدد عبور دهید و به خط پایان برسانید. موانعی که سر راه شما هستند عبارتند از دیوارها و حفره هایی که با کوچکترین خطا، شما را مجبور میکنند بازی را از ابتدا شروع کنید. در ادامه با مرجع تخصصی آردوینو....

ادامه...

  

ساخت لابیرنت با آردوینو و جوی استیک - دانشجوکیت

آموزش ساخت لابیرنت با آردوینو و جوی استیک

لابیرنت (Labyrinth یا ماز چوبی) یک بازی مبتنی بر تمرکز حواس است که در آن میبایست یک گوی فلزی را از نقطه شروع به نقطه پایان برسانید. وجود حفره های متعدد در مسیر گوی، باعث می‌شود که با کوچکترین خطایی، شما بازنده بازی باشید. لذا برای پیروز شدن در این بازی، نیاز به هماهنگی کامل چشم و دست دارید. همین الان بازی‌های ویدئویی را کنار بگدارید و تمرکز حواس خود را به چالش بکشید. شما میتوانید در جمع دوستان و آشنایان، لابیرنت را به عنوان بازی به یک رقابت داغ تبدیل کنید.

جالب است بدانید که برای این بازی رکوردهای جهانی با زمان های خیلی کم،ثبت شده است و برخی افراد حرفه ای،این بازی را با دوگوی همزمان انجام می‌دهند. شاخص ارزش بازی لابیرنت در سایت‌های خارجی، ۸٫۴ از ۱۰ و شاخص آی کیوی آن ۱۶۱ از ۲۰۰ می‌باشد. لازم به ذکر است که با استفاده از برد ” آردوینو Arduino ” میتوان لابیرنت یا ماز چوبی را بوسیله یک دسته کنترل و یا حتی گوشی تلفن همراه، انجام داد. این بازی با یک جوی استیک در دو محور X و Y کنترل میشود.

ادامه...

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد : 6*23*27.5 cm باجعبه
رنگ بندی : تک رنگ(آجری)
وزن : حدود یک کیلو گرم

سایر مشخصات کالا

آموزش : نیاز به آموزش ندارد
کشور سازنده : چین
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده شخصی
سازنده : wooden toys
سيستم كارى : گوی و میدان

محصولات مرتبط

نکته‌های مهم راه اندازی برد رزبری پای 3 B+ از زبان لیدی پای LadyPi