ربات های ساده

کاتالوگ

موجود بودن
سطح تجربه مورد نیاز
فیلتر محصولات
1 - 13 از 13
 • اسکوتر برقی D1 از بدنه پلیمری بسیار محکم ساخته شده که در عین سبک بودن از استحکام مناسبی برخوردار است. چرخ های این اسکوتر از نوع لاستیکی و سایز کوچک میباشد. با توجه به تحمل وزن 140 کیلوگرمی و باتری آن حداکثر تا 3 ساعت می تواند حرکت مداوم داشته باشد.

  720,000تومان
  موجود
 • یکی از جذاب تری رویدادها در سال 2015 حضور اسکوترهای برقی با قابلیت بالانس بود. در مدت زمان بسیار کم گستردگی و تولید انبوه این اسکوترهای شیوه زندگی را رو به تغییر پیش برد. در این مدل از تایرهای 10 اینچی با قابلیت تیوبلس استفاده شده است که باعث میشود، حرکت نرم تری نسبت به دیگر مدل ها داشته باشد. این مدل اسکوتر دارای باتری اورجینال سامسونگ بوده و ایمن می باشد.

  890,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • این بسته دارای استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می‌باشد. ربات جرثقیل یکی از هیجان انگیزترین بازی‌ها می‌باشد. کلا از 223 قطعه چوبی تشکیل شده است. که با سرهم کردن این‌ها می‌توانید یک ربات جرثقیل از نوع تلسکوپی کامل داشته باشید. همچنین در این فرآیند با قانون قرقره‌ها و قوانین محورها و اهرم‌ها به صورت عملی آشنا می‌شوید.

  97,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • ربات بازو از ورق MDF با ضخامت 3 میل درست شده است. با استفاده از یک سیستم انتقال انرژی بر پایه عبور سیال در لوله طراحی شده است. این ربات برگزیده مسابقات ملی طراحی اسباب بازی می‌باشد.

  64,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • منجنیق هم یکی از سلاح های دوربرد باستانی است. توسط این ابزار یا سلاح می توان یک جسم سخت و سنگین را حول یک محور دایره فرضی به مسافتی دورتر پرتاب کرد. همین پرتاب جسم سنگین، باعث تخریب می شود. به عبارتی هرچه جسم سنگین تر باشد و جرم بیشتری داشته باشد، قدرت تخریبی بیشتری دارد. ربات منجنیق برای کودکان بالا 6 سال انتخاب مناسبی است.

  35,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • بالیستا از تجهیزات دوران باستان می باشد، این گجت جذاب تداعی کننده ابزارهای جنگی واقعی دوران باستان می باشد. بالیستا از محاسبات مهندسی شده پیروی می کند. این سلاح باستانی مانند زوبین عمل می کند. یک پرتاب کننده به سمت هدف دور دست عمل می کند. مخصوص کودکان 9 سال به بالا می باشد. همچنین بدون استفاده از تجهیزات فنی و پیچیده می توان این گجت جذاب را سر هم کرد.

  36,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • براش ربات ها از ساده ترین نوع ربات ها هستند که علاوه بر جذاب بودن باعث رشد خلاقیت کودکان و ذهن های جوان می شوند. این ویژگی ها در حالی است که براش ربات هیچ قسمت پیچیده و فنی ندارد. در اوج سادگی با استفاده از سر مسواک و یک موتور ویبراتور قابل دستیابی می‌باشد.

  14,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • ربات مکا کیدز از ربات های ماژولار می باشد. کلیه قطعات و المان های سازه ایی در ایران تولید شده اند. ﺟﻌﺒﻪ ی ﺁﻣﻮﺯشی مکا کیدز ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ای ﺟﺬﺍﺏ ﻭ ﻫﻴﺠﺎﻥ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﺮﺍی کودکان می ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺖ ﺳﺎﺯﻩ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﻜﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ که آینده سازان کشور عزیزمان می باشند؛ می ﺩﻫﺪ ﻛﻪ ﻗﻮه ی ﺗﺨﻴﻞ ﻭ ﺧﻼﻗﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻛﺎﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺗﺎ ﺁن چه ﺭﺍ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ یک ﺍﻟﮕﻮ...

  50,000تومان
  موجود
 • ربات مریخ نورد به کمک یک جعبه دنده و یک کیت الکترونیکی که به وسیله صدا فرمان می گیرد، شروع به حرکت می کند. دارای 4 بازو می باشد که به عنوان پایه های نگه دارنده و عامل حرکت ربات هستند.

  40,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • یک عدد ربات روبوبال یا همان توپ رباتیک که بدون هیچ مدار الکترونیکی، فقط با پیروی از اصول مکانیکی یک گشتاور را از موتور الکتریکی به بدنه توپ رباتیک منتقل می کند. پس از برخورد با یک مانع عقب کشی می کند و با گشتاور بیشتری به حرکت ادامه می دهد و اینقدر ادامه می دهد تا از مانع عبور کند.

  20,000تومان
  موجود
 • ربات روبو بورد از ربات های تولیدی صنایع رباتیک ایران است. این ربات در دسته ربات های ماژولار قرار می گیرد و کلا چهار نوع ربات را می توان ساخت.

  93,000تومان
  موجود
 • یک عدد ربات مسیریاب با 3 سنسور فتودیودی و ظاهری شبیه به مکعب با دو عدد موتور و دو عدد چرخ، که مسیر رنگی را روی یک سطح صاف دنبال می کند. عملکرد مدار بسیار ساده می باشد.

  40,000تومان
  موجود
 •  بوسیله این گجت مکانیکی دور سریع آرمیچر را به دور خیلی کم ولی با قدرت بیشتر تبدیل می کنید. نمونه ای ساده از ربات ها یا بطور کلی تر نمونه ای از قسمت کوچک یک ربات بزرک صنعتی می باشد.

  12,000تومان
  موجود
1 - 13 از 13