فرصت‌های شغلی پیوستن به تیم دانشجو کیت در نمایشگاه ایران جابکس 2

نویسنده: اروند طباطبایی دسته: اخبار بازدید: 745

 

دانشجو کیت از تیم جوان تشکیل شده است. جوانگرایی و میدان دادن به جوانان از خصوصیات تیم دانشجو کیت است. فرصت‌های پیوستن به تیم دانشجو کیت در زمان‌های مشخصی اعلام می‌شوند. اینبار زودتر از موعد همیشگی و در دومین نمایشگاه کار ایران جابکس فرصت‌ها معرفی خواهند شد. روند عضویت در تیم دانشجو کیت در همان روز برگزاری نمایشگاه بین الملل ایران جابکس صورت می‌گیرد. بنابراین افرادی که اهل چالش و همراستا با اهداف دانشجو کیت هستند، می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه، جهت انجام فرآیند مصاحبه اقدام کنند.

 

هم پیمان شدن با دانشجو کیت برای چه افرادی مناسب است؟

  • افراد سخت کوش و اهل چالش
  • افراد اهل یادگیری با ظرفیت کار تیمی
  • افرادی که عقیده دارند آینده را باید ساخت
  • افرادی که آینده کشور ایران برایشان اهمیت دارد
  • افرادی که اصول و چشم انداز سازمان را مقدس میشمارند

 

فرصت‌های شغلی دانشجو کیت در نمایشگاه ایران جابکس

متاسفانه در حال حاضر امکان پذیرای بسیاری از متخصص‌ها نخواهیم بود. فرصت محدودی برای پیوستن فقط 4 عنوان شغلی وجود دارد. از جمله، مدیر سرور با تخصص و تجربه مدیریت سرورهای ابری دانشجو کیت و زیرساخت IoT، توسعه دهنده وردپرس مسلط به PHP و CSS مسئول دفتر جهت هماهنگی امور روزمره، Maker جهت کار با پرینترهای سه بعدی و بردهای الکترونیکی نیاز است. 

 

متقاضیان کافیست در طی چهار روز برگزاری نمایشگاه، به غرفه دانشجو کیت واقع در سالن 20-22 نمایشگاه بین الملل مراجعه کنند. همچنین جهت هماهنگی برای شرکت در جلسات مشاوره و کارگاه‌های عمومی مختص نمایشگاه با شماره 02186086982 آقای طباطبایی هماهنگی انجام دهند. لازم به ذکر است در طول برگزاری این نمایشگاه مانند دیگر نمایشگاه‌ها اکثر اسپارکرها Sparker حضور دارند. فرصت گپ و گفتگو با اسپارکرها فراهم خواهد بود. درضمن اسپارکرها چند پروژه جذاب هم آماده کرده‌اند. علاوه بر این‌ها هر روز در چهار نوبت کارگاه‌های کاربردی IoT و آردوینو را برگزار خواهیم کرد.