شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W5100

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000تـومان

DKP - 40069

محصول جدید

1 عدد موجود در انبار

101,800تـومان

با ترکیب شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W5100 و آردوینو UNO می‌توانید کارهای جالبی انجام دهید. از جمله شبکه کردن دستگاه های مختلف و یا حتی هوشمند سازی ساختمان یا BMS که از طریق پورت شبکه می توانید کنترل کنید.

همچنین وجود شیار حافظه Micro SD امکان خواندن و نوشتن اطلاعات روی آن را فراهم می آورد.

سخنرانی ماسیمو بانزی، بنیانگذار آردوینو 

 

شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W5100

شیلد های آردوینو برد هایی هستند که با اتصال آن‌ها به آردوینوی خود میتوانید محدودیت‌های برد خود رابر طرف کنید مثلاً آردوینوی خود را به اینترنت متصل کنید و کارهای جالب دیگر در زیر به معرفی شیلر اترنت آردوینو برای اتصال به اینترنت میپردازیم.

 

 

نگاه کلی

شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 آردوینو برد شما را در همان لحظه به اینترنت متصل خواهد کرد. فقط کافی است این ماژول را برد آردوینوی خود متصل کرده و کابل اترنت مخصوص را به ماژول متصل کنید و آموزش‌های کوتاهی را خوانده و انجام دهید تا کنترل برد خود را از همه جا با اینترنت انجام دهید. هماند آردوینو که تمام سخت‌افزار و نرم‌افزار آن متن باز است این ماژول نیز متن باز بوده و این بدین معنی است که شما به راحتی میتوانید بفهمید که ماژول از چه چیز تشکیل شده و چکونه کار میکند و با اطلاعاتی که بدست می آورید یک مدل دست ساز بسازید. صدها نفر از هراران نفر امروزه در سرتاسرجهان از شیلد برای بردهای آردوینو خود استفاده میکنند و شما میتوانید از همین الان به این افراد پیوسته و از برد خود به همراه شیلد لذت ببرید.

 

 

تجهیزات مورد نیاز

- یک برد آردوینو

- ولتاز کاری 5 ولت که از برد دریافت می‌شود

- کنترل کننده اترنت : w5100 به همراه 16کیلو بافر داخلی

- اتصال با سرعت : 10/100Mb

- اتصال با آردوینو در پورت SPI

 

شماتیک و طرح مرجع

 

فایل ایگل: arduino-ethernet-shield-06-reference-design.zip

 

شماتیک برد آردوینو Shield Ethernet

 

توضیحات

شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510این قابلیت را به شما میدهد که بر پایه چیپ w5100 کار میکند. Wiznet W5100 برای شما یک ای پی فراهم خواهد کرد که در هردو مدل tcp و udp کارخواهد داد. و از 4 اتصال به سوکت به صورت همزمان نیز پشتیبانی خواهد کرد.

شما از کتابخانه مخصوص آن میتوانید استفاده کنید تا برنامه‌هایی را برای متصل شدن شیلد به اینترنت برنامه‌ریزی کنید. شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 برای متصل شدن به آردوینو از یک سری هدر هایی با سیم‌های بسته بندی شده استفاده میکند که در شیلد جاسازی شده است. این باعث سالم ماندن برد و خلوت بودن اتصالات جهت اتصال سخت‌افزار های بیشتر به برد شما می‌شود و به شما اجازه اتصال یک شیلد دیگر در بالای آن را میدهد. شیلد اترنت یک اتصال RJ-45 استاندارد دارد که میتوان با آن شیلد را نیز روشن کرد.

یک اسلات کارت حافظه نیز شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 تعبیه شده که به وسیله آن میتوانیداطلاعاتی را به صورت آماده برای دسترسی از طریق اینترنت داشته باشید که البته با دو مدل uno و mega سازگار است. اسلات آنبورد حافظه به وسیله کتابخانه مخصوص آن قابل دسترسی است که میتوانید برای آن برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشید. زمانی که با این کتابخانه کار میکنید باید ss بر روی پین 4 باشد. در نسخه اصلی شیلد یک کارت حافظه در اندازه کامل و بزرگ وجود دارد که پشتیبانی نمیشود.

 

همچنین یک کنترل کننده ریست نیر برای شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 قرار داده شده تا ازراه اندازی دوباره شیلد در زمانی که آن را روشن میکنید مطمئن شوید.نشخه های قبلی شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 با آردوینو مگا شازگار نبود و لازم بود که شما به صورت دستی بعد از روشن شدن شیلد را ریست کنید.

 

 

 

شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 توانایی تغذیه از طریق پورت اترنت را دارد. POE یا ماژول اترنت برای دریافت تغذیه از طریق کابل های اترنت طراحی شده اند. به اطلاعات زیر توجه کنید:

 • IEEE802.3af compliant
 • Low output ripple and noise (100mVpp)
 • Input voltage range 36V to 57V
 • Overload and short-circuit protection
 • 9V Output
 • High efficiency DC/DC converter: typ 75% @ 50% load
 • 1500V isolation (input to output)

 

نکته: تغذیه از طریق پورت اترنت ربطی به شیوه طراحی آردوینو ندارد. این تغذیه از استاندارد های اترنت می باشد.

 

 

شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 به وسیله ماژول داخلی POE عرضه نمیشود و این یک جز جدا است که باید اضافه گردد. برقراری ارتباط آردوینو با w5100 و کارت اس دی به وسیله SPI bus انجام می‌شود. آن‌ها از پین های دیجیتال 10 تا 13 در مدل uno و 50 تا 52 در مدل مگا استفاده میکنند. در هردود برد پین 10 برای انتخاب w5100 به کار می‌رود و پین 4 برای انتخاب اس دی کارت است. توجه داشته باشید که این پین ها برای ارتباط های اصلی I/o نمیتوان استفاده کرد.

توجه داشه باشید که به دلیل استفاده شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 و اس دی کارت از SPI bus نمیتوان از آن‌ها به صورت همزمان استفاده کرد و یکی از آن‌ها بیشتر در یک زمان کار نمیکند. اگر در نظر دارید که از هردو آن‌ها به صورت همزمان استفاده کنید باید از کتابخانه‌های corresponding استفاده کنید.همچنین توجه کنید که کلید ریست قرار داده شده در شیلد باعث ریست آردوینو و شیلد میشود.

 

 

این شیلد دارای چند led برای اطلاع رسانی به شما میباشد

- pwr : نشان دهنده این است که شیلد و برد روشن هستند.

- link : نشان دهنده متصل بودن شیلد است و در زمان انتقال اطلاعات چشمک میزند.

- fulld : نشان دهنده دوسویه بودن اتصال به صورت همزمان است.

- 100m : نشان دهنده برقراری اتصال 100 مگابیت برثانیه است.

- rx : در زمان دریافت اطلاعات چشمک میزند.

- tx : در زمان دریافت اطلاعات چشمک میزند.

- coll : وقتی که در شبکه برخورد یا مشکلی پیش بیاید چشمک میزند.

 

 

شیلد اترنت آردوینو به برد اجازه میدهد تا به وسیله کتابخانه مخصوص اترنت به اینترنت متصل شوید و همچنین برای استفاده از کارت اس دی آن نیز باید از کتابخانه مخصوص sd استفاده کنید.

برد آردوینو Arduino Ethernet Shield

۱.متصل کردن شیلد

برای استفاده از شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510  آن را به قسمت بالایی برد خود متصل کنید. برای آپلود طرح ها در برد کافی است آن را به وسیله کابل به کامپیوتر متصل کنید بعد از تمام شدن آپلود طرح ها میتوانید برد را از سیستم جدا کنید و برد را با یک تغذیه کننده روشن کنید.

شیلد خود را به کامپیوتر یا یک هاب شبکه و یا یک روتر به وسیله کابل اترنت متصل کنید. همچنین متصل شدن به کامپیوتر نیز با کابل کراس آور میسر می‌شود .

 

 

۲.تنظیمات شبکه

شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 باید یک مک آدرس منحصر به فرد و آی پی ثابت داشته باشد که با استفاده از Ethernet.begin()میتوان این کار را انجام داد.مک آدرس یک آدرس جهانی است که دستگاه‌هایی که به اینترنت متصل می‌شوند را با این کد شناسایی میکنند.شیلد های جدید با یک برچسب مک آدرس عرضه می‌شوند که مک آدرسی را که استفاده خواهید کرد نشان میدهند.برای شیلد های قدیمی تری که مک آدرس مشخصی ندارند شما باید از مک آدرس‌های مختلف به صورت انتخابی استفاده کنید ولی از یک مک آدرس برای چند برد استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد مشکل خواهد شد. آی پی آدرس هر برد نیز بستگی به تنظیمات شبکه شما دارد. شما میتوانید از dhcp برای گرفتن آی پی به صورت دینامیک استفاده کنید.شما همچنین میتوانید gateway و subnet برای شبکه استفاده کنید.

 

 

۳. کارت SD

آخرین نسخه شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 مجهز به یک شکاف برای کارت حافظه است که میتوان از آن با کتابخانه‌های SD استفاده کرد.همچنین لازم به ذکر است که تمامی نوشته های این مقاله که از سایت اصلی آن برگرفته شده تحت مجوز Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License. منتشر شده اند.

 

 

کتابخانه اترنت

این کتابخانه به برد آردوینو اجازه میدهد که به اینترنت متصل شود و میتوانید از شیلد اترنت آردوینو Arduino Ethernet Shield W510 به عنوان یک سرور استفاده کنید و یا از آن به عنوان یک کار (کلاینت) بهره ببرید. این کتابخانه از 4 اتصال همزمان نیز پشتیبانی میکند ( دریافت ؛ ارسال و یا دریافت و ارسال همزمان ) آردوینو به وسیله spi bus با شیلد ارتباط برقرار میکند که در مدل uno در پین های 11-12 و 13 است و در مدل مگا پین های 50-51 و 52 وظیفه این کار را بر عهده دارند و در هردو پین 10 برای ss به کار می‌رود. در مدل مگا سخت‌افزار ss که پین 53 است برای استفاده از w5100کاربردی ندارد با این حال ممکن است این پین برای خروجی و یا اینترفیس spi کارنکند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به دو راهنمای زیر مراجه کنید :

getting started with the ethernet shield

Ethernet library reference

 

 

سایت سازنده: Arduino

نظر خود را بنویسید
*
*
15
دیدگاه کاربران
 • 1394-09-28

  با سلام راجع به اين شيلد شنيدم كه در حالت آى پى استاتيك ، استيبل نيست.
  آيا همينطوره؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  گمانه زنی‌هایی در این زمینه هست ولی در آزمایشگاه دانشجو کیت تابحال چنین موردی مشاهده نشده است.

 • 1394-12-20

  سلام کی موجود میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  هفته آينده منتظر باشيد.

 • 1395-01-20

  با سلام و خسته نباشید ببخشید آیا میشه آموزش هایی این شیلد که چطور به شبکه WAN وصل بشیم و توضیحات تکملیش رو در دیجی اسپارک قرار بدید لطفا چون هیچ منبعد خوب و کاملی براش موجود نیست

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن تشکر از ارایه پیشنهادتان، در دستور کار قرار خواهیم داد.

 • 1395-04-28

  در مورد نحوه اتصال این شیلد به آردوینو مگا یک توضیحی می دید؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ماژول اترنت به وسیله ی پرتکل spi کار میکند همانطور که میدانید پروتکل spi در آردوینو uno بر روی پین های 10 , 11, 12 و 13 قرار دارد. برد اترنت نیز بر همین اساس طراحی شده است ولی در مقایل اردوینو مگا 2560 از پین های 50، 51، 52 و 53 جهت پروتکل spi استفاده میکند و آرایش پین های برد اترنت با مگا 2560 تفاوت دارد نکته ی قابل توجه این است که پین هدر قرار گرفته به نام icsp بر روی دو برد جهت برقراری ارتباط spi می باشد و درصورتی که این دو پین هدر به هم متصل شوند امکان برقراری پروتکل spi بین شیلد اترنت و اردوینو مگا2560 فراهم می شود.


  شاد و پيروز باشيد.

 • 1395-09-03

  سلام
  من متوجه نشدم، با اين شيلد و اتصالش به آردوينو ميتوانيم با اينترنت برد را كنترل كنيم؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  درودبرشما


  در واقع این شیلد یک رابط بین برد آردوینو و شبکه اینترنت یا شبکه داخلی میباشد. اطلاعات از طریق آن ارسال و دریافت میشود. این شیلد به شما کمک میکند که مبحث اینترنت اشیاء IOT را با برد آردوینو راه اندازی کنید. که پیرو این موضوع میتوانید مطلبی راجع به اینترنت اشیاء IOT در سایت دیجی اسپارک مطالعه بفرمایید. چنانچه سوالی داشتید از همین طریق ثبت کنید.


  شاد و پیروز باشید.

 • 1395-10-20

  مشکل شیلد اترنت
  من ایمیل هم زدم و ویدئو و نمونه کد رو ضمیمه اون ایمیل نمودم دوباره اینجا مینویسم که مشکلم هرچه زودتر حل شود
  نمونه کد :

  #include
  #include


  // the media access control (ethernet hardware) address for the shield:
  byte mac[] = { 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED };
  //the IP address for the shield:
  //byte ip[] = { 192, 168, 1, 177 };
  IPAddress ip(192,168,1, 177);

  void setup()
  {
  Serial.begin(9600);
  Serial.print(F("Starting ethernet..."));
  Ethernet.begin(mac, ip);
  if(!Ethernet.begin(mac))
  Serial.println(F("failed"));
  else
  Serial.println(Ethernet.localIP());
  }

  void loop () {}

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن تشکر از ارسال نمونه کدها، پس از بررسی کدها به زودی پاسخ شما را خواهیم داد.  لطفا این کد را جایگزین کد قبلی کنید:

  #include <SPI.h>
  #include <Ethernet.h>

  // Enter a MAC address for your controller below.
  // Newer Ethernet shields have a MAC address printed on a sticker on the shield
  byte mac[] = { 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED };
  // if you don't want to use DNS (and reduce your sketch size)
  // use the numeric IP instead of the name for the server:
  //IPAddress server(74,125,232,128); // numeric IP for Google (no DNS)
  char server[] = "www.google.com"; // name address for Google (using DNS)

  // Set the static IP address to use if the DHCP fails to assign
  IPAddress ip(192, 168, 0, 177);

  // Initialize the Ethernet client library
  // with the IP address and port of the server
  // that you want to connect to (port 80 is default for HTTP):
  EthernetClient client;

  void setup() {
  // Open serial communications and wait for port to open:
  Serial.begin(9600);
  while (!Serial) {
  ; // wait for serial port to connect. Needed for native USB port only
  }

  // start the Ethernet connection:
  if (Ethernet.begin(mac) == 0) {
  Serial.println("Failed to configure Ethernet using DHCP");
  // try to congifure using IP address instead of DHCP:
  Ethernet.begin(mac, ip);
  }
  // give the Ethernet shield a second to initialize:
  delay(1000);
  Serial.println("connecting...");

  // if you get a connection, report back via serial:
  if (client.connect(server, 80)) {
  Serial.println("connected");
  // Make a HTTP request:
  client.println("GET /search?q=arduino HTTP/1.1");
  client.println("Host: www.google.com");
  client.println("Connection: close");
  client.println();
  } else {
  // if you didn't get a connection to the server:
  Serial.println("connection failed");
  }
  }

  void loop() {
  // if there are incoming bytes available
  // from the server, read them and print them:
  if (client.available()) {
  char c = client.read();
  Serial.print(c);
  }

  // if the server's disconnected, stop the client:
  if (!client.connected()) {
  Serial.println();
  Serial.println("disconnecting.");
  client.stop();

  // do nothing forevermore:
  while (true);
  }
  }


  در نمونه کد جنابعالی لوپ دیسکانکت برد مشکل داشت.

 • 1395-10-23

  با سلام و تشکر
  مشکل من در مورد شیلد اترنت بخاطر مودم بود که مودم بنده با کامپیوتر و وای فای ها مشکلی نداشت ولی نسبت به شیلد نه آی پی از طریق DHCP میگرفت و نه استاتیک دارای آی پی میشد حتی من احساس کردم این شیلد مک آدرس هم ندارد چون دقیقا سر خط
  Ethernet.begin(mac) مقدار صفر برگشت داده میشد و خطا میداد
  که این مشکل با تعویض مودم برطرف گردید
  متشکرم از همه دوستان

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  جناب آقای غلامی تیم ما در همه مراحل با شما کاربران محترم پیش خواهد آمد تا رفع مشکل کامل صورت پذیرد. خوشحالیم که مشکل شما برطرف شده است.


  شاد و پیروز باشید.

  پاسخ کاربر: سید محمد مهدی طرازانی تفرشی 1396-08-24

  میتونم بپرسم که از چه مودمی استفاده کردید ؟

 • 1396-08-24

  سلام
  من از کد زیر برای مک آدرس دادن و آی پی دادن به شیلد استفاده میکنم ولی ای پی که نمایش میدهد 0.0.0.0 می باشد .

  #include
  #include

  // Enter a MAC address for your controller below.
  // Newer Ethernet shields have a MAC address printed on a sticker on the shield
  byte mac[] = { 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED };
  // if you don't want to use DNS (and reduce your sketch size)
  // use the numeric IP instead of the name for the server:
  //IPAddress server(74,125,232,128); // numeric IP for Google (no DNS)
  char server[] = "www.google.com"; // name address for Google (using DNS)

  // Set the static IP address to use if the DHCP fails to assign
  IPAddress ip(192, 168, 0, 177);

  // Initialize the Ethernet client library
  // with the IP address and port of the server
  // that you want to connect to (port 80 is default for HTTP):
  EthernetClient client;

  void setup() {
  // Open serial communications and wait for port to open:
  Serial.begin(9600);
  while (!Serial) {
  ; // wait for serial port to connect. Needed for native USB port only
  }

  // start the Ethernet connection:
  if (Ethernet.begin(mac) == 0) {
  Serial.println("Failed to configure Ethernet using DHCP");
  // try to congifure using IP address instead of DHCP:
  Ethernet.begin(mac, ip);
  }
  // give the Ethernet shield a second to initialize:
  delay(1000);
  Serial.println("connecting...");

  // if you get a connection, report back via serial:
  if (client.connect(server, 80)) {
  Serial.println("connected");
  // Make a HTTP request:
  client.println("GET /search?q=arduino HTTP/1.1");
  client.println("Host: www.google.com");
  client.println("Connection: close");
  client.println();
  } else {
  // if you didn't get a connection to the server:
  Serial.println("connection failed");
  }
  }

  void loop() {
  // if there are incoming bytes available
  // from the server, read them and print them:
  if (client.available()) {
  char c = client.read();
  Serial.print(c);
  }

  // if the server's disconnected, stop the client:
  if (!client.connected()) {
  Serial.println();
  Serial.println("disconnecting.");
  client.stop();

  // do nothing forevermore:
  while (true);
  }
  }

  لطفا راهنمایی فرمایید .
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  با سلام


  برای دریافت مک آدرس باید از نرم افزارهای شبکه استفاده کنید.

 • 1396-08-24

  سلام من از کد زیر برای تخصیص آی پی اختصاصی به شیلد استفاده میکنم اما در پاسخ آی پی 0.0.0.0 نمایش داده میشود .

  #include
  #include

  byte mac[] = { 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED };
  IPAddress ip(192,168,2,2);

  void setup() {
  Serial.begin(9600);

  // disable SD card if one in the slot
  pinMode(4,OUTPUT);
  digitalWrite(4,HIGH);

  Serial.println("Starting w5100");
  Ethernet.begin(mac, ip);

  Serial.println(Ethernet.localIP());
  }

  void loop() {
  }

  لطفا راهنمایی بفرمایید .
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  سلام مجدد


  همانطور که پاسخ داده شد، باید برای این منظور از نرم افزارهای شبکه استفاده کنید تا مک آدرس مشخص شود.

  پاسخ کاربر: سید محمد مهدی طرازانی 1396-08-30

  با سلام مجدد
  اگر ممکن هست یه نرم افزار معرفی نمایید.
  در توضیحات این شیلد آمده که بر روی آن مک آدرس شلید چاپ شده اما در شلیدی که من خریداری کردم مک آدرسی چاپ نشده و با کد قبلی که برایتان فرستادم هم مک آدرس و آی پی نمی گیرد. لطفا راهنمایی کاملتری بفرمایید .

  پاسخ مدیر:

  سلام مجدد


  در این خصوص شیلدهای قدیمی دارای مک آدرس چاپ شده بودند ولی در شیلدهای جدید فقط به روشی که گفته شد، باید پیدا کنید. نرم‌افزارهای شبکه برای این موضوع مناسب‌اند.

 • 1398-05-10

  دوستان ممنون از زحماتتون کی موجود میشه؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام


  روند تامین این کالا صورت گرفته است. در صورت نیاز به خرید این ماژول از طریق بخش مربوطه زیر قیمت خرید، ایمیلتان را وارد بفرمایید. پس از موجودی کالا به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

آموزش راه اندازی

آموزش کار با اترنت W5100 – بخش اول - دانشجوکیت

آموزش کار با اترنت W5100 – بخش اول

روزگاری بود که با ارسال اس ام اس و یک برد پیچیده با تراشه میکروکنترلر AVR می‌توانستیم، پروژه هوشمند سازی انجام دهیم. ولی امروزه دنیا اینترنت اشیاء IOT عملا ساخت سخت افزارهای پیچیده را به اتمام رسانده است. کافیست پروژه را با اصول اینترنت اشیاء IOT و سخت افزارهای مربوطه انجام دهید. شیلد اترنت با تراشه W51000 از پر مصرف‌ترین شیلدها برای آردوینو Arduino است. هم توانایی لاگ کردن اطلاعات روی مموری Micro SDD دارد و هم توانایی مدیریت برد آردوینو و متعلقات متصل به آن را دارد.

از این رو تصمیم به انتشار مجموعه آموزش‌های راه اندازی و مدیریت این شیلد را در بستر...

ادامه....

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 42 عدد
نوع فیبر : فایبر گلاس دو رو متالیزه
چاپ مس : دارای چاپ آبی
تعداد پایه ها : 28 عدد
نوع کانکتور : پین هدر

ارتباطات

فرکانس کاری : 25 کیلو هرتز

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : 36 تا 57 ولت DC
توان : اتصال با سرعت 10/100 Mb
ظرفیت : اترنت به همراه 16کیلو بافر داخلی

ویژگی های فنی

ترتیب پایه ها : مراجعه شود به دیتاشیت
نوع آی سی : DRIVER

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
کشور سازنده : چین
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده صنعتی
نوع برد - ماژول : شیلد - Shield
نوع شیلد : شیلد آردوینو - Arduino Shield
برد آردوینو Arduino UNO SMD با تراشه CH340
46,800تـومان
برد آردوینو Arduino Uno R3 با تراشه R3 اور...
69,300تـومان
ناموجود
برد بورد Bread Board مدل MB 102
26,400تـومان
کابل فلت 7 رشته 2510XL
6,000تـومان

کتابخانه اترنت W5100

دانلود کتابخانه اترنت W5100

دانلود (117.91k)

محصولات مرتبط

آموزش راه اندازی ماژول Dot Matrix 8x8 با آردوینو و ایجاد شکل‌های مختلف