اطلاع از موجودی مجدد

استراق سمع بی سیم

DKP - 0094

صدا را از راه دور دریافت می کند و پس از پنج مرحله تقویت به صورت بی سیم آن را به گوش شما می رساند!

عملکرد این مداربه صورت 5 مرحله‌ای است که شما را غافل گیر خواهد کرد.

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000تومان

تبلیغات

این محصول در انبار موجود نیست
12,000تومان

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 33
ابعاد فیبر : 11.2 * 3.5 سانتیمتر
نوع فیبر : فایبرگلاس تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس : دارای چاپ سبز

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر سه ولت DC
توان : ارسال امواج تا 50 متر مربع در فضای باز

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
اقلام همراه محصول : جاباتری 2 تایی ، 4 رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش
نوع کاربرد محصول : مناسب برای کاردستی

از ترکیب فنی دو مدار پرطرفدار آمپلی فایر صوتی و فرستنده بی‎سیم کیت استراق سمع بی‎سیم شکل گرفته است. کیت استراق سمع بی سیم مداری آموزشی جهت شنیدن صداهای دور و غیر قابل شنیدن می باشد. صدا را از راه دور دریافت و تقویت می کند که با یک گوشی یا هدفون می توانید گفت و گوی دو نفر در فاصله ی دورتر را بشنوید.

   استراق سمع بی سیم یک آمپلی فایر حساس با امپدانس بالا است که صداهای موجود در محیط اطراف را توسط میکروفن حساس جذب کرده و پس از چند مرحله تقویت بوسیله یک هدفون یا گوشی قابل شنوایی می شود.
 
استراق سمع چگونه کار می کند؟
 استراق سمع ها در اصل فرایند مکانیکی امواج صوتی را به فرایند الکترونیکی تبدیل می کنند. در ساختار میکروفن ها که انواع مختلفی دارد و هرکدام برای مصرفی خاص طراحی شده اند از یک فرایند مشترک استفاده می شود؛ که توسط امواج مکانیکی صوت به میکروفن منتقل می شوند. در این حالت در میکروفن لرزش ایجاد شده موجب اختلاف پتانسیل می شود و این اختلاف پتانسیل از میکروفن به سیم ها منتقل می شود و به مراحل بعدی فرستاده می شود.
 
تا اینجا سرنوشت امواج مکانیکی صوت اولیه را دریافتیم. پس از آن در مدار استراق سمع بی سیم امواج در چند مرحله تقویت می شوند و نویز گیری هم روی آن انجام می شود. پس از آن به ابزار تولید صدا منتقل می شود؛ شامل بلندگو ، گوشی یا هدفون و ... می شود. در این مرحله دوباره از جریان الکتریکی به امواج صوتی تبدیل می شوند. صدای دریافتی با صدای خروجی در میزان و شدت و کیفیت تفاوت دارد. منظور این است که در مرحله ی دریافت توسط میکروفن حساس ممکن بوده در محدوده ی شنوای ما نبوده است اما پس از آنالیز و تجزیه و تقویت صدا ها در مرحله خروجی آن صدا در محدوده شنوای ما قرار می گیرد.

بنابراین صدا های دورتر از ما به صدا های نزدیک به ما تبدیل می شوند.

 

 
 استراق سمع بی سیم چقدر برد دارد؟ و برای چه مصارفی مناسب است؟
 در کیت استراق سمع بی سیم صداهای محیط اطراف میکروفن بعد از چند مرحله تقویت روی موج اف ام رادیو تا شعاع ۴۰ متری ارسال می‎شود.

البته موارد استفاده این محصول همیشه جهت جاسوسی نمی باشد.

به لطف طراحی منحصربفرد مصرف برق بسیار کمی دارد، بنابراین با توجه به حجم گجت هنگامی که کودک در اتاق است، کیت را در آنجا قرار داده و با تنظیم رادیو روی موج مخصوص مراقب کودک باشید! با بیدار شدن نوزاد و صدای گریه وی روی موج اف ام در طبقه پایین و یا مجاور براحتی قابل شنیدن است.

 
 استفاده از گجت های استراق سمع روز به روز در حال افزایش است.

  
 عملکرد مدار:
 ۱- دو عدد باتری قلمی
 ۲- (رادیو) FM را روشن کنید و با تغییر ایستگاه توسط دسته موج یاب حدود فرکانس 93 مگاهرتز صدای صوت قوی یا صدای خودتان که صحبت می‎کنید از رادیو شنیده شود. با دور کردن گجت از رادیو صدای محیط اطراف توسط رادیو پخش می شود.

 

محتویات بسته :

1-   مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

2-   جزوه راهنمای استفاده از کیت

3-   کارت محصول

4-   لوازم جانبی

 

  

مزایای محصول:

 1. در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

 1. کتابچه ی راهنمای این محصول به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است

 1. در داخل کارت محصول که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد. 
 2. لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: رله ، سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است
 3. الکترونیک دانشجو تولید کننده گجت های آموزشی. با این گجت علاوه بر آموزش الکترونیک چگونگی کار کرد گجت های لمسی را خواهید آموخت


 
 شرح تخصصی عملکرد مدار استراق سمع بی سیم:

استراق سمع بی سیم در واقع یک تقویت کننده بسیار حساس می باشد . امواج صوتی ضعیف در فضای اطراف، توسط میکروفن به جریان الکتریکی تبدیل شده و طی پنج مرحله تقویت می شوندو سپس توسط یک اسیلاتور FM فرستاده و بر روی گیرنده‎های FM ظاهر می‎شود. نقاط GFA به میکروفن سه سیم اتصال می‎یابند.

 نقاط G و A تغذیه میکروفن را تأمین می‎کنند و جریانهای صوتی از طریق F و خازن C7 به بیس T6 اعمال می‎گردد که طی سه طبقه تقویت شده و در کلکتور T1 ظاهر می‎شوند. مقاومتهای R10 ولتاژ کلکتور T4 و R9 و R13 تغذیه R5 و R12 تغذیه T6 را تأمین می‎کنند. خازن C6 امواج مزاحم و پارازیت را دفع می‎نماید. مقدار ماکزیمم ولتاژ کلکتور T4 توسط R14 (این ولتاژ ارتباط مستقیم با ضریب تقویت سه طبقه دیگر دارد) به بیس T6 برگشت می‎دهد (فیدبک می‎کند) این قسمت از مدار باعث کنترل ضریب تقویت می‎شود و به آن AVC نیز می‎گویند.
 
R9 و R15 و C8 جریانهای صوتی به روی کلکتور T4 از طریق C5 به بیس T3 تزریق شده و پس از یک مرحله تقویت از طریق C5 جهت تقویت نهایی به بیس T2 اعمال می‎گردد. مقاومت R7 ولتاژ کلکتور T3 و مقاومت R6 ولتاژ بیس T2 و مقاومت R8 بایاسینگ بیس T3 و R5 ولتاژ امیتر T3 را تأمین می‎کند. طی آخرین طبقه تقویت از طریق T2 به اسیلاتور فرستاده می‎شوند. مدار اسیلاتور شامل سه قسمت تقویت کننده نوسان ساز و مخلوط کننده می‎باشد و تنها ترانزیستتور T1 به کار رفته در این مدار در هر قسمت اساس کار مدار می‎باشد. تقویت کننده امیتر مشترک مدار توسط......
 
در این حالت سلف نیز به حالت مقاومتی که ولتاژ کلکتور T1 را تأمین می‎کند حالت نوسان سازی شامل رزنانس (سیم پیچ پشت فیبر و خازن C3) و ترانزیستور در حالت بیس مشترک می‎باشند خازن C3 و سیم پیچ L که مدار رزنانس را تشکیل می‎دهند فرکانس مشخصی را تولید می‎کنند و خازن C2 مقداری از انرژی این مدار را به امیتر ترانزیستور تزریق نموده (فیدبک) که پس از تقویت در کلکتور T1 ظاهر و به این ترتیب.......

 
  فرکانسی که توسط مدار نوسان تولید می‎شود از طریق C2 به امیتر T1 و سیگنالهای صوتی خازن C4 و مقاومت R4 به بیس ترانزیستور T1 تزریق شده و در کلکتور T1 موج مدوله شده ظاهر می‎شود در این حالت مدار را میکسر یا ضرب کننده می‎گویند. اثر نوسانات کلکتور T1 در سیم پیچ باعث انتشار.....

  R1 ولتاژ صوت اعمال شده به مدار اسیلاتور را تأمین می‎کند و خازن C4 علاوه بر کوپلاژ سیگنالهای صوتی به تقویت کننده از تأثیر طبقه تقویت کننده و قسمت اول مدار جلوگیری می‎کند. خازن C1 امواج مزاحم القا شده در مدار را حذف می‎کند. دیودهای سیگنال D1 ولتاژ مدار اسیلاتور و دیود D2 ولتاژ قسمت تقویت میکروفن راتأمین و از تداخل و اثر گذاشتن این دو ولتاژ.......


به وسیله گجت استراق سمع بی سیم علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد جاسوسی را ساخته اید.

 

استراق سمع بی سیم - دانشجو کیت
   
  

 • نحوه سفارش و خرید

1- روی سبد خرید کلیک کنید.

2- نشانی خودتان را با کد پستی وارد کنید.

3- مبلغ خرید را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

البته از ثبت سفارش مطمئن شوید.

  

سفارشات ساعت 1 بعد از ظهر هر روز تحویل دفتر پست می شوند.

    
بسته بندی های دانشجو کیت طوری طراحی شده اند که به محصول آسیب نرسد. از این رو دانشجو کیت به شما اطمینان می دهد که کیت ارسال شده کاملا سالم به دست شما خواهد رسید.

تبلیغات

نظرات

 • 1394-10-02

  سلام مقدار سلف مدار استراق سمع را در دفترچه مشخص نکردید.میشه بگید چند هانری هست؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  دقت فرمایید در طراحی مدار استراق سمع بی‌سیم از هیچ سلف خارجی استفاده نشده است و محاسبات به صورت پیش فرض بر روی فیبر مدار انجام شده است.

 • 1394-10-06

  هزینه پست تا تهران چه قدر است و آیا باید جدا گانه بعدا بدهیم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله برای کلیه کالاها هزینه ارسال یکسان است. شما می‌توانید هر تعداد کالایی که نیاز دارید را سفارش دهید و فقط یک بار هزینه حمل پرداخت بفرمایید.

 • 1394-10-24

  واقعا خیلی عالیه درود بر شما ....محصولات حرفه ای تری طراحی کنید

 • 1394-11-16

  ببخشید یه سوال داشتم لطفا سریع جواب بدین منظور از اتصال نقطه J چیه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در مدارهاى الكترونيكى نماد j به منظور جامپر است. دفترچه راهنما را كامل مطالعه بفرماييد. كافى است دو نقطه j را بهم اتصال كوتاه كنيد.

  ابوالفضل 1394-11-29

  من هم همین مشکلو دارم اما نمی دونم نقطه j روی مدار کدومه
  لطفا خیلی زود جواب بدین

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  تصویر مربوطه، در قسمت توضیحات اضافه شده است.

 • 1394-11-16

  خواهش می کنم جواب بدین همه جا را درست انجام دادم فقط همین جا گیر کردم ...مدارم کار نمی کنه...کمکم کنید

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای این منظور با شماره 03132224570 و داخلی 3 تماس بگیرید.

  حسن 1394-12-04

  سلام Jیا جامپر یعنی با یک تیکه سیم دو نقطه را بهم وصل کنید.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله، لطفا دفترچه راهنما همراه كيت را به دقت بخوانيد.

 • 1394-11-17

  سلام
  کیت خوبیه خیلی صدا خوب میاد حتی اگر نزدیک ساعت باشد تیک تیک ساعت هم میفرسته ولی برد زیادی نداره و یکی دیگر از مزیت این کیت این است که باتری خیلی دیر تموم میشه

 • 1394-11-27

  سلام،در خصوص فرستنده رادیویی شنود صدا بیسیم ، ایا برای اسمبل و ساخت دستگاه اموزش گام به گام در مجموعه وجود دارد؟؟
  چون بنده در زمینه ساخت و کار با مدارات الکترونیکی در این زمینه تجربه ای ندارم ولی تعمیرات موبایل انجام میدهم،،
  چنانچه فرد دیگری در محدوده ارسال امواج قرار بگیرد میتواند بدون اطلاع ما شنود کند ؟ و سوال اخر چنانچه در زمینه فروش اقلام شما در کرمان خواسته باشم فعالیت کنم هیچ شرایط و امتیاز خاصی در نظر گرفته شده؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  كليه كيت هاى آموزشى ساخت دانشجو كيت داراى دفترچه ساخت هستند. درباره سوال دوم هم اين مدار در رنج فركانسى اف ام صدا را ارسال ميكند و اين موضوع هم بديهى خواهد بود. 


  براى اخذ نمايندگى هم ميتوانيد به بخش قوانين و مقررات سايت مراجعه كنيد.

 • 1394-11-27

  سلام
  آیا میشه برد مسافتشو تقویت کرد

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  با توجه به آموزشى بودن اين مدار و نقشه شماتيك همراه كالا تا حدودى ميتوان آن را تقويت كرد.

 • 1394-12-01

  لطفا در به روز نمودن موجودها بيشتر دقت بفرماييد نه أين كه پس إز پرداخت متوجه بشويد و روز بعد به جاي ارسال الباقي زنگ بزنيد تا يك جايگزين پيدا كنيد. اين باعث سر درگمي و ضرر مالي و از دست رفتن اطمينان ميشود. پرداخت بيشتر براي ارسال سريع با پيشتاز ولي انجام نشدن به خاطر اشتباه.
  غني لو

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  جناب آقای دکتر غنی لو موجودی ها همه به روز است. شما هم اگر انتقادی دارید لطفا صفحه قوانین و مقررات را مطالعه بفرمایید و با شیوه صحیح این کار را انجام دهید، در صفحه محصولات فقظ سوالات مرتبط با محصول پاسخ داده خواهند شد.


  در این زمینه همکاری دوجانبه نیاز است که متاسفانه بعد از 4 ساعت و چندبار پیام دادن شما جواب دادید.

 • 1394-12-10

  سلام و درود این کیت را میتوان در ورودی کارت صدای کامپیوتر قرار داد
  درواقع کار میکروفن را انجام دهد
  که زمانی ما در ان صدا ایجاد میکنیم از اسپیکر ها بشنوم و قابل ضبط باشد؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  چنانچه بخواهید صدا از طریق میکروفن کیت شنیده شود، بله ولی اگر میخواهید صدا را به صورت ورودی از کارت صوتی انتقال دهید بایستی از مدار فرستنده صوتی استفاده کنید.

 • 1394-12-19

  با سلام
  من تقریبا تمام کیت های استراق سمع موجود در ایران را تست کردم هیچ کدام به کیفیت این کیت نیست
  ۱- مصرف بسیار پایین کیت. با دو تا باتری قلمی خوب حداقل ۱۴ روز به صورت مداوم کار میکنم
  ۲-برد متوسط. باز هم نسبت به بقیه به سرکردن بهتر هست. اگر به آنتن وصل شه بردش خیلی خوبی
  ۳- مقاومت فیزیکی کیت که خیلی جنسش عالی هست.
  رشته درسی من برق نیست اما خیلی دوست دارم این کیت را دستکاری کنم منظورم آینه آیا با تغییر نوع ترانزیستور یا بقیه اجزا میشه دستگاه را بهینه تر کرد؟ مثلا برد و مصرف را بهتر کرد؟ اگر اره میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟ ممنونم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن تشکر، دقت بفرمایید که کیت های دانشجو کیت با شماتیک فنی ارسال میشوند از این رو انتظار میرود که کاربران گرامی نسبت به تغییر و تقویت مدار خودشان عمل کنند.


  البته در حالت کلی با تغییر ترانزیستورها شدت تقویت صوت تغییر خواهد کرد ولی چون عملکرد مدار به صورت رادیویی است ممکن است در دیگر فرآیندهای آن اختلالاتی ایجاد شود.

 • 1394-12-20

  سلام میشه pcb این مداررا جداگانه در pdf نشان دهید

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در حال حاضر هیچ تصمیم خاصی برای این منظور وجود ندارد.

 • 1394-12-25

  سلام
  محدوده فرکانسی این دستگاه حدود 93 تا 94 است که با فرکانس موج رادیو استانی تداخل داره آیا راهی هست تا بتوان این فرکانس را تغییر داد؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای این منظور میتوانید از سلف متغیر استفاده کنید تا موج ارسالی را تغییر دهید.

 • 1395-01-07

  سلام
  من چون زیاد از این جور کارا سر در نیمارم میخواستم بپرسم میشه دستگاه شنود صدای حرفه ای رو خودتون اسمبل کنید و ارسال کنید
  من حتما یکیش رو میخوام
  هزینه اسمبل رو هم بگین با خود دستگاه
  به این شماره لطفا خبر بدین ممنون

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی متاسفانه امکان مونتاژ و طراحی چنین مداری در دانشجو کیت وجود ندارد.

 • 1395-01-11

  سلام من این کیت از دانشجو کیت خریداری کردم .تمام مراحل سرهم کردن قطعاتم درست انجام دادم ولی کیت کار نکرد. دیود یکسو ساز داغ میکنه به صورتی که دست ادم میسوزونه. لطفا کمکم کنید تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی لطفا از مراحل عیب یابی در دفترچه راهنما استفاده کنید و چنانچه مشکل حل نشد. مدار را برای دانشجو کیت ارسال کنید تا به صورت رایگان برای شما رفع عیب شود.

 • 1395-01-16

  نمیشه پول رو به صورت دستی پرداخت کرد؟به مامور پست من حساب با نکی ندارم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  خیر، خرید به صورت آنلاین است.

 • 1395-02-23

  باعرض سلام
  میشه بفرمایید سلف متغیر را در کجا قرار دهیم و اینکه میتوانیم بجای میکروفون سه سیمه از دوسیمه استفاده کنیم.
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  با توجه به شماتیک فنی مدار، سلف را باید متصل کنید. بهترین کارایی این مدار با میکروفن سه سیم است.

 • 1395-04-13

  سلام
  اگه به جای میکروفن از یه جک 3.5 میلی متری استفاده کنیم تا مثلا موقع اتصال به گوشی اهنگ رو روی موج اف ام پخش کنه جواب میده ؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  خير براى اين موضوع مدار مجزا وجود دارد. لطفا به صفحه كيت فرستنده صوتى مراجعه كنيد.

 • 1395-04-24

  درود
  لطفا موجود کنید شدیدا نیاز دارم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در آينده نزديك موجود خواهد شد.

 • 1395-04-30

  درود بر شما .
  زمان مشخصی برای موجود شدن این کیت هست ؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  خير، تمام تلاشمان اين است كه هرچه سريع تر موجود شود.

 • 1395-05-07

  ببخشید : کی دوباره موجود میشه؟
  اگه جواب بدید ممنون میشم.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  دمان دقيقى مشخص نميباشد.

 • 1395-06-03

  من دفترچه اش را گم گردم میشه به ایمیلم ارسال کنید

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  به زودی از همین صفحه آموزش راه اندازی قرار میگیرد.

 • 1395-06-03

  درود .
  :( یه ماهه موجود نیست :(

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در حال حاضر این کالا در حال به روز رسانی است و به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

 • 1395-07-29

  لطفا موجود کنید

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  كاربر گرامى تلاش ما اين است كه به زودى اين كالا در چرخه توليد قرار گيرد.

 • 1395-10-08

  عالیه ... لطفا دوباره تولیدش کنید .... لطفا

 • 1395-11-24

  سلام ببخشیداین مدارصدای پشت دیواررو هم
  پخش میکنه؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  خیر این قابلیت برای مدارهای نظامی است! این مدار یک کیت آموزشی است. البته بستگی به جنس دیوار هم دارد، برخی از دیوارها به صورت پیش فرض صدا را رد میکنند.


  شاد  پیروز باشید.

 • 1395-11-26

  سلام من در پایان خرید تکمیل خرید رو نزدم اشکال ندارع

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  اگر تا مرحله آخر پيش نرويد، سفارشتان ثبت نميشود.

 • 1395-12-01

  سلام بلندگویه من دو پایه داره در این صورت که باید سه تا داشته بلشه مدارمم مار نمیکنه لحیم ماری هاش هم ساف تمیزع همیچیز هم سرجایه خودشه مشکل از میکرفن نیست که در بالای همین مطلب گفتم!؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  كاربر گرامى اين مدار استراق سمع بيسيم ميباشد و به بلندگو نياز ندارد. لطفا بررسى بفرماييد كالاى شما كدام كيت است. سپس در صفحه مربوطه سوالتان را مطرح كنيد.


  شاد و پيروز باشيد.

 • 1395-12-02

  سلام من یک بار خرید کردم زد ناموفق بار های دیگر هم همین طور شد تا سه بار بعد امروز که خساب بانکیمو بروز کردم این پولا رو برداشته میشه برگردوند

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله، تمامى تراكنش هاى ناموفق به حساب شما برگشت ميشوند. شما ميتوانيد جهت پيگيرى دقيق تر با فروشگاه تماس بگيريد و با داخلى ١٣ موضوع را طرح كنيد.


  شاد و پيروز باشيد.

 • 1396-03-22

  با سلام میشه دوباره موجود کنید ؟؟ کی موجود میشه ؟ با تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود 


  در صفحه محصول همین محصولی گزینه ای برای دریافت ایمیل به محض موحود شدن قرار گرفته شده است، ایمیل خود را وارد نمایید تا از موجودی دوباره آگاه شوید.

 • 1396-05-23

  سلام.
  هزینه ارسال چه قدر است

  پاسخ مدیر:

  سلام 


  در همین صفحه محصول فیلد اطلاع از موجودی را پر کنید. در صورت موجود شدن از طریق ایمیل به شما اعلام خواهد شد.

 • 1396-06-02

  سلام
  چرا دوباره موجود نمیکنین؟

  پاسخ مدیر:

  درود 


  فیلد ایمیل را در صفحه محصول کیت 94 پرکنید تا در صورت موجود شدن از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی شود.

 • 1396-09-15

  سلام
  من این کیت استراق سمع رو از یکی از فروشنده هاتون خریدم و درست وصلش کردم توی راهنما زده بود کانال 94 اما از کانال103گرفتمش ولی اصلا صدا رو نمی فرسته
  چی کار کنم

  پاسخ مدیر:

  با سلام


  ضمن تشکر از توجه شما، در این خصوص لطفا موارد زیر را بررسی کنید و سپس اطلاع رسانی کنید.


  1- موقع لحیم کاری از روغن لحیم استفاده نکرده‌ باشید. اگر استفاده کرده‌اید با یک اسپری خشک پشت برد را تمیز کنید.


  2- جهت قطعات را مجددا بررسی کنید.


  3- پشت برد را بررسی کنید تا اتصال کوتاه بوجود نیامده باشد. 


  4- مطمئن شوید که قطعات روی برد قرص و محکم لحیم شده باشند.


  5- در صورت لزوم یک عکس از پشت برد ارسال کنید.

نظر خود را بنویسید

*
*

آموزش ماژول جوی استیک JoyStick و سرو موتور با آردوینو