شیلد اترنت آردوینو Ethernet Shield W5100 for Arduino UNO Mega

DKP - 40069

محصول جدید

معرفی شیلد اترنت W5100 آردوینو

شیلد اترنت W5100 برد آردوینو UNO و Mega2560 را به اینترنت متصل کرده و از طریق کابل RJ45 اتصال داده می‌شود. برد از تراشه داخلی WIZnet W5100 Ethernet بهره برده و یک شبکه آی پی IP با TCP, UDP فراهم می‌کند. شیلد اترنت به صورت کلاینت و یا سرور قابل برنامه نویسی است. در کتابخانه ارائه شده برای این محصول نمونه برنامه های اجرا شده قرار گرفته شده است. همچنین این شیلد باسرعت ۱۰/۱۰۰Mb به برد آردوینو متصل می‌شود. برقراری ارتباط آردوینو با اترنت w5100 و کارت اس دی به وسیله SPI bus انجام می‌شود. ارتباط این شیلد با برد آردوینو uno از طریق پورت های ۱۱,۱۲,۱۳ می باشد.

 

ویژگی های شیلد اترنت W5100 آردوینو

این ماژول با IEEE802.3af سازگار است. دارای موج خروجی کم و سر و صدا (100mVpp) و محدوده ولتاژ ورودی 36 ولت تا 57 ولت است. دارای قابلیت محافظت در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه است. همچنین خروجی 9 ولت و ایزولاسیون 1500 ولت (ورودی به خروجی)

  

کاربرد های شیلد اترنت W5100 آردوینو

از این ماژول در دستگاه های شبکه خانگی، PVR، سریال به اترنت، نمایشگرهای LED، رله های بی سیم، چاپگرهای POS  یا  مینی، دستگاه های کپی، دستگاه های ذخیره سازی، چاپگرهای شبکه، حسگرهای شبکه خانگی، DVR ها، دوربین های شبکه، اتوماسیون کارخانه و ساختمان، تجهیزات نظارت بر پزشکی استفاده می‌شود.

 

آموزش اول: کار با اترنت اینترنت اشیاء W5100

از ترکیب شیلد اترنت با آردوینو، می‌توانید برد خود را به اینترنت وصل کنید. از طریق اینترنت و در هر مکانی پروژه‌های خود را کنترل نمایید. چیپ استفاده شده در این برد W5100 می‌باشد. Wiznet W5100 برای شما یک آی پی فراهم خواهد کرد که در هردو مدل tcp و udp کارخواهد داد و از ۴ اتصال به سوکت به صورت همزمان نیز پشتیبانی خواهد کرد. شیلد اترنت آردوینو به برد اجازه می‌دهد تا به وسیله کتابخانه مخصوص اترنت به اینترنت متصل شوید و همچنین برای استفاده از کارت اس دی آن نیز باید از کتابخانه مخصوص sd استفاده کنید.

ادامه آموزش

 

آموزش دوم: کنترل ۴ وسیله برقی با شیلد اترنت

در این پروژه می‌خواهیم با استفاده از شیلد اترنت آردوینو و اتصال با کابل شبکه از طریق وب سرور لوکال و خط فرمان ویندوز ۴ رله را کنترل کنیم. چیپ استفاده شده در شیلد اترنت W5100 می‌باشد. Wiznet W5100 یک آی پی فراهم خواهد کرد. با در اختیار داشتن IP استاتیک امکان کنترل پروژه‌ها از هر مکانی توسط این شیلد میسر خواهد بود.

ادامه آموزش

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 42 عدد
نوع فیبر : فایبر گلاس دو رو متالیزه
چاپ مس : دارای چاپ آبی
تعداد پایه ها : 28 عدد
نوع کانکتور : پین هدر

ارتباطات

فرکانس کاری : 25 کیلو هرتز

پردازنده

تراشه : WIZnet W5100 Ethernet

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : 36 تا 57 ولت DC
توان : اتصال با سرعت 10/100 Mb
ظرفیت : اترنت به همراه 16کیلو بافر داخلی

ویژگی های فنی

ترتیب پایه ها : مراجعه شود به دیتاشیت
نوع آی سی : DRIVER

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
کشور سازنده : چین
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده شخصی
نوع برد - ماژول : شیلد - Shield
نوع شیلد : شیلد آردوینو - Arduino Shield

کتابخانه اترنت W5100

دانلود کتابخانه اترنت W5100

دانلود (117.91k)

محصولات مرتبط

ساخت کیبرد با استفاده از برد Teency 3.2