کیت عینک ال ای دی LED RGB Pixel Ring با آردوینو، باتری و اتصالات مربوطه

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000تـومان

DKP - 40762

محصول جدید

39,000تـومان

این محصول در انبار موجود نیست

با استفاده از ال ای دی پیکسل حلقه‌ای  -Neo Pixel Led Ring و برد آردوینو یک عینک جذاب برای مراسم شادی درست کنید. گجت پوشیدنی با ال ای دی LED RGB حلقه ای، باتری و برد آردوینو Arduino رنگ‌های جذاب و متنوعی تولید کنید.

 

دقت داشته باشید که این عینک به صورت DIY ارایه میشود. شما بایستی با توجه به آموزش مربوطه که در ادامه قرار دارد، اتصالات را برقرار کنید و ماژول‌ها را روی عینک بچسبانید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

آموزش راه اندازی

آموزش ساخت عینک ال ای دی با آردوینو Arduino Neopixel Glasses

آموزش ساخت عینک LED

چند سالی است که عرصه گجت‌ها جذاب‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. به یاد دارم اولین گجت قابل حملی که بسیار به آن علاقمند بودم واکمن جیبی سونی بود. امروزه به لطف پیشرفت میکروکنترلرها و بردهای امبدد از جمله برد آردوینو Arduino گجت‌های جذاب کوچک و کاربردی روز به روز بیشتر می‌شود. نوع دیگری از این دسته، گجت‌های پوشیدنی هستند. در این مدل، گجت عضوی از بدن ما می‌شود مانند ساعت، عینک، کمربند، کفش و حتی شلوار. برای دست یابی به این موضوع، پیشرفته شدن میکروکنترلرها فقط کافی نبود بلکه نیاز به منبع تغدیه سبک، قابل حمل و کارآمد نیاز بود. دنیای گجت‌های پوشیدنی بسار جذاب و متنوع است. در این پست شیوه‌ی ساخت یک عینک با LED RGB را به شما آموزش خواهم داد که می‌توانید در جشن ها و مراسم مختلف از آن استفاده کنید. در ادامه‌ی این آموزش جذاب ساخت عینک ال ای دی با آردوینو....

  

ساختار ال ای دی پیکسل حلقه‌ای

ال ای دی دهای پیکسل یک ال ای دی SMD  و RGB می‌باشد، که با موج مربعی یا PWM میتوان آن‌ها را برای شدت نور و رنگ مورد نظر آدرس دهی کرد. این نوع ماژول به صورت پیکسل در محیط یک دایره کنار هم قرار داده شده‌اند. شیوه مدیریت این ماژول همانند آموزش راه اندازی LED RGB addressable نواری با برد آردوینو Arduino میباشد.

ادامه...

کتابخانه ماژول LED RGB

دانلود کتابخانه ماژول ال ای دی

دانلود (367)

دیتاشیت تراشه WS2812B

دانلود دیتاشیت تراشه WS2812B

دانلود (260.02k)

دیتاشیت arduino pro micro

دانلود دیتاشیت arduino pro micro

دانلود (292.5k)

محصولات مرتبط

نکته‌های مهم راه اندازی برد رزبری پای 3 B+ از زبان لیدی پای LadyPi