المنت SM140H مخصوص هویه سومو SM-140

DKP - 40755

محصول جدید

6,900تـومان

این محصول در انبار موجود نیست

همانطور که میدانید هویه از ابزراهای مهم برای لحیم کاری میباشد. پس از آن نوک هویه و سلامت آن بسیار اهمیت دارد که تولید حرارت مناسب توسط المنت هویه باعث افزایش این حساست میشود. این مدل از المنت مناسب برای استفاده در هویه سومو Somo مدل SM-140 میباشد.

نظر خود را بنویسید
*
*
2
دیدگاه کاربران
 • 1396-11-16

  سلام.المنت هویه 40 وات سومو میخواستم.اما تصویری که از المنت داخل سایت هست با المنتی که خودم دارم متفاوته.ضمنا من ساکن ساوه هستم.چقدر طول میکشه که سفارشم به دستم برسه؟

  پاسخ مدیر:

  درود 


  برای این کالا ممکن است مدل جدید تر آن ارائه شده باشد. بنابراین ممکن است تصویر کالا قدیمی باشد. نکته ی مهم در خرید کالای جانبی هویه تنها مدل آن است. این المنت مخصوص هویه SM140 است.

 • 1396-11-17

  سلام.دیروز یه سوال فرستادم کسی جواب نداد.اونم اینکه المنت هویه ای که معرفی کردید با چیزی که خودم دارم با همین اسم و شماره تفاوت داره.مشکلی نیست؟ضمنا چقدر طول میکشه تا محصول به دستم برسه؟

  پاسخ مدیر:

  درود


  ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخگویی


  تعدا کامنت ها بسیار زیاد است و تمام تلاش ما بر این است که به اولیت تاریخ پاسخ داده شود. همانطور که در پاسخ سوال قبل شما گفته شد، تنها به مدل آن دقت کنید. در خصوص سوال دوم هم با انتخاب پست پیشتاز زمان تحویل 48 ساعته می باشد و برای پست سفارشی بین 4 تا 5 روز کاری است.

ویژگی‌های فیزیکی

تعداد پایه ها : دو پایه

سایر مشخصات کالا

سطح تجربه مورد نیاز : حرفه ای
اقلام همراه محصول :
نوع کاربرد محصول : مناسب برای استفاده صنعتی
سازنده : Somo
بنچ مارک تیم فنی دانشجو کیت : 9 از 10

محصولات مرتبط

چگونه اطلاعات یک گلدان را برپایه IoT جمع آوری کنیم؟