مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

کوادکوپتر X5 - Aerocraft

مرجع:
DKP - 40087
DKP - 40087
دسته بندی: پروازی
موجود شد خبرم کن
توضیحات

از آنجایی که عملکرد این پهپاد با نوع Syma X5C شبیه به هم می باشد. در ادامه به بررسی ویژگی های این پهپاد می پردازیم.

کوادکوپتر X5 از دسته هواپیماهای بدون سرنشین دوربین دار است که شما می توانید برای به پرواز درآوردن آن در بین جمعیت به راحتی از آن استفاده کنید و دستگاهی کاملا مورد توجه است. کوادکوپتر X5 سبک و محکم است و وسیله ای بسیار سرگرم کننده است.

 

 

  دوربین کوادکوپتر:

کوادکوپتر X5 با دوربین HD اجازه می دهد که پرواز را به خوبی ببینید و از آن لذت ببرید. می تواند عکس و فیلم را برای پرواز شما داشته باشد.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 محافظ پروانه:

محافظ پلاستیکی با انعطاف پذیری زیاد به شکل دایره ای می باشد.محافظ ها از سایش پره ها در هنگام پرواز جلوگیری می کند. همچنین درهنگام سقوط از پره ها حفاظت می شود و درصد آسیب به آنها را کم می کند.

 

  چراغ چشمک زن:

نور چشمک زن رنگارنگ در هنگام پرواز در شب به شما کمک زیادی می کند که بتوانید کوادکوپتر Syma X5C را ببینید و در تاریکی گم نکنید.

 

 باتری کوادکوپتر X5:

باتری : 3.7V 500 Mah Li-poly

مدت لازم برای شارژ: حدود 100 دقیقه

 

 

 شارژر کوادکوپتر Syma X5C :

شارژ : USB دار است

زمان پرواز : حدود 7 دقیقه

 

 

 در فروشگاه دانشجو کیت نمونه های دیگری از سری پهپادها را می توانید خریداری کنید.

 

 حتما بخوانید.

 

 برای اینکه بیشتر با این دستگاه آشنا شوید باید بدانید:

 

 

اگر به هواپیماهای بدون سرنشین علاقه شدید دارید اما نمی خواهید پول زیادی بابت تفریح و سرگرمی خود بدهید می توانیم کوادکوپتر X5 را به شما پیشنهاد دهیم. می توان گفت یکی از ارزانترین کوادکوپترها با دوربین HD است.

 

کوادکوپتر Syma X5C 

 

 در جعبه این کوادکوپتر چه خواهید دید :

تمام چیزهایی که برای به پرواز درآمدن کوادکوپتر X5 نیاز است در جعبه موجود است. در جعبه دو پروانه یدکی، چهار محافظ پروانه، کنترل از راه دور، باتری کوادکوپتر، یک شارژر، یک پیچ گشتی، یک کارت 2 گیگابایتی میکرو SD، یک آداپتور برای اتصال آن برای وصل شدن به کامپیوتر و یک کتابچه راهنما قرار دارد.

 

 

 

 کیفیت ساخت:

وقتی که جعبه را باز کنید حتما شگفت زده خواهید شد چون این کوادکوپتر بزرگ به نظر می رسد است. بسیار سبک ساخته شده است اما محکم ساخته شده است. و با اینکه قیمت مناسبی دارد اما کیفیت ساخت آن بسیار بالا است و زمانی که شما آن را نگه می دارید و چرخشی به پروانه بدهید کاملا متعادل است. و هیچ چیز در مورد آن نمی گوید که من قیمت پایینی دارم.

میله های کنترل در کنترل دستی آن مقاومت بالایی دارند و شما در هنگام پرواز کوادکوپتر می توانید به راحتی با آنها کار کنید. اما باید مراقب باشید فشار بیش از حد به آن وارد نکنید چون ممکن است آسیب ببیند. در کنترل این کوادکوپتر دکمه ها و سوئیچ ها کیفیت کمی دارند.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

 پرواز دادن کوادکوپتر Syma X5C :

هنگامی که باتری شما کاملا شارژ شد و محافظ پروانه ها را قرار دادید کوادکوپتر Syma X5C کاملا آماده برای پرواز است. می توانید به راحتی با ارتفاع کم و پایدار در خانه به پرواز درآورید. شما باید بتوانید در این پرواز امتحانی فرودی نرم داشته باشید. برای به پرواز درآوردن کوادکوپتر Syma X5C شاید سخت ترین مرحله این باشد که شما باید به خوبی بدانید با کوچک ترین حرکت بر روی کنترل چه اتفاقی برای کوادکوپتر می افتد و کوادکوپتر Syma X5C چه واکنشی نسبت به حرکت شما می کند.

 

  کوادکوپتر Syma X5C

 

با تمرین می توانید به خوبی یادبگیرید برای اوج گرفتن و یا پرواز زاویه دار دقیقا با کنترل باید چه کاری انجام دهید. شاید چند بار برای فرود یا به پرواز درآوردن به مشکل بر بخورید و باعث شود که سقوط کنید. کنترل حساس است و شما باید ترفندهای مختص به آن را یاد بگیرید و با سبک ترین لمس روی میله های کنترل کوادکوپتر را کنترل کنید شاید سخت باشد اما امکان پذیر است. اینکه شما بتوانید به طور کلی آن را کنترل کنید زمانی محقق می شود که شما بتوانید تمامی رفتارهای طبیعی آن را به خوبی بدانید وآنها را کنترل کنید.

 

کوادکوپتر Syma X5C 

 

کوادکوپتر Syma X5C را بهتر است در بیرون خانه زمانی که باد نمی آید به پرواز درآورید. منظور اینست که هیچ بادی نیاید زیرا با کمترین باد و نسیم چون این هواپیمای بدون سرنشین بسیار سبک است به سمت نزدیک ترین درخت شناور خواهد شد. به پرواز در آوردن آن در خانه نیز یکسری مشکلات به وجود می آورد زیرا پروانه ها اینقدر قدرتمند هستند که در زیر آن آشفتگی هایی به وجود آید. پس بهتر است در خارج از خانه این کار را انجام دهید.

 

 کوادکوپتر Syma X5C

 

دوربین کوادکوپتر Syma X5C :

دوربین کوادکوپتر Syma X5C خوب است و می تواند ویدیوهای با کیفیت 720پیکسل برای شما بگیرد. هم تصاویر و هم فیلم گرفته شده قابل مشاهده است اگر شما بخواهید تصویری از پشت بام خانه خود یا بچهای خود در هنگام بازی فوتبال داشته باشید اینکار را به خوبی انجام می دهد و شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.اما اگر می خواهید عکاسی دقیق هوایی انجام دهید این کوادکوپتر مناسب نیست و باید هزینه ای بیشتر صرف کنید و مدلهای گرانقیمت را برای این کار انتخاب کنید.

باتری این کوادکوپترحدود هفت دقیقه به شما اجازه پرواز می دهد. پس برای اینکه یک دفعه در پرواز سقوط نکند حتما پرواز خود را با گرفتن زمان شروع کنید و توجه داشته باشید برای داشتن فرودی نرم دو یا سه دقیقه از شارژ باتری را باقی بگذارید.

می توان گفت کوادکوپتر Syma X5C برای تمرین پرواز و لذت بردن از آن بسیار مناسب است اما برای فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای شما باید گزینه های دیگر را استفاده کنید.

  کوادکوپتر Syma X5C

 

 

 چرا باید کوادکوپتر Syma X5C را خرید؟

به دو دلیل اصلی باید این کار را انجام داد. اول اینکه اگر شما به عکاسی با هواپیما های بدون سرنشین علاقمند هستید ولی هنوز یاد نگرفته اید چگونه باید این کار را انجام دهید. بهتر است یادگیری خود را با وسایلی ارزانتر انجام دهید، پس کوادکوپتر Syma X5C بسیار مناسب است. و شما می توانید بعد یادگیری کامل از نمونه های گرانتر از آن استفاده کنید و با کوادکوپتر Syma X5C آموزش خلبانی خود را کامل کنید تا باعث شود شما به دستگاههای حرفه ای خود آسیب نزنید.

دلیل دوم برای خرید کوادکوپتر Syma X5C اینست که شما بخواهید پرواز کنید و به بازی های پروازی علاقه داشته باشید بازهم کوادکوپتر Syma X5C یک گزینه مناسب برای تفریح شما می باشد. درواقع شما برای علایق و تفریح خود سرمایه گذاری کمی کرده اید. از طرفی دیگر می توان گفت یکی دیگر از کاربران کوادکوپتر Syma X5C فرزندان شما هستند که از کودکی به پرواز علاقه دارند و می توانید با تهیه کوادکوپتر Syma X5C به علایق آنها با صرف هزینه ای کم توجه داشته باشید و در شکوفایی آن تاثیر مثبت بگذارید. کودکان و نوجوانان شما با پرواز درآوردن آن حس شیرینی از توانستن خواهند داشت.

 

  در خاتمه می توان گفت :

کوادکوپتر Syma X5C از دسته هواپیماهای بی سرنشین شگفت آور است. می توان گفت این کوادکوپتر بدون نقص است اما با این حال : کنترل کردن آن از راه دور کمی ضعیف است، عمر باتری بسیار کوتاهی دارد، و دوربین آن نیز ضعیف کار می کند.

سایز و ارتفاع آن در شکل کاملا مشخص است 

 

 این کوادکوپتر بسیار سرگرم کننده و با ارزش است و مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد و هرکس می تواند از آن بسته به مهارتش در کنترل آن کاملا لذت ببرد.

 

 

سایت فروشنده

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
DKP - 40087

مشخصات

کاربری
استفاده نیمه صنعتی
سطح تجربه مورد نیاز
نیمه حرفه ای
ابعاد
32 * 32 سانتی متر
ولتاژ مورد نياز
3.5 ولت DC
جنس مواد اولیه
پلاستیک سبک
ظرفیت
حمل یک عدد دوربین مخصوص
رنگ بندی
سفید
سازنده
Lifeng Toys
کشور سازنده
چین
پهپاد
قابلیت پرواز سه بعدی
زمان پرواز
بیش از 7 دقیقه
ارتفاع قابل پرواز
در محدوده 30 متر
وزن
830 گرم
باتری
لیتیوم - پلیمر 500 mAh
شارژر
دارای شارژر USB
فرکانس
2.4 گیگاهرتز
دوربین
دارد
کیفیت دوربین
HD Camera
میکروفن
ندارد
سنسور
دارای سنسور ژیروسکوپ 6 محوره
نوع فرکانس
ISM
حافظه
مموری MIcro SD با ظرفیت 2 گیگابایت
موتور
براشلس با دوران 20000 دور بر دقیقه
وضعیت لوازم جانبی
موتور و ملخ و باتری، موجود در بازار
نظرات(10)
رتبه‌بندی کلی
5
10 نظرات
کیفیت کالا
(5)
ارزش خرید
(5)

سلام
آقا من یکی دیگه از این کوادها میخوام.
کی موجود میشه دوباره؟

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
سوالات متداول
محصولات مرتبط

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد
32 * 32 سانتی متر
جنس مواد اولیه
پلاستیک سبک
رنگ بندی
سفید
وزن
830 گرم

ویژگی پهپاد

دوربین
کیفیت دوربین
HD Camera
میکروفن

ارتباطات

فرکانس
2.4 گیگاهرتز
نوع فرکانس
ISM

حافظه

حافظه
مموری MIcro SD با ظرفیت 2 گیگابایت

تغذیه

ولتاژ مورد نياز
3.5 ولت DC
ظرفیت
حمل یک عدد دوربین مخصوص
باتری
لیتیوم - پلیمر 500 mAh
شارژر
دارای شارژر USB

ویژگی های فنی

پهپاد
قابلیت پرواز سه بعدی
زمان پرواز
بیش از 7 دقیقه

سایر ویژگی‌ها

کاربری
استفاده نیمه صنعتی
سطح تجربه مورد نیاز
نیمه حرفه ای
سازنده
Lifeng Toys
کشور سازنده
چین
ارتفاع قابل پرواز
در محدوده 30 متر
سنسور
دارای سنسور ژیروسکوپ 6 محوره
موتور
براشلس با دوران 20000 دور بر دقیقه
وضعیت لوازم جانبی
موتور و ملخ و باتری، موجود در بازار

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 8 صبح تا 10 شب (بجز روزهای تعطیل)

021-88857245

021-88856986

031-32243207

031-32211313

 

شماره واتس اپ، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع به تهران و تمامی شهرهای ایران

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم