مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد
دوست داشتن

هویه 250 وات چکشی ایران هویه با سر مقاوم + پایه

مرجع:
DKP - 70044171
DKP - 70044171
نام تجاری:
موجودی: 1
2,375,000 تومان

فروشنده : ایران هویه

جزئیات محصول
DKP - 70044171

مشخصات

کشور سازنده
ایران
توان هویه
250 وات
نوع هویه
هویه سربرنجی / چکشی
نوع المنت هویه
سیم پیچی
نظرات
بدون نظر
سوالات متداول
  چگونگی روش خرید هویه از فروشگاه دانشجو کیت

  هویه یکی از ابزارهای مهم برای متخصص‌های رشته الکترونیک است. تمامی افرادی که به نحوی با الکترونیک سر کار دارند، به هویه هم نیاز دارند. چه دانشجوی سال اول باشید چه مهندس خبره و یا تعمیرکار عمومی بردها و تجهیزات الکترونیکی، هویه ابزاری جدا نشدنی از روزمره شما خواهد بود. اما هویه‌ها انواع مختلفی دارند که شامل شکل ظاهری، کاربری آن و توان خروجی که دارد قابل دسته بندی هستند. هویه توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. در فروشگاه دانشجو کیت انواع هویه را میتوانید بررسی و خرید کنید. در این متن روش خرید هویه و محدود کردن انتخاب‌ها براساس نیازمندی را توضیح می‌دهیم. مراحل را قدم به قدم دنبال کرده و در کمتر از چند دقیقه هویه مناسب کاربری‌تان را خریداری کنید. جهت بررسی و خرید هویه مورد نظر و کاربردی خود از مسیر شاخه های اصلی، لوازم جانبی را انتخاب کنید (کافی است نشانگر موس را بر روی لوازم جانبی قرار دهید).

  مراحل خرید هویه از فروشگاه دانشجو کیت

   

  سپس  قسمت «ابزار مونتاژ و لیحم کاری» را انتخاب کنید.

  شاخه ابزار مونتاژ و لحیم کاری در دانشجو کیت

    

  گزینه انواع «هویه/هیتر/وان قلع» را انتخاب کنید.

  ورود به شاخه «هویه/هیتر/وان قلع» - دانشجو کیت

   

  اولین قدم در روند خرید هویه شامل سه مرحله است: 1- شاخه لوازم جانبی > 2- شاخه ابزار مونتاژ و لحیم کاری > 3- شاخه انواع هویه/ هیتر/ وان قلع قدم بعدی فیلتر کردن نوع هویه است که در ادامه توضیح خواهیم داد.  جهت سهولت در انتخاب هویه و کاربرد مورد نظر در نوار سمت راست سایت امکان جستجو و فیلتر در دسترس کاربران قرار گرفته است. اولین گزینه انتخاب «نوع هویه» است.

  انتخاب فیلتر نوع هویه برای خرید - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی انتخاب بر اساس نوع المنت است. هویه‌ها براساس نوع المنت سرامیکی و یا سیم پیچی دسته بندی می‌شوند. عملکرد نهایی هردو مدل المنت یکسان است ولی عمر مفید آن‌ها در کارکرد هویه تاثیر گذار است. اساسا فیلترهایی که در بخش کناری این شاخه قرار گرفته‌اند، ابزاری بسیار کاربردی برای کمک به انتخاب بهتر هویه مورد نظر شماست.

  فیلتر نوع المنت هویه در خرید هویه برقی - دانشجو کیت

    

  فیلتر بعدی برند هویه است که کابر با استفاده از این فیلتر به راحتی می‌تواند برند مورد نظر خود را تهیه کند. هویه توسط شرکت‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. هویه‌های تولید ایران و هویه‌های خارجی را میتوانید بر اساس برند تولیدی آن در این بخش فیلتر کنید.

  فیلتر خرید هویه براساس برند تولیدی - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی توان هویه است که با استفاده از آن میتوانید هویه با توان مورد نظر خود را تهیه کنید. هویه‌ها براساس توانی که دارند دسته بندی می‌شوند کاربری مورد نظر هر مدل هویه وابسته به توان خروجی آن خواهد بود. برای لحیم کاری عمومی بردهای الکترونیکی و یا تعمیرات از هویه با توان 40 وات یا 60 وات استفاده می‌شود. در برخی تولیدی‌ها و صنایع مختلف از هویه با توان 250 وات به بالا استفاده می‌شود. در این بخش می‌توانید براساس توان مورد نیازتان هویه‌های موجود در فروشگاه دانشجو کیت را فیلتر کرده و اقدام به انتخاب کالای صحیح کنید. 

  انتخاب هویه براساس توان - دانشجو کیت

   

  محدوده قیمتی خرید هویه

  همانطور که از اسم این آیکون مشخص است به راحتی میتوان با این فیلتر هزینه مورد نظر خود را برای خرید هویه اعمال کرد و مناسب با آن بهترین خرید ممکن را انجام داد.

  تعیین محدوده قیمتی برای خردی هویه - دانشجو کیت

   


  روند ثبت سفارش هویه از فروشگاه دانشجو کیت با موبایل


  برای سهولت در استفاده از فروشگاه دانشجو کیت، چنانچه با موبایل اقدام به خرید کنید، مراحل متفاوتی را در پیش خواهید داشت. بنابراین در ثبت سفارش هویه از دانشجو کیت با تلفن همراه سه مرحله زیر را انجام دهید.

  1.ابتدا بر روی سه خط افقی کنار آرم دانشجوکیت کلیک کنید.

  2.صفحه فهرست مانند تصویر نمایش داده شود.

  3. با استفاد از قسمت بعلاوه میتوانید زیر مجموعه لوازم جانبی را ببینید.

  روند خرید هویه با موبایل از فروشگاه دانشجو کیت

   

  در ثبت سفارش با تلفن همراه

  1.ابتدا بر روی ابزار و تجهیزات الکترونیک بروید.

  2. با استفاد از قسمت مثبت میتوانید گزینه انواع هویه/هیتر/وان قلع را ببینید

  3. گزینه انواع هویه/هیتر/وان قلع را انتخاب کنید.

  ورود به شاخه هویه با موبایل در دانشجو کیت

   

  در تلفن همراه برای فیلتر محصولات ابتدا باید روی گزینه خرید سریع رفته تا فیلتر محصولات نمایش داده شود، اولین گزینه انتخاب نوع هویه است.

  فیلتر کردن مدل‌های هویه از طریق بخش خرید سریع با موبایل - دانشجو کیت

   

  فیلتر بعدی انتخاب بر اساس نوع المنت است. همانطور که اشاره شد هویه‌ها براساس نوع المنت سرامیکی و یا سیم پیچی دسته بندی می‌شوند. عملکرد نهایی هردو مدل المنت یکسان است ولی عمر مفید آن‌ها در کارکرد هویه تاثیر گذار است. اساسا فیلترهایی که در بخش کناری این شاخه قرار گرفته‌اند، ابزاری بسیار کاربردی برای کمک به انتخاب بهتر هویه مورد نظر شماست.

  فیلتر نوع المنت هویه - دانشجو کیت

   

  برند: فیلتر بعدی برند هویه است که کابر با استفاده از این فیلتر به راحتی می‌تواند برند مورد نظر خود را تهیه کند.

  خرید هویه براساس برند - دانشجو کیت

   

  توان هویه فیلتر بعدی توان هویه است که با استفاده از آن میتوانید هویه با توان مورد نظر خود را تهیه کنید.

  خرید هویه براساس توان مصرفی - دانشجو کیت

   

  محدوده قیمتی همانطور که از اسم این آیکون مشخص است به راحتی میتوان با این فیلتر هزینه مورد نظر خود را برای خرید هویه اعمال کرد و مناسب با آن بهترین خرید ممکن را انجام داد.

  خرید هویه براساس دسته بندی قیمتی - دانشجو کیت

  در آخر برای خرید هویه میتوانید طبق راهنمایی‌ها و فرآیند تعریف شده اقدام کنید. تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. هویه فقط براساس کاربری مورد نظر بایستی خریداری شود. تا بهترین عملکرد را داشته باشید. نکته بعدی به هنگام خرید هویه، انتخاب از برندهای معتبر است. به این دلیل که هر زمان هویه آسیب دید میتوانید از لوازم جانبی موجود برای بازسازی هویه استفاده کنید. ولی هویه‌های متفرقه و ارزان قیمت معمولا فاقد لوازم جانبی هستند.


خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:
محصولات مرتبط

سایر ویژگی‌ها

کشور سازنده
ایران
توان هویه
250 وات
نوع هویه
هویه سربرنجی / چکشی
نوع المنت هویه
سیم پیچی
2,350,000 تومان
در این کیت 5 مدار آموزشی کنترل سطح مخزن آب ،آبیاری خودکار گل و باغچه ،دزدگیر منزل ،تهویه خودکار ،لامپ هوشمند بصورت کاردستی الکترونیک برای دانش آموزان و بدون نیاز به لحیم کاری و تجهیزات خاص به همراه DVD آموزش ویدئویی...
6,950,000 تومان
ماکت یک کیت مونتاژ شده مجموعه کامل و آماده جهت آموزش و یادگیری هوشمندسازی منازل و ساختمانهاست، با استفاده از اپلیکیشن بلوتوث موبایل سنسورهای ماکت را فعال میکنید و عملکرد هر ماژول بصورت آلارم هشدار بازر یا نمایش بر روی...

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 9 صبح تا 5 عصر (بجز روزهای تعطیل) البته فروشگاه ما به صورت آنلاین است و می‌توانید خریدتان را انجام دهید. اما اگر سوالی داشتید که به تماس تلفنی نیاز داشت، فقط در ساعت‌های اعلام شده در خدمتیم.

021-88857245

021-88856524

031-32211313

 

شماره روبیکا و ایتا، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع تهران (تحویل همان روز)

تمامی شهرهای ایران با پست

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم