آمپلی فایر ۱۰۰ وات استریو

DKP - 0108

محصول جدید

28,000تومان

این محصول در انبار موجود نیست

این کیت یک آمپلی فایر یا تقویت کننده الکترونیکی است. مخصوص تقویت صدا و به صورت استریو عمل می کند.دارای 4 عدد آی سی پنج پایه TDA می باشد. با توجه به شماتیک مدار، امکان تقویت کردن با توان های بیشتر را داراست.در این گجت چهار عدد قطعه آلومینیومی جهت خنک کاری موجود است.خنک شدن هرچه بهتر آی سی ها باعث افزایش راندمان آن ها و افزایش عمر مفید قطعات می شود.الکترونیک دانشجو با اضافه کردن این قطعات آلومینیومی، قیمت نهایی محصول را تغییر نداده و برای بالا بردن عمر مفید این گجت برای شما علاقه مندان این تغییر را ایجاد کرده است.همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، فاصله بین قطعات طوری طراحی شده که نه زیاد بزرگ و نه زیاد کوچک باشد.ایده آل جهت آموزش الکترونیک و این مشخصه به همه کمک می کند که مانند یک شخص حرفه ای به آسانی و بدون آسیب به قطعات یک آمپلی فایر حرفه ای را بسازند.در این گجت صدای ورودی از دو کانال تقویت می شود. یعنی دو ورودی و دو خروجی دارد. هر کانال به طور مجزا کنترل می شود.این مشخصه به شما کمک می کند تا موزیک های استریو پخش کنید. صدای استریو بیانگر جدایی و کیفیت بیشتر صدا است.بنابراین در ولوم های بالا دیگر صدا ها با هم ترکیب نمی شوند و صدا های جزئی هم قابل شنیدن هستند.

                                                     

چرا به آمپلی فایر نیاز داریم؟

ic power دستگاه از یک چیپ ست کوچک تشکیل شده است به یک هد سینگ که نقش رادیاتور را برای آن بازی می کند وصل است این IC سیگنال های صوتی را تقویت کرده و آماده برای ارسال به بلندگوها می کند. این تقویت سیگنال تا ۲۲ وات آر ام اس (RMS) بیشتر نخواهد بود ودر واقع خروجی یک پخش استاندارد معادل ۴ خروجی ۲۲ وات است. توان بلندگوها که تقریبا همه بالای ۵۰ وات RMS می باشد.

یعنی اگر بلندگوی شما ۵۰ وات باشد، در بهترین حالت و در حداکثر ولوم پخش خود فقط می توانید کمتر از نصف توان و ظرفیت بلندگو را بکار بگیرید وحتما همیشه با این مشکل روبرو بوده اید که صدای خروجی شما در ولوم های پایین خوب ومطلوب است و با افزایش ولوم بهم ریختگی صوتی بیشتر شده تا جاییکه دیگر قادر به تحمل آن نیستید وتازه آنوقت شما کمتر از نصف ظرفیت بلندگوی خود را درایو کرده اید.

با استفاده از این گجت کیفیت صدای خروجی پخش شده را می توانید آفزایش دهید.

                                                                          

محتویات بسته بندی

1- مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

2- جزوه راهنمای استفاده از کیت

این کتابچه که به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید.

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است.

3- کارت محصول

در داخل کارتی که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد.

4- لوازم جانبی

لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است.

                                                                    

شرح تخصصی عملکرد مدار:

کیت از دو تقویت کننده مشابه در قسمت (R,L) تشکیل شده که به دلیل یکسان بودن هر دو مدار قسمت یکی از تقویت کننده ها را شرح می دهیم.
معمولا سیستم های تقویت كننده از یكسری تقویت كننده های متصل به هم تشكیل شده اند. هدف از هر یك از تقویت كننده ها گرفتن سیگنال و افزایش توان (ولتاژ جریان) آن و انتقال به تقویت كننده بعدی است. بطور متداول آخرین طبقه یک تقویت كننده به نام طبقه قدرت یا تقویت كننده قدرت نامیده می شود.

تقویت كننده های قدرت، توان كافی برای بار خروجی (بلندگو) را تهیه می كنند كه معمولاً بین یك تا دهها وات است. یك روش برای دسته بندی تقویت كننده ها تعریف كلاس برای آنهاست. اصولاً كلاس یك تقویت كننده بیانگر تغییرات سیگنال ورودی در طول یك سیكل (دوره) از كار آنها است. رده های تقسیم كلاس تقویت كننده های قدرت عبارتند از.....

دركلاس A سیگنال خروجی در تمام 360 درجه از سیكل ورودی تغییر می نماید. یك مدار كلاس B تنها در نیمی از سیكل ورودی یا در طول 180 درجه به خروجی اجازه تغییر می دهد. در كلاس AB سیگنال خروجی بین 180 تا 360 درجه تغییر می یابد و در حقیقت عملكرد آن بین كلاسهای A و B قرار دارد. تقویت كننده كلاس C برای كار در سیكلی كمتر از 180 درجه تغذیه می شود و كاربرد.....

كلاس D نیز نوعی تقویت كننده است كه در آن بوسیله تكنیكهای دیجیتال، سیگنالهای پالسی تولید می شود و كاربرد آن در مدارات نمونه بردار و نگهدارنده است. TDA2030A نمونه ای از یك تقویت كننده قدرت است كه.....

این قطعه به مدار محافظ حرارتی، محافظت در برابر اتصال كوتاه و عملكرد در محدوده ایمن مجهز است. برای بار مصرفی 4 اهم (بلندگو)، اعوجاج كل هارمونیها (THD) کمتر از 5% است، بهره ولتاژ برابر 26dB و پاسخ فرکانسی آن 15KHZ تا 40KHZ می باشد.

به وسیله این گجت علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد آمپلی فایر را ساخته اید.

   
  

نظر خود را بنویسید
*
*
 • 1394-09-19

  سلام من این کیتو خریداری کردم البته از شاهرود گرفتم این آمپلی فایر صدای باس هم داره یا بستگی به کیفیت باند داره میخوام چهار تا باند 25 وات بندازم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  جهت مدیریت صدای باس به مدار باس و تریبل نیاز دارید. در این مدار به صورت پیش فرض وجود ندارد. می تونید کیت باس و تریبل را به صورت مجزا تهیه بفرمایید.


 • 1394-09-22

  سلام ممنون که راهنمایی کردین من این کیتو حتما میگیرم که صدای خوبی داشته باشه

 • 1394-09-23

  سلام من این کیت باس و تربیل هم تهیه کردم ولی یه چیزش موندم منفی مثبتش معلوم نیست بعد میخوام یه فن 12 ولت بندازم ترانس چند ولت مورد نیازه پیشنهادتون چیه چون توی قاب ام دی اف بندازم فن بزارم که داغ نکنه اگه از ترانس دوازده ولت برای آمپلی فایر استفاده کنم میتونم فن از برق همون ترانس استفاده کنم براش مشکل ساز نیست

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  مدار باس و تریبل به تغذیه نیازی ندارد. قبل از ورودی آمپلی فایر قرار می‌گیرد. برای تغذیه فن هم بستگی به مشخصات فن دارد که باید به اطلاعات فنی درج شده در محصول مراجعه کنید.

 • 1394-09-29

  سلام برای تغذیه فن هم بررسی کردم مشخصات فن انتخاب شده 12V DC و جریان 0.08A فن کامپیوتر سی پی یو هست که میخوام برای آمپلی فایر 100 وات استفده کنم به نظر شما این کل قطعات از چه ترانسی استفاده کنم ممنون میشم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  فن مورد نظر شما زیر یک آمپر جریان نیاز خواهد داشت. از این رو با توجه به بلندگوهایی که میخواهید انتخاب کنید، حداکثر 3 آمپر را برای منبع تغذیه در نظر بگیرید.

 • 1394-10-02

  سلام آمپلی فایر خوبی است من درستش کردم چهار تا بلنگوی 25 وات 4 اهم بکار بردم ولی ای کاش خروجی ساب هم میداشت مگر نه عجب سیستمی میشد راستی کیتی هست که از طریق فلش پخش بشه؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  سپاس فراوان از شما، برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم از ماژول MP3 استفاده بفرمایید. که از لینک زیر می‌توانید جزئیات بیشتر را ببینید.


  http://daneshjookit.com/643-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-mp3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84.html

 • 1394-10-08

  میشه این کیت رو روی سیستم پخش ماشین نصب کرد?

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  براى استفاده از آمپلى فاير در سيستم خودرو از كيت آمپلى فاير استريو ٨٠ وات مخصوص خودرو استفاده كنيد.

 • 1394-10-09

  با سلام ببخشید میشه بگید چراغ ال ای دی کجا بزنم من همه قطعاتو سوار کردم ولی فکرم نمیرسه چراغ ال ای دی کجا بزنم کمک کنید تورو خدا...

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ال ای دی برای چه منظوری نیاز دارید؟

 • 1394-10-10

  ال ای دی برای روشن بودن آمپلی فایر مثلا اسپیکر کامپیوتر وقتی کلیدشو میزنی ال ای دی روش میشه که مشخص بشه آیا روشنه یا نه ....

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای این منظور بایستی به ورودی مدار یک ال ای دی وصل کنید. البته دقت بفرمایید چون مدار با برق AC کار می‌کند به یک دیود و یک مقاومت نیاز دارید.

 • 1394-10-11

  سلام میخوام چهار تا بلنگوی 25 وات هر کدوم چهار اهم به همین آمپلی فایر متصل کنم یعنی دو تا باند به هر کانالی متصل میکنم به صورت سری آیا مقاوت چیزی میخواد به بلندگو متصل بشه این آمپلی فایر چند اهم است؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  خروجی این آمپلی فایر به صورت 8 اهمی می‌باشد و برای این منظور هم می‌توانید استفاده کنید ولی حتما رادیاتورهای مخصوص آی سی TDA2030 را به مدار متصل کنید.

 • 1394-10-11

  برای ال ای دی هم موندم کجا بزنم که مشخص بشه آمپلی فایر روشن است یا نه الان درگیر برش کاری MDF هستم که آخرین مشکلم حل بشه دو تا سیم ال ای دی به کجای آمپلی فایر وصل کنم که هنگام روشن کردن آمپلی فایر ال ای دی هم روشن بشه ممنونم ببخشید سوال زیاد میکنم

 • 1394-10-12

  باسلام با عرض معذرت
  رفتم ترانس برای آمپلی فایر بگیرم دو آمپرش پیدا نکردم گفت دیگه تولید نمیشه یک آمپر هست و سه آمپر طرف گفت یک آمپر هم اشکالی نداره جواب میده میخواستم از شما بپرسم که واقعا یک آمپر دوازده ولت دوبل بگیرم یا نه چطوریه

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله می‌توانید استفاده بکنید.

 • 1394-10-26

  با سلام
  میخواستم بدونم توان خروجی این آمپلی چند وات است راهی هست که ساب ووفر وصل کرد

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  به صورت دوکانال که مجموع آن می‌شود 100 وات، البته شما می‌توانید با توجه به نقشه شماتیک آن تغییراتی را در مدار ایجاد کنید و آنرا تقویت کنید.


  برای ساب ووفر هم تست نشده است.

 • 1394-10-27

  سلام و ارادت
  من شش تا باند دارم هر کدومش 15 وات 4 اهم این دستگاه جواب گو هست یا نیازی به مقاوت هست روی پاور فشار نمیاد؟ چون قصد خریدشو دارم مردم خیلی از کیت دانشجو تعریف میکنن

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  مجموع توان مصرفی شما باید در حد توان ارایه شده توسط مدار باشد.


  از این رو استفاده از باند با توان 15 وات مشکلی در بر نخواهد داشت.

 • 1394-11-02

  سلام،خسته نباشید، من اینو ساختم فقط نمیدونم خروجی یه دستگاه پخش که به شکل فیش 3.5 باشه رو چجوری به ورودی این وصل کنم؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  چنانچه فیش ورودی شما به صورت استریو باشد، دارای 3 رشته سیم می‌باشد که یکی مشترک و دوتای دیگر مخصوص کانال راست و کانال چپ است. که در روی مدار هم دو ورودی به صورت مجزا قرار دارند که یک پایه بین هر دو مشترک است. پایه مشترک به سیم مشترک و کانال راست و کانال چپ هم طبق چاپ راهنما مشخص هستند.


  چنانچه مشکل شما رفع نشد، موارد را از طریق شماره 03132224570 و داخلی 3 پیگیری کنید.

 • 1394-11-04

  سلام و خسته نباشید،با تشکر از راهنمایی مفیدتون الان داره کار میکنه، بازم اگه سوالی داشتم خدمتتون عرض میکنم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  موفق باشید.

 • 1394-11-09

  با عرض سلام و ادب
  من این آمپلی دارم ولی خروجی واتش برام پایینه آیا میشه تا ۲۰۰ وات ارتقا داد یا حداقل 150 وات ممنون میشم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  با توجه با شماتیک فنی مدار و  آی سی‌های تقویت کننده مشابه تا حدودی قابل تقویت می‌باشد.

 • 1394-11-10

  اگر از آی سی TDA 2040 استفاده کنم خروجی آمپلی فایر چند وات میشه این کار شدنی هست

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  لطفا دیتا شیت هر دو قطعه را مطالعه و با هم مقایسه کنید.

 • 1394-11-11

  سلام با آی سی 2040 تحقیق کردم حدودا 160 وات در میاد برام خوبه اگه آی سی 2030 بردارم آی سی 2040 بزارم کار میکنه

 • 1394-11-13

  با عرض سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم من این کیت وخریدم کاملش کردم ولی یک خروجی اصلا صدای ناجور میده و یکی دیگه هم تا نصف توان صداش خوبه به بعد اونم بد میشه... خیلی واسم مهمه خواهش میکنم جواب بدین متشکر از سایت خوبتون

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ممکن است آی سی ها و یا برخی از قطعات به هنگام مونتاژ آسیب دیده باشند، از این رو جهت رفع عیب به صورت کاملا رایگان مدارتان را برای دانشجو کیت ارسال کنید.

 • 1394-11-13

  سلام و عرض ادب احترام
  خسته نباشید
  یکی از دوستام گفت که اگه آمپلی فایر دویست وات باشه از آی سی TDA 2052 استفاده کن که توان خروجی هر آی سی 60 وات هست اگه بگیرم سوارش کنم جواب میده بعد بهم بگین که چقدر منبع تغذیه میخواد چند آمپر باشه

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  این آی سی توسط دانشجو کیت تست نشده است و شما بایستی خودتان آن را تست کنید.

 • 1394-11-18

  با سلام من این آمپلی فایر راه انداختم و روشن شد ولی دست به ولوم صدا بخوره صدا قطع وصل میشه و صدارو تا آخر میبری خر خر میکنه خیلی عجیبه میشه بگی مشکلم حل بشه بلنگو هاش هم قوی هست چهار تا بلنگو جلوی پراید وصلش کردم صدای کمش عالیه ولی زیاد میکنی کیفیتو از دست میده وات باند ها normal 12watt. max25watt

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای رفع عیب، لطفا با شماره 03132203848 و داخلی 3 تماس بگیرید.

 • 1394-11-27

  سلام و عرض ادب و احترام
  من مشکلشو حل کردم ولوم هاش خراب بود ولوم هاشو عوض کردم ولی ولوم B250k پیدا نکردم ولوم B100k انداختم ولی نسبت به قبلی نمیدونم چرا صداش کمه به نظر شما کیلو اهم ولوم ها پایینه؟؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله، تنها دلیل این مشکل همان رنج پایین تر مقاومت اهمی است.

 • 1394-11-28

  ببخشید من کل سایت زیرو رو کردم کیت اکو دارید ممنون میشم بگید

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  خیر، در حال حاضر موجود نمی‌باشد.

 • 1394-12-08

  سلام ولوم 500 کیلو اهم روی این آمپلی فایر جواب میده؟

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  بله جواب می‌دهد ولی با جابجایی جزئی شافت ولوم حجم صدای زیادی تغییر می‌کند.

 • 1394-12-25

  سلام اگه میشه کیت فیلتر ساب یا آمپلی فایر با خوروجی ساب قرار دهید خیلی نیاز دارم ممنون

 • 1395-01-02

  سلام چه جوری باید کیت رو خریداری کنیم راستش شهرمون اصلا فروشگاه کیت فروشی نداره

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی از طریق سایت خریدتان را انجام دهید.

 • 1395-01-05

  سلام میشه از ۴ تا باند ۲۰ وات استفاده کرد دو تا واسه ولوم راست و دو تا واسه چپ و اگر میشه بصورت سری یا موازی باید وصل بشه.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  بله میتوانید استفاده کنید. برای اتصال هم به صورت موازی باید انجام شود.

 • 1395-01-07

  سلام من برای گیتار الکتریک میتونم از این آمپ استفاده کنم ؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  تابحال تست نشده است و بایستی تحقیق کنید که چه نوع آمپلی فایری برای گیتار الکتریک کاربردی است. سپس اقدام به خرید کنید.

 • 1395-01-14

  سلام به همه ی شماهایی که به فکر علاقه مندها هستید
  اما ازتون خیلی گله دارم
  اسفند 94 اومدم تو سایت دیدم امپلی 100 وات تو انبار موجود نیست
  الان هم نگاه میکنم میبینم بازم نیست!!!!!
  شما هر 10 سال یه بار انبارهاتونو پر میکنید یا هر 20 سال یه بار؟؟؟!!!!
  دوساعت پیش دیدم دایره المعارف الکترونیک هم ندارید!!!!!
  هیچکس ماژول استراق سمع و چه میدونم اژیر پلیس احتیاج نداره!!!!!!!
  اگه یه ذره به فکر ما علاقه مندها باشید حتی یک ساعت هم انبارتون و خالی نمیذارید!!
  وقتی میبینید امپلی فایر ها سریع به فروش میره چرا انبارتون و پر نمیکنید؟؟؟!!!!
  به خدا قسم همتون به فکر منافع خودتونید
  هیچکدومتون دلتون به حال ما نمیسوزه
  ازتون خواهش میکنم انبارتون و هرچه سریع تر هرچه سریع تر هرچه سریع تر پر کنید من به این کتاب و این ماژول احتیاج شدید دارم
  دم همتون گرم منتظرم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن عذر خواهی از شما کاربر عزیز


  در حال حاضر کیت آمپلی فایر 100 وات در وضعیت توقف تولید است وشما میتوانید از ماژول آمپلی فایر 100 وات استفاده کنید.

 • 1395-01-22

  من۴ تا باند ۸۰وات(اینجور که روی جعبش زده) دارم
  برای این ۴ باند ۲ تا تقویت کننده لازمه؟
  درضمن برای ساب کیتی دارین؟ من تو ساید کیت ساب ووفر پیدا نکردم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای تغذیه این باند به یک تقویت کننده با حداقل توان 320 وات نیاز دارید. برای ساب ووفر هم در حال حاضر ماژول خاصی موجود نمیباشد.

 • 1395-02-18

  سلام اول از هرچیز از این کیتتون واقعا ممنونم عالیه
  فقط من ای سی هارو سرجاشون قرار دادم و لحیم کردم ولی ب یکی از ای سی ها فشار وارد کردم و پایش شکست میشه بگین باید از کجا ای سی شو تهیه کنم یا اصلا بدون اون ای سی مدار کار میکنه؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  از آنجایی که این مدار به صورت استریو است، با مشکل در یک کانال، کانال دیگر کار خواهد کرد. برای رفع عیب شما میتوانید آی سی مربوطه را از سایت دانشجو کیت تهیه کنید.

 • 1395-03-30

  لطفا این کیت رو موجود کنید.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در دست اقدام است.

 • 1395-05-27

  سلام لطفا موجود کنید میخوام سفارش بدم تشکر فراوان.

 • 1395-05-27

  سلامی مجدد
  لطفا هر وقت موجود شد یه ایمیل بزنید باخبر بشم

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  چنانچه در خبرنامه عضو باشيد، ايميل ارسال خواهد شد.

 • 1395-06-27

  سلام من کیت اکو همراه24وات رو دارم حالا میخوام یک باند100وات متصل کنم
  اگر مستقیما وصل کنم خروجی اکو همراه رو به ورودی این برد باندم درست کار میکنه؟

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  کاربر گرامی همانطور که در صفحه آمپلی فایر 200 وات برای شما توضیح داده شد، باید این موضوع را تست کنید.

 • 1395-08-24

  سلام
  این کیت کی موجود میشه؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  تلاش ما بر اين است كه تا آخر همين هفته موجود شود.

 • 1395-10-11

  سلام
  من یک میخوام یک ساب ووفر 300 واتی با این امپلی فایر ببندم اگه میخواستم بدونم میشه اگه نمیشه یک امپلی فایر مناسب بهم معرفی کنید

  Sony XS-GTX121LT

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  این مدار برای این منظور مناسب نمیباشد. در حال حاضر تنها کالایی که توانایی این کار را داشته باشد، آمپلی فایر کلاس D 200 وات میباشد.

 • 1395-10-19

  درود بر دانشجوکیت ممنون از سایت خوبتون و پاسگویی هاتون به سوال ها و نظر ها

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  کاربر گرامی، موثر بودن خدمات ما به شما باعث افتخار ماست.

 • 1395-10-21

  درود بر دانشجوکیت من دقیق امروز این کیت بدستم رسید و من هم سریع کیت رو کامل کردم ولی از همون اول یک چیز توجه من رو به خودش جلب کرد فیبر من از نوع سبز بود. روی سمتی که پایه های قطعات هویه کاری میشن رو یکی از قسمت های اتصال برد یک لک سیاه دیدم و هر کاری کردم نرفت من از این لحاظ نگران شدن که نکنه اتصالات مسی قطع شده با شه!!!؟؟؟


  ممنون میشم کمکم کنید.

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی کلیه فیبرها قبل از بسته بندی دقیق بررسی می‌شوند. از این رو نگران نباشید، مدار شما به صورت پیشفرض سالم ارسال شده است. چنانچه مشکل دیگری دارید با واحد پشتیبانی کیت تماس بگیرید.

 • 1395-11-05

  سلاممن این کیت رو سه روز پیش خریدم اما هنوز به دست من نرسیده

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  کاربر گرامی لطفا جهت پیگیری مرسوله با فروشگاه و داخلی مربوطه تماس بگیرید.

 • 1395-11-07

  سلام خسته نیاشید آیا میشه این آمپلی فایر رو رو تلویزیون نصب کرد؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  براى هر سيستمى ميتوانيد پياده سازى كنيد. مزيت كيت الكترونيك به همين است كه حالت DIY دارد.

 • 1395-11-10

  این ماژور را از کجای مشهدتهیه کنیم؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی خرید و ارسال به سراسر کشور فقط از طریق سایت دانشجو کیت میباشد.

 • 1395-12-21

  سلام خسته نباشید من یه باند درست کردم با 4 باند نمیدونم چند واتن فکر مینک 6 اینچن حالا میخام گیتار الکتریک وصل کنم یه امپ کوچیک دارم که با برق شهری کار میکنه و 15w است میخاستم یدونم همین امپ جواب میده یا باید امپ دیگه تهیه کنم یا از این امپ بخرم ممنون

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  در درجه اول باید میزان قدرت بلندگوها را بدانید. سایز بلندگو برای استفاده در آمپلی فایر در این مرحله مورد نیاز نمیباشد. قدرت بلندگوها بر اساس وات را اعلام بفرمایید تا راهنمایی دقیق تر انجام شود.

 • 1396-02-05

  سلام
  میشود این مدار را به سه بوق 35 وات16 اهم وصل کنیم و بدون ولوم یک سره باشد

  پاسخ مدیر:

  سلام 


  بله امکان پذیر است ولی ممکن است بعضی از قطعات داغ کند.

 • 1396-02-25

  سلام من این کیت رو خریداری کردم متاسفانه دفترچه راهنماش رو گم کردم حالا نمیتونم لحیم کنم میشه راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام


  برای دریافت دفترچه لطفا با واحد فروش تماس بگبربد تا مشکل برطرف گردد.

 • 1396-02-29

  باسلام و عرض ادب
  ببخشید مگه شما نمی گید که دو خروجی دارد.وهر خروجی با توان50wاست......ایا میشود دو خروجی را به هم دیگر وصل کرد ویک خروجی 100Wداشت؟؟؟؟؟

  ایا میشو این مدارو به 4بلنگو که باهم سری شده وصل کرد.(مجموع 4 بلنگو می شود130W)

  پاسخ مدیر:

  درود


  برای سوال اول به هیچ عنوام نمیتوان دو خروجی را به یکدیگر وصل کرد. و برای سوال دوم نیز مجموع وات مهم نیست در اینجا برای بلندگوها اهم مد نظر است و اگر مجموع 4 بلندگو 8 اهم شود مشکلی نخواهد بود.

 • 1396-03-16

  سلام خسته نباشید
  این کیت امپلی فایر ۱۰۰ وات شما اماده هستش یا قطعاتشه که باید خودمون درستش کنیم ؟
  من امادشو میخوام اگه دارین چون من ابزارشو ندارم قطعاتو بهم دیگه وصل کنم ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ مدیر:

  درود 


  در این کیت فیبر به همراه تمامی قطعات و دفترجه ساخت قرار داده شده است. و مونتاژ و لحیم کاری بر عهده شما خواهد بود. برای لحیم کاری تنها نیاز به یک هویه 30 یا 40 وات خواهید داشت. لینک مربوط به انواع هویه ها در زیر قرار گرفته شده است. 


  http://daneshjookit.com/233-%D9%87%D9%88%DB%8C%D9%87-soldering-iron

 • 1396-03-16

  سلام خسته نباشید
  من این آمپلی فایرو منتاژ کردم ولی یه مشکلی داره
  بعد از پنج دقیقه کار صدای مدار خراب میشه و نویز داره و بعد از خاموش روشن کردن ترانس درست میشه
  مشکلش چیه ؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام 


  مشکل از ترانس می باشد . خروجی های خود را بررسی نمایید.

 • 1396-03-30

  سلام. خسته نباشید. من این کیت رو از دانشجو کیت سفارش دادم. دیروز ازش استفاده کردم و مشکلی هم نداشت ولی امروز که میخواستم دوباره از کیت استفاده کنم، ای سی ها و دیود های یکسو کننده داغ میکنه و امپلی فایر کار نمیکنه. البته دو تا خازن ها (1000uf 16v)دیروز ترکیدن ولی کار میکردن.صدای بلندگو شبیه این هس که بلندگو رو به برق AC وصل کردم. مشکل از چی هس؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ضمن تشكر از توجه و مطرح كردن مشكلتان، عدم كاركرد مدار به پارامترهاى مختلفى مرتبط است. لطفا بفرماييد كه از چه منبع تغذيه اى استفاده كرديد همچنين اينكه جهت قطعات را مجددا بررسى كنيد. اگر هم خازن هايى كه ذكر كرديد در اثر راه اندازى غلط آسيب فيزيكى ديده اند، نبايد انتظار كاركرد صحيح مدار را داشته باشيد.

 • 1396-03-31

  سلام. با تشکر از پاسخ به موقع شما. من خازن ها را تهیه کردم و جایگزین کردم. ترانس من 2 سیم خروجی داشت که با اتصال خروجی های ترانس به 12 و 12 که روی فیبر بود، امپلی فایر کامل کار می کرد. من به دوستم مشکل را گفتم، گفت که ای سی ها سوخته. و گفت که مشکل می تواند از منبع تغذیه نیز باشد. من ترانس خریدم که 12-0-12 خروجی هایش بود. به مدار وصل کردم ولی همان مشکل پابرجا بود. من فکر کردم که مشکل از ای سی ها است به همین دلیل 4 عدد ای سی سفارش دادم تا ببینم مشکل حل میشود یا نه. ای سی ها بدشدت داغ می کنند.تا سه روز دیگر، جواب را به اشتراک خواهم گزاشت.

  پاسخ مدیر:

  درود 


  برای این مسئله دقت کنید بلندگو ها 8 اهم باشد. از روغن لحیم استفاده نکنید. همچنین رادیاتور ها را نیز تقویت کنید تا آی سی ها داغ نکند.

 • 1396-04-02

  با سلام من یه مشکل دارم یکی کانال های این امپلی فایر((R))فقط اهنگ رو پخش میکنه بایه ته صدا.ولی کانال های دیگر درست میباشد

  پاسخ مدیر:

  درود 


  لطفا واضح تر بیان نمایید تا مشکل را برطرف کنیم.

 • 1396-04-02

  درضمن من باهویه 60وات لحلم کردم مشکلی برای یکی دوتا از کیت ها پیش اومد ولی این مدار به درستی کار میکنه

  پاسخ مدیر:

  حتما دقت کنید که اگر در لحیم کاری حرفه ای باشید، مشکلی پیش نخواهد آمد.

 • 1396-04-02

  ویه سوال دیگه ای سی های سمت ((L))به شدت داغ میشود و من مجبور شدم با یه فن توربو پرسر عت کمی حرارت ش رو کم کنم ایا این حرارت طبیعی هست یا مشکل داره .مشکل کجاست
  وگرنه صدا مشکی نداره

  پاسخ مدیر:

  برای اینکار میتوانید رادیاتور ها را تقویت نمایید تا آی سی ها داغ نکند.

 • 1396-04-09

  با سلام. دیروز سفارش من که 4 تا ای سی TDA2030 بود به دستم رسید. من ای سی ها را بر روی فیبر لحیم کردم ولی همان مشکل باقی مانده بود و ای سی ها بشدت داغ می کنند و صدای خروجی ندارم. امکان دارد که بگویید مشکل از چه چیزی است؟ با تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  ايراد از چند قسمت مختلف ميتواند باشد. لطفا جهت اتصال ic را اعلام كنيد. همچنين اگر داغ ميشوند از اتصال به منبع تغذيه خودداري كنيد.

 • 1396-04-11

  با سلام ای سی ها را طبق دفترچه، بر روی فیبر نصب کردم. خازن ها را نیز عوض کرده ام. همه ی آی سی ها داغ می کند. من با دو ترانس دیگر نیز آزمایش کردم، جواب نداد. صدای خروجی ندارم و مانند دفعه ی قبل، مثل اینکه بلندگو را به برق ac وصل کرده ام، کار می کند.

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  کاربر گرامی لطفا جهت پیگیری دقیق و راهنمایی کامل با فروشگاه و پشتیبانی کیت تماس بگیرید.

 • 1396-06-11

  آمپلی فایر ۸۰وات ولوم میخوره؟ یا خودم میتونم اضافه کنم؟ تو خود مدار با مقاومت ثابت محدود نشده؟

  پاسخ مدیر:

  درود 


  آمپلی فایر 80 وات دارای ولوم است. از همان میتوانید استفاده کنید.

 • 1396-09-08

  ببخشید من میخوام دوتا بلندگو ۲۰وات ۴ اهم و دوتا بلندگو ۳۵وات ۴ اهم وصل کنم آیا جواب میده یا باید چیزی اضافه کرد آیا کلید تنظیم ولوم هم داره یا میشه بلوتوثیش کرد

  پاسخ مدیر:

  با سلام


  ضمن تشکر از توجه شما، دقت داشته باشید که این کیت دارای دو خروجی است و برای تغذیه 4 بلندگو باید دو عدد از این کیت را تهیه کنید. با توان‌های ذکر شده برای بلندگوها سازگار خواهد بود.

 • 1396-11-10

  این ماژول کی موجود میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود 


  برای خرید کالا با فروشگاه تماس بگیرید . 03132243207

 • 1397-07-04

  ببخشید این قیمت برای الان هم هست یا تغییر کرده؟

  پاسخ مدیر:

  درود


  کاربر گرامی کالایی که موجودی ندارد، قیمت معتبر هم ندارد.

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد قطعات : 42 عدد
ابعاد فیبر : 7 * 9 سانتیمتر
نوع فیبر : استخوانی تک رو با ضخامت 1.5 میلیمتر
چاپ مس : دارای چاپ سبز

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : حداکثر 12 ولت AC ترانس دوبل
توان : حداکثر 100 وات به صورت دوکانال 50 واتی
جریان : حداکثر 2 آمپر

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
اقلام همراه محصول : 16 رشته سیم افشان
آموزش : دارای دفترچه آموزش
نوع کاربرد محصول : استفاده نیمه صنعتی

محصولات مرتبط

پروژه پارکینگ هوشمند با برد آردوینو و شمارش خودروهای ورودی