مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

پهپاد Inspire 1

مرجع:
دسته بندی: پروازی
موجود شد خبرم کن
توضیحات

با این پهپاد تکنولوژی آینده را در دستان خود خواهید داشت. طراحی شده برای داشتن بیشترین قدرت با کمترین وزن و بیشترین انعطاف پذیری به همراه پایداری عالی dji inspire 1 یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین پکیج های کامل کمپانی Dji است. و یک سیستم پیشرفته و پایدار به همراه کاربری آسان دارد و در عرض چند دقیقه آماده پرواز و بلند شدن میشود.

پیشرفته؛ طراحی همیشه آماده به پرواز

با این پهپاد تکنولوژی آینده را در دستان خود خواهید داشت. طراحی شده برای داشتن بیشترین قدرت با کمترین وزن و بیشترین انعطاف پذیری به همراه پایداری عالی dji inspire 1 یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین پکیج های کامل کمپانی Dji است. و یک سیستم پیشرفته و پایدار به همراه کاربری آسان دارد و در عرض چند دقیقه آماده پرواز و بلند شدن میشود.

  

 

پرواز آسان

پرواز با inspire 1 بسیار آسان و ساده است و کمپانی کنترل آن را تا حد ممکن ساده کرده است. ارتباط خوب با پرنده به شما این امکان را میدهد تا کنترلی نرم و روان داشته باشید و پایداری بسیار عالی به شما ارئه دهد و شما از اولین لحظه بلند شدن پرنده کنترل کاملی روی آن خواهید داشت.

  

  

کنترل کننده اصلی

این قسمت مغز سیستم داخلی محسوب میشود. دریافت هزارات بیت از اطلاعات و ترجمه کردن آن به حرکت‌ های پروازی یکی از وظایف اصلی این قسمت است. کنترل کننده اصلی به همه ی اجزای پرنده شما دستور میدهد تا چگونه کار کنند. همچنین محساباتی در همان زمان برای پرواز بهتر انجام داده و بررسی میکند که پرنده شما دقیقاً طبق فرمان شما عمل کند.

 

  

تثبیت موقعیت

در هنگام پرواز مکان شما به صورت لحظه‌ای توسط یک سامانه ناوبری قدرتمند GPS+Glonass تثبیت خواهد شد.این مکان یابی با دو سیستم امکان کشف موقعیت دقیق‌تر و همچنین متصل سریعتر به ماهواره ها را فراهم مینماید. و به شما امکان مشاهدده لحظه‌ای مکان پرنده را روی نقشه داده و همچنین میتوانید یه نقطه را برای ثابت مانده هواپیما در آن انتخاب کنید. همچنین به دلیل استفاده از دو سیستم نوبری به صورت همزمان مکان شما خیلی دقیق‌تر و بهتر از سیستم‌های دیگر شناسایی خواهد شد. Inspire1 همیشه نقطه آغاز پرواز خود را به یاد داشته و همچنین به صورت کاملاً پویا مکان فعلی شما را دنبال میکند. به همین دلیل شما میتوانید تنها به سادگی فشردن یک دکمه پرنده خود را در مکانی که هستید فراخوانی کنید.

 

 

IMU (واحد اندازه‌گیری اینرسی)

این سیستم به صورت اتوماتیک پایداری و ثبات پرواز را برای شما به دنبال دارد. در ظاهر کار ساده‌ای انجام میدهد ولی سیستم پیچیده‌ای برای اینکار در آن نهفته شده است. این سیستم از یک ژیروسکوپ 6 محوره به همراه یک حسگر شتاب سنج تشکیل شده است تا کوچکترین حرکات را تحت نظر خود بگیرد. این سیستم به هواپیما این امکان را میدهد تا حرکات خود را زیر نظر داشته و هیچ‌گاه پایداری و حرکت صحیح خود را از دست ندهد.

 

  

ESCs (کنترلر کننده های الکتریکی سرعت)

این کنترلر ها ارتباط بیت کنترلر اصلی و موتورها را بر عهده دارند. آن‌ها به موتور میگویند که در هر زمان چقدر سرعت داشته باشد و چه میزان قدرتی را به کار گیرد. در زمانی که پرنهد شما در حال پرواز است هر موتور به اندازه مشخصی سرعت دارد و این سرعت توسط الگوریتم های DJI محاسبه و به موتور ها ابلاغ می‌شود که باعث کنترل بسیار کامل و دقیق شما بر روی پرنده میشود.

 

Failesafe

همه ی تکنولوژی ها بحث شده در بالا باهم دیگر میتوانند در حالت اتوپایلوت نیز کار کنند تا بهترین گنترل را روی هواپیما داشته باشند. اگر باتری در حال تمام شدن باشد یا ارتباط پرنده با کنترل آن قطع شود در اینصورت inspire1 از سیستم موقعیت یاب خود و تکنولوژی پرواز هوشمند استفاد کرده و نزدشما باز خواهد گشت.

 

سیستم محرکه قدرتمند

inspire1 با همه ی پلتفرم های قبلی تفاوت اساسی دارد و این باعث می‌شود تا قدرت آن به صورت محسوسی افزایش یابد که باعث بهتر شدن عمل‌کرد کنترل آن می‌شود.

 

 

 

طراحی روتور

همه ی روتور های 13 اینچی جدید این مدل با تکنولوژی اختصاصی شرکت Dji به نام Z-blade ساخته شده است.آنها به وسیله مواد جدید فیبر کربنی ساخته و پرداخته شده‌اند تا قدرت بالا را به همراه پایداری بسیار عالی به ارمغان بیاورند.

 

آهنربا های منحنی

موتور های براشلس بهینه شده توسط Dji الان در استاندارد کارخانه های روتور سازی به سر میبرند. ولی اینسپایر ۱ یم قدم نیز جلوتر رفته است موتور های ساخته شده جدید از لحاظ تکنولوژی با آهنرباهای منحنی شکل بهتری ساخته شده‌اند و با اینکه پروسه ساخت این مدل موتور ها بسیار سخت تر است اما این آهنربا ها طوری طراحی شده‌اند که شکاف های جریان هوایی اطراف موتور را خنثی میکنند. بنابر این بحره وری به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

 

 

طراحی تک کابله

چندین سیم مسی تبدیل بهیک سیم شده است و شاید بتوان گفت این‌ها با هم ادغام شده‌اند تا فضای کمتری را آشغال کنند. به همین دلیل موتورها قدرت بیشتری تولید میکنند و همچنین میزان مقاومت نیز کمتر میشود. یک پمپ مخصوص نیز هوارا به داخل موتورها دمیده و باعث خنک شدن سریع‌تر کابل مسی می‌شوند و عمر آن‌ها افزایش یافته و همچنین بسیار بهینه‌تر و خنک‌ترکار میکنند و به بیشتر شدن عمر موتور نیز کمک شایانی میشود.

 

4K و بیشتر

لنز 9 لایه جدید به کار رفته در دوربین به شما کمک میکند تا بهترین تصاویر مممکن را از هر منظره ضبط کنید. لنز منحنی به کار رفته باعث تولید تصاویر عریض تری خواهد شد بدون آنکه شما احساس کنید که از لنز چشم ماهی استفاده شده است. همچنین کمترین فوکوس این دوربین 20 میلیمتر است که مناسب به نظر میرسد.

گنجاندن قدرت در یک محصول سبک و کوچک بسیار ساده نیست ولی این دوربین کوچک و کامپکت ویدئوهایی با کیفیت 4Kp30 و1080p60 خواهد گرفت و همچنین کیفیت 12 مگاپیکسلی نیز دارد.

 

 

Gimball پیشرفته

 وجود یک کره به همراه دوربین باعث کنترل هرچه بهتر آن و چرخش دوربین به همه زوایا شده است.

 

کنترل مطلق

کنترل این ورنده از بهترین انواع کنترل های شرکت Dji است که با ساپورت از دو اپراتور ویژگی‌های آن تکمیل میشود. تا به حال هیچ‌گاه کنترلی به این شکل که فقط برای دوربین و پرواز باشد تولید نشده بود.

 

پل مخصوص DJI

این پل به نوعی ارتباط بین شما و دوربین های پرنده را فراهم میکنید و اجازه میدهد با بهترین گیفیت ممکن به صورت زنده تصاویر رادر تلفن همراه خود یا صفحه نمایشگر مشاهده کنید. و محدوده کنترل و دیدن تصاویر به صورت زنده این پرنده 2 کیلومتر است.

  

 

کلیدهای اختصاصی

کلیدهای اختصاصی باعث کنترل بهتر دوربین و پرنده می‌شوند کلیدهای اختصاصی این پرنده برای عکاسی و فیلم برداری و تنظیمات دوربین و کلید برگشت قرار داده شده اند.

  

کنترل با دو اپراتور

وقتی با دوست خود در حال کارکردن با هواپیما هستید شمام توانید آن را کنترل کنید و فرد دیگر میتواند به وسیله کنترل مخصوص دوربین پرنده را کنترل کرده و به اطراف بچرخاند. هردو کنترلر میتوانند دید زنده از هواپیما داشته باشند ولی فقط کنترل کننده اصلی میتواند دستورات را به هواپیما بفرستد. کنترلر کمکی فقط میتواند با پسورد به کنترلر اصلی متصل شده و از دوربین استفاده کند.

 

  

نرم‌افزار پرواز

تمامی اطلاعات پروازی پرنده در برنامه مخصوص موبایل آن‌ها گنجانده شده است. و به شما یک پرواز آرام و با کنترل کامل را ارئه میدهد. الگوریتم های مخصوص پروازی به شما اجازه میدهند که شما احساسی همانند نشستن در کاکپیت هواپیما را داشته باشید و با پیشرفته بودن کنترل به جرأت میتوان گفت هیچ هواپیمای چندموتوره ای با این مشخصات نمیتوانید پیدا کنید.

 

 

زمان پرواز

یک باتری لیتیوم پلمیری 6000 میلی آمپر ساعتی در داخل پرنده گنجانده شده است این یعنی شما میتوانید چندین پرواز مختلف را با یک بار شارژ کردن داشته باشید. میزان باتری باقیمانده در ریموت کنترل شما نشان داده خواهد شد. همچنین یک هشدار دهنده نیز وجود دارد که در صورت کم شدن شارژ به شما هشدار میدهد.

 

آیرودینامیک

طراحی قابل انعطاف: فیبر کربن های مصرفی در بدنه این هواپیما به پرنده شما قدرت و استحکام خوبی میبخشد همچنین شما میتوانید با انعظاف خوبی که بدنه آن دارد دوربین موجود روی آن را تا 360 درجه بچرخانید بدون اینکه نیاز باشدبدنه هواپیما به سمتی گردش کند. تمامی قسمت‌های هواپیما اینطور طراحی شده‌اند که بهترین کارایی را در عین داشتن وزن کم داشته باشند. این یک پرواز به مدت طولانی و با مصرف کمتر در باتری را برای شما خواهد داشت که به معنای بهینه‌تر شدن هواپیمای شما است.

 

  

 

سیستم ماژولار و قابل ارتقا

دوربین و ملحقات آن میتوانند از پرنده جدا شوند تا با آسودگی خاطر آن‌ها را جابه جا کنید و به دوربین آن آسیبی نرسد. همچنین میتوانید در آینده آن را ارتقا داده و دربین را با مدل بهتری جایگزین کنید.

 

دوربین جدید و سیستم چرخش دوربین پیشرفته

بهترین و شفاف‌ترین تصاویر را با این محصول میتوانید بگیرید. برخی مشخصات دوربین به اختصار در زیر آمده است:

ویدئو : 4k در 24تا30 فریم بر ثانیه و 1080p در 24تا60فریم بر ثانیه

تصویر: 12 مگاپیکسل

لنز : 9 المنت در 9 گروه به همراه المنت aspherial

سنسور Cmos با اندازه 1٫2.3 اینچ

FOV با زاویه عریض به اندازه 94 درجه

چرخنده 3 محوره با 360درجه چرخش

 

دیدزنده HD

دید 720p با کیفیت HD به شما تمام جزئیاتی را که میخواهید به همراه کیفیت مناسب نشان خواهد داد. آنگونه که انگاردر آسمان به سر میبرید. این امکانات همگی با فن آوری نوین شرکت Dji به نام lightbridge فراهم شده است که میتواند ویدئو هارا تا 2 کیلومتر برای شما انتقال دهد.

 

باتری هوشمند

وقتی شما در حال پرواز هستید میزان باتری برای شما نشان داده خواهد شد تا همیشه از وضعیت پرنده خود مطلع باشید. همچنین در هر لحظه پرنده فاصله بین شما و خود را از نظر زمان برگشت و میزان باتری مورد نیاز محسابه کرده و در صورت کم شدن باتری به مقدار زیاد به شما هشدار میدهد تا شما بتوانید پرنده را بازگردانید. همچنین شما ولتاژ هر سلول و زمان شارژ شدن باتری و خالی شدن آن و وضعیت سلامت باتری را میتوانید چک کنید.

 

 

کنترل اختصاصی

کنترل این پرنده علاوه بر کلید های معمولی کلید هایی اختصاص نیز برای کارهایی که انجام میدهد دارد که شمارا کمک میکند تا با فشردن تنها یک کلید عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

 

 

 

سخن پایانی

این هواپیما یک پرنده فوق حرفه‌ای و پیشرفته است و بهترین استفاده آن را میتوان در صنعت سینِما و یا گرفتن تصاویر استتثنایی از مناظر طبیعی ذکر کرد. همچنین گنجاندن امکانات زیاد در کنار عمر باتری خوب این وسیله را یکی از اولین انتخاب های هر شخصی میکند. تمام چیزهای مورد نیاز در این پرنده گنجانده شده و همیشه برای پرواز آماده است. تنها چیزی که نیاز دارید بلند کردن هواپیما از زمین است. و به وسیله GPS قوی این دستگاه هیچ‌گاه گم نمیشود. همچنین کنترل کننده دارای پورت mini-HDMI و usb است که به همین وسیله میتوانید دستگاه‌هایی مانند موبایل یا صفحه های نمایش را به راحتی به آن متصل کنید. و به وسیله رادار و نقشه زنده آن هیچ‌گاه به موانع برخورد نمیکنید . اگر تازه کار هستید نیز سیستم‌های محافظ و ثبات و سیستم بلند کردن و نشاندن خودکار پرنده به شما کمک شایانی خواهد کرد.

 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

کاربری
حرفه ای و فیلم برداری
ابعاد
438x451x301 mm
محدوده دمایی
-۱۰ تا ۴۰ درجه
سازنده
DJI
کشور سازنده
چین
پهپاد
توضیحات
زمان پرواز
بستگی به ظرفیت باتری مورد استفاده دارد
حداکثر سرعت
22 متر بر ثانیه
ارتفاع قابل پرواز
4500 متر
وزن
گرم
باتری
4500mAh 22.2v یا 5700mAh 22.8v
شارژر
A14-100P1A - 26.3 V
فرکانس کاری
922.7~927.7 MHz (Japan Only)
5.725~5.825 GHz
2.400~2.483 GHz
دوربین
توضیحات
کیفیت ویدیو
UHD (4K): 4096x2160p24/25, 3840x2160p24/25/30
FHD: 1920x1080p24/25/30/48/50/60
HD: 1280x720p24/25/30/48/50/60
کیفیت عکس
12.4 مگاپیکسل عملیاتی
کیفیت دوربین
مگاپیکسل
محدوده دید
94 درجه
میکروفن
دارد
لنز
20mm (35mm format equivalent)f/2.8 focus at ∞
9 Elements in 9 groups
لنز ضد اعوجاج
سنسور
Sony EXMOR 1/2.3”
حافظه داخلی
نامشخص
نوع LCD
معمولی
نظرات(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 نظرات
کیفیت کالا
(5)
ارزش خرید
(5)

يه خورده گران نيست؟؟؟

نظر دهید

  • ارزش خرید:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
سوالات متداول
محصولات مرتبط

ویژگی‌های فیزیکی

ابعاد
438x451x301 mm
وزن
گرم

ویژگی پهپاد

دوربین
توضیحات
کیفیت ویدیو
UHD (4K): 4096x2160p24/25, 3840x2160p24/25/30
FHD: 1920x1080p24/25/30/48/50/60
HD: 1280x720p24/25/30/48/50/60
کیفیت عکس
12.4 مگاپیکسل عملیاتی
کیفیت دوربین
مگاپیکسل
محدوده دید
94 درجه
میکروفن
لنز
20mm (35mm format equivalent)f/2.8 focus at ∞
9 Elements in 9 groups
لنز ضد اعوجاج

ارتباطات

فرکانس کاری
922.7~927.7 MHz (Japan Only)
5.725~5.825 GHz
2.400~2.483 GHz

صفحه نمایش

نوع LCD
معمولی

حافظه

حافظه داخلی
نامشخص

تغذیه

باتری
4500mAh 22.2v یا 5700mAh 22.8v
شارژر
A14-100P1A - 26.3 V

ویژگی های فنی

محدوده دمایی
-۱۰ تا ۴۰ درجه
پهپاد
توضیحات
زمان پرواز
بستگی به ظرفیت باتری مورد استفاده دارد
حداکثر سرعت
22 متر بر ثانیه

سایر ویژگی‌ها

کاربری
حرفه ای و فیلم برداری
سازنده
DJI
کشور سازنده
چین
ارتفاع قابل پرواز
4500 متر
سنسور
Sony EXMOR 1/2.3”

فهرست

تماس با دانشجو کیت

ساعت تماس همه روزه از 8 صبح تا 10 شب (بجز روزهای تعطیل)

021-88857245

021-88856524

031-32243207

031-32211313

 

شماره واتس اپ، فقط پیام، پاسخ به سوالات قبل از خرید و دریافت تصاویر کالاها

09375076606

 

ارسال سریع به تهران و تمامی شهرهای ایران

بخش قوانین ارسال و قوانین خرید را مطالعه کنید.

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم