برد گیرنده 2 کاناله کد لرن 433MHz

DKP - 900041678

محصول جدید

9 عدد موجود در انبار

198,000تـومان

ولتاژ کاری مدار 12 ولت 
ولتاژ کاری رله ها برق شهر
جریان رله ها تا 7 آمپر
فرکانس کاری 433 مگاهرتز 
دارای 5 عملکرد مجزا برای هر رله 
طراحی کاملا صنعتی و عملکرد تضمینی 
قابلیت ذخیره 150 ریموت

توضیحات برد گیرنده ریموتی 4 کانال 433MHz

دارای 5  عملکرد مجزا برای هر رله (  لحظه ای _ دائمی _ الاکلنگی _ فشاری _ حالت  5 ) 

امکان حذف و اضافه کردن هر ریموت به صورت تکی و حذف همه ریموت ها به صورت گروهی  قابلیت لرن شدن توسط ریموت های کد لرن و کدفیکس ( تا 4کاناله) بدون ایجاد تداخل و خطا محافظت شده در برابر اتصال ولتاژ معکوس 

 

تعریف حالت‌های برد گیرنده ریموتی 4 کانال

لحظه ای (Momentary): در این حالت رله برای مدت 7 ثانیه روشن می‌ماند، سپس خاموش می‌شود.

دائمی (Latch): در این حالت اگر رله خاموش باشد با فشردن ریموت روشن می‌شود و اگر روشن باشد با فشردن ریموت خاموش می‌شود.

الاکلنگی (totter): در این حالت که باید حداقل برای 2 رله فعال گردد ( قابل تنظیم هست ) با فشردن ریموت رله های دیگر که در این حالت تنظیم شده اند خاموش و رله ی مد نظر روشن میشود.
مثال : اگر رله های 1 و 2 را به صورت الاکلنگی تنظیم کنیم اگر دکمه ی مربوط به رله ی 1 را فشار دهیم ، رله ی 2 خاموش میشود و رله ی 1 روشن میشود.اگر دکمه ی مربوط به رله ی 2 در ریموت را فشار دهیم رله ی 1 خاموش و رله ی 2 روشن میشود.

 

فشاری (pressing): در این حالت تا زمانی که دکمه ریموت را نگه داشته‌اید. رله روشن می‌ماند به محض این که دست را از روی دکمه بردارید رله خاموش می‌شود.

 

حالت 5: این حالت مشابه حالت الاکلنگی است. در این حالت با یک بار فشردن کلید ریموت تمام رله‌هایی که روشن هستن (رله‌هایی که به صورت حالت 5 تنظیم شده‌اند، حداقل باید 2 رله باشد) ابتدا خاموش می‌شوند. سپس باید دست خود را روی کلید بردارید و مجددا برای بار دوم کلید را بفشارید تا عملکرد تنظیم شده بر روی رله‌ی مربوطه انجام شود. این حالت برای موتورهایی که به صورت چپ گرد و راست گرد کار میکنند بسیار مناسب هست .

نحوه ی ذخیره کردن ریموت‌ها در حافظه‌ی دستگاه

بعد از این که مطمئن شدید دستگاه در حالت عادی قرار دارد. منظور حالتی که دستگاه در وضعیت ذخیره ریموت یا تنظیم عملکرد یا حذف ریموت نباشد. در این حالت led قرمز دستگاه به طور نامنظم و سریع روشن خاموش می‌شود. دکمه‌ی دستگاه را به مدت 2 ثانیه نگه دارید و رها کنید. با این کار دستگاه به حالت ذخیره ریموت وارد میشود و علامت آن روشن شدن led سبز است. به صورت چشمک زن مداوم یک ثانیه روشن و یک ثانیه خاموش میشود

 

در این حالت یکی از دکمه های ریموت را تحریک کنید. پس از این کار ریموت در حافظه دستگاه ذخیره شده و مجدد میتوانید ریموت بعدی را در دستگاه ذخیره کنید. برای خارج شدن از این حالت باید دکمه ی دستگاه را به مدت 2 ثانیه یا بیشتر نگه دارید و سپس رها کنید تا دستگاه به حالت عادی  خود برگردد.

 

نحوه ی انجام تنظیمات 5 عملکرد رله ها به طور مجزا

بعد از این که مطمئن شدید دستگاه در حالت عادی  قرار دارد دکمه ی دستگاه را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و رها کنید. با این کار دستگاه به حالت ذخیره تنظیمات 5 عملکرد رله ها وارد میشود و علامت آن روشن شدن led سبز هست که به صورت چشمک زن 0.5 ثانیه روشن و 0.5 ثانیه خاموش میشود

در این حالت تنظیماتی که میخواید انجام شود را از طریق 4 کلید تعبیه شده در مدار انجام دهید حال برای ذخیره این تنظیمات برای هر کدام از 4 رله ، دکمه مربوطه را در ریموت فشار دهید با فشردن دکمه ریموت تنظیمات  رله ی مربوطه در حافظه ذخیره میشود. در این حالت میتوانید برای هر رله تنظیمات را انجام دهید.

بنابراین کافیست وضعیت چهار دکمه ی مربوط به تنظیمات را  مشخص کرده و دکمه ی مربوط به رله مد نظر را فشار دهید تا تنظیمات برای همان رله ذخیره شود. برای خارج شدن از این حالت باید دکمه ی دستگاه را به مدت 2 ثانیه یا بیشتر نگه دارید و سپس رها کنید تا دستگاه به حالت عادی  خود برگردد.

 

نحوه ی پاک کردن ریموت به صورت تکی

 بعد از این که مطمئن شدید دستگاه در حالت عادی  قرار دارد دکمه ی دستگاه را به مدت 9 ثانیه نگه دارید و رها کنید

با این کار دستگاه به حالت پاک کردن ریموت وارد میشود و علامت آن روشن شدن led سبز هست که به صورت چشمک زن 3 بار در ثانیه روشن خاموش میشود

در این حالت هر کدام از دکمه های ریموت را فشار دهید اگر ریموت قبلا در حافظه ذخیره شده باشد پاک میشود .

در این حالت میتوانید هر کدام از ریموت ها را از حافظه پاک کنید

برای خارج شدن از این حالت باید دکمه ی دستگاه را به مدت 2 ثانیه یا بیشتر نگه دارید و سپس رها کنید تا دستگاه به حالت عادی  خود برگردد.

 

 

نحوه ی پاک کردن ریموت به صورت گروهی

بعد از این که مطمئن شدید دستگاه در حالت عادی  قرار دارد دکمه ی دستگاه را به مدت 15 ثانیه یا بیشتر نگه دارید و رها کنید با این کار تمامی ریموت های ذخیره شده در حافظه پاک میشود.

 

 

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد فیبر : 4 در 7.8

ارتباطات

فرکانس کاری : 433 مگاهرتز

حافظه

حافظه EEPROM :

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2