بر اساس کاربری

کاتالوگ

موجود بودن
سطح تجربه مورد نیاز
نوع کاربرد محصول
نوع موتور
فیلتر محصولات
1 - 4 از 4
 • هگزا کوپتر hover drone یکی از جدید ترین کواد های پروازی سال 2016 می باشد. ریموت کنترل هگزاکوپتر hover-drone از نوع 2.4 گیگا هرتزی با برد مفید حدود 300 متر می باشد، رادیو کنترل hover-drone از نوع 6 کانال بوده و تمامی سیستم تریم و تنظیمات پرنده از روی رادیو کنترل امکان پذیر است. تکنولوژی ارسال آنلاین تصویر بر روی موبایل و تبلت باعث فروش بسیار این هگزا شده است.

  645,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کوادکوپتر Syma با دوربین 2 مگاپیکسلی و قابلیت های پرواز سه بعدی و پرواز Headless در ابعاد 50*50 که جز کوادهای بزرگ حساب میشود، می توانید تجربه لذت بخشی داشته باشید. این کوادها پروازی آسان دارند و بسیار مناسب برای یادگیری میباشند.

  430,000تومان
  موجود
 • با استفاه از این کوادکوپتر و یک تلفن همراه هوشمند میتوانید به صورت همزمان تصاویر ارسالی از پرواز کوادکوپتر را ببینید و روی تلفن همراهتان ذخیره کنید. کیفیت و عملکرد این پهپاد در مقایسه با قیمت آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

  240,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • با این پهپاد تکنولوژی آینده را در دستان خود خواهید داشت. طراحی شده برای داشتن بیشترین قدرت با کمترین وزن و بیشترین انعطاف پذیری به همراه پایداری عالی dji inspire 1 یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین پکیج های کامل کمپانی Dji است. و یک سیستم پیشرفته و پایدار به همراه کاربری آسان دارد و در عرض چند دقیقه آماده پرواز و بلند شدن میشود.

  11,769,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 4 از 4