کوادکوپتر X5 - Aerocraft

دانشجو بن، امتیاز خرید کاربران دائمی
با سفارش این محصول شما 8  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  8,000تـومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 6 امتیاز که برابر است با 6,000تـومان

DKP - 40087

محصول جدید

از آنجایی که عملکرد این پهپاد با نوع Syma X5C شبیه به هم می باشد. در ادامه به بررسی ویژگی های این پهپاد می پردازیم.

کوادکوپتر X5 از دسته هواپیماهای بدون سرنشین دوربین دار است که شما می توانید برای به پرواز درآوردن آن در بین جمعیت به راحتی از آن استفاده کنید و دستگاهی کاملا مورد توجه است. کوادکوپتر X5 سبک و محکم است و وسیله ای بسیار سرگرم کننده است.

 

 

  دوربین کوادکوپتر:

کوادکوپتر X5 با دوربین HD اجازه می دهد که پرواز را به خوبی ببینید و از آن لذت ببرید. می تواند عکس و فیلم را برای پرواز شما داشته باشد.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 محافظ پروانه:

محافظ پلاستیکی با انعطاف پذیری زیاد به شکل دایره ای می باشد.محافظ ها از سایش پره ها در هنگام پرواز جلوگیری می کند. همچنین درهنگام سقوط از پره ها حفاظت می شود و درصد آسیب به آنها را کم می کند.

 

  چراغ چشمک زن:

نور چشمک زن رنگارنگ در هنگام پرواز در شب به شما کمک زیادی می کند که بتوانید کوادکوپتر Syma X5C را ببینید و در تاریکی گم نکنید.

 

 باتری کوادکوپتر X5:

باتری : 3.7V 500 Mah Li-poly

مدت لازم برای شارژ: حدود 100 دقیقه

 

 

 شارژر کوادکوپتر Syma X5C :

شارژ : USB دار است

زمان پرواز : حدود 7 دقیقه

 

 

 در فروشگاه دانشجو کیت نمونه های دیگری از سری پهپادها را می توانید خریداری کنید.

 

 حتما بخوانید.

 

 برای اینکه بیشتر با این دستگاه آشنا شوید باید بدانید:

 

 

اگر به هواپیماهای بدون سرنشین علاقه شدید دارید اما نمی خواهید پول زیادی بابت تفریح و سرگرمی خود بدهید می توانیم کوادکوپتر X5 را به شما پیشنهاد دهیم. می توان گفت یکی از ارزانترین کوادکوپترها با دوربین HD است.

 

کوادکوپتر Syma X5C 

 

 در جعبه این کوادکوپتر چه خواهید دید :

تمام چیزهایی که برای به پرواز درآمدن کوادکوپتر X5 نیاز است در جعبه موجود است. در جعبه دو پروانه یدکی، چهار محافظ پروانه، کنترل از راه دور، باتری کوادکوپتر، یک شارژر، یک پیچ گشتی، یک کارت 2 گیگابایتی میکرو SD، یک آداپتور برای اتصال آن برای وصل شدن به کامپیوتر و یک کتابچه راهنما قرار دارد.

 

 

 

 کیفیت ساخت:

وقتی که جعبه را باز کنید حتما شگفت زده خواهید شد چون این کوادکوپتر بزرگ به نظر می رسد است. بسیار سبک ساخته شده است اما محکم ساخته شده است. و با اینکه قیمت مناسبی دارد اما کیفیت ساخت آن بسیار بالا است و زمانی که شما آن را نگه می دارید و چرخشی به پروانه بدهید کاملا متعادل است. و هیچ چیز در مورد آن نمی گوید که من قیمت پایینی دارم.

میله های کنترل در کنترل دستی آن مقاومت بالایی دارند و شما در هنگام پرواز کوادکوپتر می توانید به راحتی با آنها کار کنید. اما باید مراقب باشید فشار بیش از حد به آن وارد نکنید چون ممکن است آسیب ببیند. در کنترل این کوادکوپتر دکمه ها و سوئیچ ها کیفیت کمی دارند.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 پرواز دادن کوادکوپتر Syma X5C :

هنگامی که باتری شما کاملا شارژ شد و محافظ پروانه ها را قرار دادید کوادکوپتر Syma X5C کاملا آماده برای پرواز است. می توانید به راحتی با ارتفاع کم و پایدار در خانه به پرواز درآورید. شما باید بتوانید در این پرواز امتحانی فرودی نرم داشته باشید. برای به پرواز درآوردن کوادکوپتر Syma X5C شاید سخت ترین مرحله این باشد که شما باید به خوبی بدانید با کوچک ترین حرکت بر روی کنترل چه اتفاقی برای کوادکوپتر می افتد و کوادکوپتر Syma X5C چه واکنشی نسبت به حرکت شما می کند.

 

  کوادکوپتر Syma X5C

 

با تمرین می توانید به خوبی یادبگیرید برای اوج گرفتن و یا پرواز زاویه دار دقیقا با کنترل باید چه کاری انجام دهید. شاید چند بار برای فرود یا به پرواز درآوردن به مشکل بر بخورید و باعث شود که سقوط کنید. کنترل حساس است و شما باید ترفندهای مختص به آن را یاد بگیرید و با سبک ترین لمس روی میله های کنترل کوادکوپتر را کنترل کنید شاید سخت باشد اما امکان پذیر است. اینکه شما بتوانید به طور کلی آن را کنترل کنید زمانی محقق می شود که شما بتوانید تمامی رفتارهای طبیعی آن را به خوبی بدانید وآنها را کنترل کنید.

 

کوادکوپتر Syma X5C 

 

کوادکوپتر Syma X5C را بهتر است در بیرون خانه زمانی که باد نمی آید به پرواز درآورید. منظور اینست که هیچ بادی نیاید زیرا با کمترین باد و نسیم چون این هواپیمای بدون سرنشین بسیار سبک است به سمت نزدیک ترین درخت شناور خواهد شد. به پرواز در آوردن آن در خانه نیز یکسری مشکلات به وجود می آورد زیرا پروانه ها اینقدر قدرتمند هستند که در زیر آن آشفتگی هایی به وجود آید. پس بهتر است در خارج از خانه این کار را انجام دهید.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

دوربین کوادکوپتر Syma X5C :

دوربین کوادکوپتر Syma X5C خوب است و می تواند ویدیوهای با کیفیت 720پیکسل برای شما بگیرد. هم تصاویر و هم فیلم گرفته شده قابل مشاهده است اگر شما بخواهید تصویری از پشت بام خانه خود یا بچهای خود در هنگام بازی فوتبال داشته باشید اینکار را به خوبی انجام می دهد و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.اما اگر می خواهید عکاسی دقیق هوایی انجام دهید این کوادکوپتر مناسب نیست و باید هزینه ای بیشتر صرف کنید و مدلهای گرانقیمت را برای این کار انتخاب کنید.

باتری این کوادکوپترحدود هفت دقیقه به شما اجازه پرواز می دهد. پس برای اینکه یک دفعه در پرواز سقوط نکند حتما پرواز خود را با گرفتن زمان شروع کنید و توجه داشته باشید برای داشتن فرودی نرم دو یا سه دقیقه از شارژ باتری را باقی بگذارید.

می توان گفت کوادکوپتر Syma X5C برای تمرین پرواز و لذت بردن از آن بسیار مناسب است اما برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای شما باید گزینه های دیگر را استفاده کنید.

  کوادکوپتر Syma X5C

 

 

 چرا باید کوادکوپتر Syma X5C را خرید؟

به دو دلیل اصلی باید این کار را انجام داد. اول اینکه اگر شما به عکاسی با هواپیما های بدون سرنشین علاقمند هستید ولی هنوز یاد نگرفته اید چگونه باید این کار را انجام دهید. بهتر است یادگیری خود را با وسایلی ارزانتر انجام دهید، پس کوادکوپتر Syma X5C بسیار مناسب است. و شما می توانید بعد یادگیری کامل از نمونه های گرانتر از آن استفاده کنید و با کوادکوپتر Syma X5C آموزش خلبانی خود را کامل کنید تا باعث شود شما به دستگاههای حرفه ای خود آسیب نزنید.

دلیل دوم برای خرید کوادکوپتر Syma X5C اینست که شما بخواهید پرواز کنید و به بازی های پروازی علاقه داشته باشید بازهم کوادکوپتر Syma X5C یک گزینه مناسب برای تفریح شما می باشد. درواقع شما برای علایق و تفریح خود سرمایه گذاری کمی کرده اید. از طرفی دیگر می توان گفت یکی دیگر از کاربران کوادکوپتر Syma X5C فرزندان شما هستند که از کودکی به پرواز علاقه دارند و می توانید با تهیه کوادکوپتر Syma X5C به علایق آنها با صرف هزینه ای کم توجه داشته باشید و در شکوفایی آن تاثیر مثبت بگذارید. کودکان و نوجوانان شما با پرواز درآوردن آن حس شیرینی از توانستن خواهند داشت.

 

  در خاتمه می توان گفت :

کوادکوپتر Syma X5C از دسته هواپیماهای بی سرنشین شگفت آور است. می توان گفت این کوادکوپتر بدون نقص است اما با این حال : کنترل کردن آن از راه دور کمی ضعیف است، عمر باتری بسیار کوتاهی دارد، و دوربین آن نیز ضعیف کار می کند.

سایز و ارتفاع آن در شکل کاملا مشخص است 

 

 این کوادکوپتر بسیار سرگرم کننده و با ارزش است و مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد و هرکس می تواند از آن بسته به مهارتش در کنترل آن کاملا لذت ببرد.

 

 

سایت فروشنده

نظر خود را بنویسید
*
*
10
دیدگاه کاربران
 • 1394-09-22

  سلام
  آقا من یکی دیگه از این کوادها میخوام.
  کی موجود میشه دوباره؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  در حال حاضر فقط یک عدد در فروشگاه موجود میباشد و دیگر از این مدل وارد نمیشود. در صورت تمایل با شماره 03132211313 تماس بگیرید.

 • 1394-10-20

  سلام
  آیا این پهپاد فروش ویژه نمیشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  اگر عضو سایت هستید برایتان ایمیل ارسال خواهد شد.

 • 1394-10-20

  سلام مجدد
  من با فروشگاه تماس گرفتم و گفتن، باز هم از این مدل موجود دارید. اگر هست چرا از اینجا نمیتونم بخرم؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  از روز آینده می‌توانید خریدتان را قطعی کنید.

 • 1394-12-15

  سلام من یه کواد کوپتر دارم که سالمه اما وقتی خریدمش دست به تنظیمات کنترلش زدم الان خوب پرواز نمی کنه و اگه هم پرواز کنه بیش از یک متر بالا نمی ره لطفا راهنمایی از من بکنید که بتونم تنظیماتشو درست کنم.

 • 1395-01-06

  میشه راهنمایی کنید که چجوری میتونم دوربینشو کار بندازم؟؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  کاربر گرامی برای این منظور به دفترچه راهنما مراجعه کنید. در کل ابتدا بایستی که سوکت دوربین را به درگاه مربوطه روی کوادکوپتر متصل کنید و پس از آن کارت Micro SD را در شیار مربوطه قرار دهید. پس از ایجاد ارتباط ریموت با پهپاد، با استفاده از کلیدهای مربوطه روی ریموت میتوانید عکس برداری و یا تصویر برداری را انجام دهید و پس از اینکه پهپاد را به زمین نشاندید، کارت Micro SD را توسط کابل مربوطه به کامپیوتر وصل کنید و تصاویر گرفته شده را ببینید.

 • 1395-01-15

  سلام میشه راهنمایی کنید که چگونه میتونم کاری کنم که کواد کوپتر من بیشتر شارژ داشته باشه ایا با سلول های خورشیدی میشه مرسی از سایت خوبتون

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما


  برای این منظور کافی است باتری لیتیوم پلیمری مخصوص پهپاد با جریان دهی بیشتری تهیه کنید. 


  برای استفاده از سلول خورشیدی، شما به یک مدار کنترل شارژ هم نیاز پیدا می کنید که به هنگام نیاز، باتری را شارژ کند.

 • 1396-01-27

  سلام من يدونه خريدم خيلي خوبه فقط الان مد كنترلش خود به خود عوض شده و نميدونم چجوري بايد برش گردونم به اول راقعا كلافه شدم لطفا راهنمايي كنيد

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  لطفا مشکل بوجود آمده را دقیق تر توضیح دهید تا راهنمایی صورت گیرد.

 • 1396-05-19

  سلام ببخشید میخواستم بدونم موتور این در سایت شما موجود هست ؟
  باتشکر

  پاسخ مدیر:

  درود برشما


  ضمن تشکر از توجه شما، برای این منظور از موتور کورلس می‌توانید استفاده کنید. پیشنهاد میشود قبل از خرید ابعاد را به دقت با مدل خودتان بررسی کنید.

 • 1397-02-05

  سلام
  کوادکوپتر
  Aerocraft
  کادو تولد برا پسرم آوردن پروازعالی همه چی خوبه وقتی روشن میکنم وایفا هم وصل میشه ولی هر نرم افزاری دانلود کردم انتقال تصویر انجام نشد دوربینش جای رم ریدر ندارم
  میشه نرم افزار مربوط به این مارک بفرمایید
  در ضمن داخل دفترچه کد اسکن نیست
  سپاس از شما

  پاسخ مدیر:

  درود


  در این خصوص همراه کالا نام اپلیکیشن ارائه شده است. متاسفانه اطلاعات دقیق‌تر در اختیار نداریم.

 • 1397-02-05

  سلام
  برا کواد کوپتر
  Aerocraft 2.4Ghz drone
  نرم افزار دوربین رو گوشی آیفون چی دانلود کنم
  این مارک رو خود کوادکوپتر نوشته
  روی جعبه کارتن نوشته
  stunt king
  skd20
  کواد پروازش عالی ب وایفا هم وصل میشم ولی هر نرم افزاری دانلود کردم متاسفانه نتونستم عکس و فیلم بگیرم دوربینش هم جای مموری نداره
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و یا نرم افزار معرفی بفرمایید

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد : 32 * 32 سانتی متر
جنس مواد اولیه : پلاستیک سبک
رنگ بندی : سفید
وزن : 830 گرم

دوربین

دوربین :
فیلمبرداری : HD Camera
میکروفن :

ارتباطات

فرکانس کاری : 2.4 گیگاهرتز
نوع فرکانس : ISM

حافظه

حافظه : مموری MIcro SD با ظرفیت 2 گیگابایت

تغذیه

ولتاژ مورد نياز : 3.5 ولت DC
ظرفیت : حمل یک عدد دوربین مخصوص
باتری : لیتیوم - پلیمر 500 mAh
شارژر : دارای شارژر USB

ویژگی های فنی

پهپاد : قابلیت پرواز سه بعدی
زمان پرواز : بیش از 7 دقیقه

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
کشور سازنده : چین
نوع کاربرد محصول : استفاده نیمه صنعتی
سنسور : دارای سنسور ژیروسکوپ 6 محوره
سازنده : Lifeng Toys
ارتفاع قابل پرواز : در محدوده 30 متر
موتور : براشلس با دوران 20000 دور بر دقیقه
وضعیت لوازم جانبی : موتور و ملخ و باتری، موجود در بازار

محصولات مرتبط

ساخت سیستم RFID هوشمند با ماژول کارت خوان RC522 و نمایشگر Oled